Skocz do zawartości

gdzie rodzimy | Forum o ciąży


toosia

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jeszcze się nie orientowałam co i jak ze szkołą rodzenia. hmm, no nie za ciekawe są te terminy na raszei. ile się placi za taką szkołę? muszę dziś poszperać o tym w sieci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o dzieki, no termin nam nie pasuje w raszei. kurcze patrząc na inne szkoły rodzenia wahają się w granicach 300-400 zł. jeszcze sie zastanawiam czy w ogóle brać w nich udział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
szkoła rodzenia to moze byc fajna sprawa 🙂
ode mnie zadna dziewczyna jeszcze nie podjela szkoly choc od 2010 to mam sezon na rodzące...
ale moze byc ciekawie...
ja chcialam wybrac polna (moj lekarz nie widzi innej mozliwosci), ale jak tak wszyscy zachwalaja raszei...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny chcuapam tylko powiedzieć że ja rodziłam na Polnej choć wyboru nie miałam żadnego bo nagle okazało się w 30tc. że mam zagrożenie przedwczesnym porodem i tylko tam mogliby przyjąć ewentualny poród. Polna stała się dla mnie drugim domem spędziłam tam w sumie 7tyg. i 4DNI. W tym 1 tydzień na oddziale położniczym po porodzie. W brew opiniom na Polnej na pradę opieka jest bardzo dobra. Nikogo do porodu nie małam załatwinego a na prawdę dostałam świetną położną a dzięki szybkiej i sprawnej decyzji lekarza bardzo konkretnego nie rodziłam długo. Po porodzie było najgorzej ale to nie wina opieki tylko hormonów!!! Opieka nad dziećmi ratowanie im życia na serio na Polnej trudnych przypadków jest cale mnóstwo. Opieka nad maluszkami wymagającymi obserwacji jest na 6. Lekarze(choć ich młody wiek zaskakuje)są zawsze chętni do udzielenia informacji o zdrowiu dziecka Na prawdę ludzie tam prscujący wykonują kawał dobrej roboty.
I pomyśleć że Polnej nawet w swoich planach nie brałam pod uwagę chciałam rodzić naLutyckiej miałam jednego z najlepszych lekarzy stamtąd, przez którego urodziłabym dziecko w 30 tyg.
Jeśli kiedyś będę w ciąży to na pewno na Polną do porodu pojadę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

Także mam problem co do porodu. Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o Polnej aczkolwiek moja ciocia tam rodziła i była bardzo zadowolona. Znajomi z kolei zachwalają św. Rodzinę a tutaj czytam, że Raszei jest też dobry. Sama już nie wiem.

Mam pytanie, czy jeśli mam lekarza z Polnej to mogę iść do innego szpitala? Chodzi mi ot to, że gdybym nigdy nie była w jakimś szpitalu, dajmy na to na Raszei to i tak mnie przyjmą czy tylko mogę iść tam, skąd mam lekarza?

nie potrafię tego jaśniej napisać więc mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂

Także mam problem co do porodu. Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o Polnej aczkolwiek moja ciocia tam rodziła i była bardzo zadowolona. Znajomi z kolei zachwalają św. Rodzinę a tutaj czytam, że Raszei jest też dobry. Sama już nie wiem.

Mam pytanie, czy jeśli mam lekarza z Polnej to mogę iść do innego szpitala? Chodzi mi ot to, że gdybym nigdy nie była w jakimś szpitalu, dajmy na to na Raszei to i tak mnie przyjmą czy tylko mogę iść tam, skąd mam lekarza?

nie potrafię tego jaśniej napisać więc mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi 🙂


KOCHANA JAK JUZ ZACZNIE SIE POROD I POJEDZIESZ DO SZPITALA W KTORYM CHCESZ RODZIC TO NIE MAJA PRAWA CIE ODESLAC ..... REJONIZACJA TO PRZEZYTEK


POLECAM RASZEI...... 🤪 🤪 🤪 🤪 ŚW. RODZINA zależy od zmiany jaka jest 🤨 🤨 🤨 🤨..... Polnej nie polecam 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Też mam zamiar rodzić w św. Rodzinie. Większość moich znajomych zdecydowała się na ten malutki szpital i byli bardzo zadowoleni. Mój Doktorek jest lekarzem z tego szpitala i pójdę za nim. Polna mnie trochę przeraża, to jest jednak szpital w którym rodzi się bardzo dużo maluchów i mam wrażenie,że to trochę taka taśmówka. A jednak w św. Rodzinie jest lepsza kadra no i położne są bardzo miłę i uczynne 🙂 co się żadko zdarza. Jak pewnie same wiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisz potem jak było na lutyckiej bo ja mam blisko i niewiem czy lutyckiej czy raszeji...tyle dobrego tu dziewczęta o tym szpitalu piszą...
a propo można zrobić darmowe usg na targach moje dziecko tu link www.targimojedziecko.pl odbywają się 18-19 czerwca w poznaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisz potem jak było na lutyckiej bo ja mam blisko i niewiem czy lutyckiej czy raszeji...tyle dobrego tu dziewczęta o tym szpitalu piszą...
a propo można zrobić darmowe usg na targach moje dziecko tu link www.targimojedziecko.pl odbywają się 18-19 czerwca w poznaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
Agamu napisz potem jak było na lutyckiej bo ja mam blisko i niewiem czy lutyckiej czy raszeji...tyle dobrego tu dziewczęta o tym szpitalu piszą...
a propo można zrobić darmowe usg na targach moje dziecko tu link www.targimojedziecko.pl odbywają się 18-19 czerwca w poznaniu

Dam znać na pewno, ja też mam blisko właśnie tam, bo mieszkasm na Strzeszynie, a poza tym słyszałam dobre opinie. 🙂 Dzięki za link o tych targach, super sprawa, na pewno się przejdę... i to jeszcze na hali mojej byłej uczelni się odbywa 🤪 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dwójke dzieci urodziłam w św. rodzinie, porody były przez cc, teraz trzecią cesarkę też chcę mieć w św. rodzinie. Prawdą jest że w tym szpitalu (w kwesti samego porodu) zależy dużo od zmiany która ma akurat dyżur. Opieka położnicza jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Ja dwójke dzieci urodziłam w św. rodzinie, porody były przez cc, teraz trzecią cesarkę też chcę mieć w św. rodzinie. Prawdą jest że w tym szpitalu (w kwesti samego porodu) zależy dużo od zmiany która ma akurat dyżur. Opieka położnicza jest super.
To chyba jak w każdym szpitalu, zależy jak się trafi na personel 🙂 Życzę i Wam i sobie, żebyśmy trafiły na jak najlepszy 🙂 Pozdrawiam wszystkie Mamusie z Poznania i okolic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja jestem zdecydowana rodzić w Raszei. Mój lekarz tam pracuje, leżałam kilka dni tam na patologii ciąży i mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Ludzkie traktowanie, wszystko wyremontowane jak w prywatnym szpitalu i mają niezły sprzęt dla dzieci. Znajomi bardzo chwalą sobie personel i porodówkę. Słyszałam, że nie praktykują tam "prywatnych" położnych i opłat za nie... ciekawe ile w tym prawdy, może któraś z Was coś wie na ten temat.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
to prawda placi sie tam tylko 50 zl za porod rodzinny ale to i tak bardziej cegielka na szpital i za ciuchy ktore dostaje osoba towarzyszaca i na dobra sprawe nie musiasz miec nic wszystko tam jest dla ciebie i dzidziusia .... NIE MA W POZNANIU lepszego szpitala i personelu.... jedynym minusem jest to ze po cesarce dostajesz malenstwo do siebie w sumie krotko po ale na szczescie ci pomagaja a i nie wiem jak to jest teraz ale na izbie przyjec maja zepsute ktg mi przy skorczach porodowych wykazywal prosta kreske a po 10 min urodzilam 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • Mamusia
j a doradzam szpital na polnej, mają tam najlepszy sprzęt w Wielkopolsce, fachowi lekarze znają się na rzeczy, odradzam szpital w raszei, rodziły tam moje koleżanki i jedna prawie dziecko straciła, a druga ma małego niedotlenionego, stawiają tam bardziej na poród naturalny i wręcz nacskają na to, żeby tak urodzić, co z tego, że położne miłe jak sprzęt nie jest za dobry...
Nie oszukujmy się jeśli z noworodkiem coś się dzieję to i tak odsyłają na polną bo inne szpitale w Poznaniu są bezradne. Więc lepiej bezpiecznie rodzić na polnej.
Ja mam ciąże zagrożoną i na podtrzymaniu i szczerze innego szpitalu bym nie wybrała!
Ale kwestia wyboru...
Pozdrawiam mamuśki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mojego porodu to jeszcze hohoho ale również chcę rodzić na Polnej. Mój lekarz prowadzący jest z Polnej moja mama mnie i siostrę rodziła na Polnej więc co w rodzinie to nie zginie i napewno chce rodzić tutaj. chociaż moja siostra rok temu rodziła córcie w Raszei i również była bardzo zadowolona więc myśle ze te 2 szpitale można jak najbardziej wybrać. Pozdrawiam wszystkie nierozpakoane jeszcze brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
ja rodziłam na Lutyckiej i byłam zadowolona. Mimo, że poród trwał b. długo. Ale opieka super...lekarze, położne...super naprawdę. Z czystym sumieniem mogę polecić. Tyle, że nie ma znieczulenia...Ale jak ja dałam radę, to każda da radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...