Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
tyminka napisał(a):
no jak na razie będę prać wszystko, po za tym nie mam takich rzeczy jakieś sukieneczki itp... ale gdybym miała to tez może bym nie prała

Mam głupie pytanie no ale mam... 😜 Czy Wy pierzecie wszystko razem?? Czy też segregujecie kolorami (ciemne, jasne i białe.)

Ja będę segregować, białe wypiorę z pieluchami tetrowymi a resztę chyba w ręce wypiorę bo mam i różowe i seledynowe i nijak nie idzie tego połączyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Olu 🙂
Ja prasuję wszystko: nawet misie i welury, tylko obrócone na drugą stronę. Ale wiecie, ja mam fisia na tle tych bakterii i zarazków, a część ubranek mam używanych i jakoś lepiej się czuję wiedząc, że je dodatkowo żelazkiem wygonię, jak 40 stopni pralki nie dało rady 😁 😁
No a poza tym to zboczenie zawodowe, że ubrania mają być wyprasowane i ładnie leżeć 😁 😁

No i dzielę pranie na: jasne i ciemne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to całkiem nie źle jak się nic nie zmieni to chciałabym rok karmić... ale żeby szybciej wrócić do formy chce sobie orbitrek kupić i ćwiczyć bo na siłownie to nie będę mogła chodzić.
Ubranka nie które piorę razem inne oddzielnie, tylko jak wrzucam np różowe i pomarańczowe to w mniejszej tem i uprały się pięknie. Białe tez z pieluszkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
tyminka napisał(a):
no jak na razie będę prać wszystko, po za tym nie mam takich rzeczy jakieś sukieneczki itp... ale gdybym miała to tez może bym nie prała

Mam głupie pytanie no ale mam... 😜 Czy Wy pierzecie wszystko razem?? Czy też segregujecie kolorami (ciemne, jasne i białe.)

Ja będę segregować, białe wypiorę z pieluchami tetrowymi a resztę chyba w ręce wypiorę bo mam i różowe i seledynowe i nijak nie idzie tego połączyć 😉

No właśnie ja mam granatowych parę sztuk i dżinsowych i sztruksowych i czerwonych i skarpeteczki kolorowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dzień Dobry Olu 🙂
Ja prasuję wszystko: nawet misie i welury, tylko obrócone na drugą stronę. Ale wiecie, ja mam fisia na tle tych bakterii i zarazków, a część ubranek mam używanych i jakoś lepiej się czuję wiedząc, że je dodatkowo żelazkiem wygonię, jak 40 stopni pralki nie dało rady 😁 😁
No a poza tym to zboczenie zawodowe, że ubrania mają być wyprasowane i ładnie leżeć 😁 😁

No i dzielę pranie na: jasne i ciemne ☺️

tylko jak to prasować, jak to takie maleńkie, stopa żelazka się nijak nie zmieści, będę się gimnastykować, albo zostawię tę przyjemność babuni (czytaj moja mama) jak do mnie przyjedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Ciekawi mnie to, czy któraś z Was ma już wszystko pokupowane - tak absolutnie wszystko i teraz tylko czeka na poród??


u mnie jeśli chodzi o ciuszki to niemalże wsio.. brakuje mi paru pierdułek jak np. szczotka do włosków i kremiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ciekawi mnie to, czy któraś z Was ma już wszystko pokupowane - tak absolutnie wszystko i teraz tylko czeka na poród??

Coś Ty! 😜 mi jeszcze tylke brakuje że masakra... Ale na szczęście niedługo jadę do koleżanki po całą wyprawkę... 🙂 Jej już nie jest potrzebna i jakoś mi sie udało że mi da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem Ci, że babcie robią to z taką radością/przyjemnością/ekstazą, że nawet nie myśl, żeby im tą przyjemność odebrać 😁 😁

Moja zwariowała przy tych ubrankach i jakby mogła, to by skarpetki poprasowała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ciekawi mnie to, czy któraś z Was ma już wszystko pokupowane - tak absolutnie wszystko i teraz tylko czeka na poród??


u mnie jeśli chodzi o ciuszki to niemalże wsio.. brakuje mi paru pierdułek jak np. szczotka do włosków i kremiki


To ja tak samo.
Z tym, że nie wiem czemu ale dla mnie stało się ostatnio bardzo, bardzo, bardzo ważne kupienie nowej szafy do zabudowy niż wyprawki ☺️ 😮 🤢
Opanowało mnie przerażenie, że z niczym się nie pomieszczę i muszę rozszerzyć powierzchnię przechowywania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja sobie zrobiłam taką listę,korzystając z różnych portali i tutaj z forum... ale nie wiem czy rzeczywiście wszystko mi będzie faktycznie potrzebne... 😮 A po co kupować coś, czego nie będzie się używać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
I powiem Ci, że babcie robią to z taką radością/przyjemnością/ekstazą, że nawet nie myśl, żeby im tą przyjemność odebrać 😁 😁

Moja zwariowała przy tych ubrankach i jakby mogła, to by skarpetki poprasowała 😁 😁

No moja ostatnio poszła do Frankfurtu i jak wpadła w wyprzedaż to pół godziny nie mogłam telefonu wyłączyć, bo i to piękne i tamto cudne 😮 Fakt, że firmowe ciuszki po 2,3,4 € ale jaka radochę miała, ja już się jakoś tym nacieszyłam, a ona drugą młodość przezywa teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A jak miałybyście podsumować to ile na to wydałyście? Tak mniej więcej?

Jak na razie może 300 zł... Bo ubranka wszystkie dostałam.... jeszcze muszę kupić tylko pieluchy i kosmetyki....


Myślałam, że to więcej wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Bo ja sobie zrobiłam taką listę,korzystając z różnych portali i tutaj z forum... ale nie wiem czy rzeczywiście wszystko mi będzie faktycznie potrzebne... 😮 A po co kupować coś, czego nie będzie się używać...


Magda, ktoś słusznie tutaj zauważył:
przecież po porodzie sklepy nadal będą otwarte 🙂
zawsze możesz mężowi listę zostawić z sugestiami o które konkretnie marki ci chodzi, albo linki z aukcjami allegro tak na wszelki wypadek mu podesłać jak to ma wyglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ciekawi mnie to, czy któraś z Was ma już wszystko pokupowane - tak absolutnie wszystko i teraz tylko czeka na poród??


u mnie jeśli chodzi o ciuszki to niemalże wsio.. brakuje mi paru pierdułek jak np. szczotka do włosków i kremiki


To ja tak samo.
Z tym, że nie wiem czemu ale dla mnie stało się ostatnio bardzo, bardzo, bardzo ważne kupienie nowej szafy do zabudowy niż wyprawki ☺️ 😮 🤢
Opanowało mnie przerażenie, że z niczym się nie pomieszczę i muszę rozszerzyć powierzchnię przechowywania 😁

Kasia ja mam 3 szafy i w żadnej miejsca nie mam, ile by tych szaf nie było to i tak mało miejsca 😁 Jeszcze jak mi córka rosnąć zacznie to chyba będę musiała wynająć powierzchnię magazynową na jej ciuchy i kosmetyki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...