Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska oklask dla ciebie 😉
bo podoba mi sie twoja tapeta hihihihi 😁
Heh dzieki 🙂


to masz jedną ścianę pomalowań na szaro????
i na to tapeta????
fajnie to wyglada
Miala byc czarna ale wyobrazcie sobie ze nie ma czarnych farb.. a barwniki w zyicu nie wyjda na czarno tylko wlasnie tak na szaro.. a tapeta jest tylko w tej wnece. I tak, tylko ta jedna sciana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko mebelki mam jeszcze wszystkie stare jak widac 🙂 Po pierwsze nie moglabym teraz kupic takie wypoczynku jaki mi sie zamarzyl bo mam GLUPIEGO kotA... ktory jeszzce strasznie fisiuje i szaleje, i wlasnie ta kanapa w tle jest jego ulubiona, boki wygladaja FATALNIE, postrzepione bo przeciez sobie na nich pazury ostrzy, a po drugie teraz byloby mi szkoda pieniedzy bo jednak mam inne wazniejsze wydatki a to troche kosztuje 🙂 to samo z tv i cala reszta 🙂 Ale tylko ten pokoj nam zostal do umeblowania, kiedys 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska oklask dla ciebie 😉
bo podoba mi sie twoja tapeta hihihihi 😁
Heh dzieki 🙂


to masz jedną ścianę pomalowań na szaro????
i na to tapeta????
fajnie to wyglada
Miala byc czarna ale wyobrazcie sobie ze nie ma czarnych farb.. a barwniki w zyicu nie wyjda na czarno tylko wlasnie tak na szaro.. a tapeta jest tylko w tej wnece. I tak, tylko ta jedna sciana


achaaaaaaaa tam masz wnękę, teraz widzę ze coś tam stoi z lewej strony 😉 😉
podoba mi się
ja tez mam jedną scianę malniętą na ciemny brąz, ale właśnie za ciemny mi wyszedł, prawie jak czarny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska oklask dla ciebie 😉
bo podoba mi sie twoja tapeta hihihihi 😁
Heh dzieki 🙂


to masz jedną ścianę pomalowań na szaro????
i na to tapeta????
fajnie to wyglada
Miala byc czarna ale wyobrazcie sobie ze nie ma czarnych farb.. a barwniki w zyicu nie wyjda na czarno tylko wlasnie tak na szaro.. a tapeta jest tylko w tej wnece. I tak, tylko ta jedna sciana


achaaaaaaaa tam masz wnękę, teraz widzę ze coś tam stoi z lewej strony 😉 😉
podoba mi się
ja tez mam jedną scianę malniętą na ciemny brąz, ale właśnie za ciemny mi wyszedł, prawie jak czarny 🤨
no widzisz, ja z kolei chcialam czarna ale nie wyszlo. Dobra zmykam robic ten obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Tylko mebelki mam jeszcze wszystkie stare jak widac 🙂 Po pierwsze nie moglabym teraz kupic takie wypoczynku jaki mi sie zamarzyl bo mam GLUPIEGO kotA... ktory jeszzce strasznie fisiuje i szaleje, i wlasnie ta kanapa w tle jest jego ulubiona, boki wygladaja FATALNIE, postrzepione bo przeciez sobie na nich pazury ostrzy, a po drugie teraz byloby mi szkoda pieniedzy bo jednak mam inne wazniejsze wydatki a to troche kosztuje 🙂 to samo z tv i cala reszta 🙂 Ale tylko ten pokoj nam zostal do umeblowania, kiedys 🙂


ooooooooo coś wiem o kocich pazurkach, jak jeszcze mieszkałam z mamą, to mialyśmy ten sam problem z kotkiem naszym 🤢
mama kupiła sobie nowy komplet to musiała go przykrywać narzutą, bo kotek łaził i drapał 😮 😮
a mebelki dokupisz, nie martw sie, wszystko w swoim czasie, my w salonie mamy w miarę, ale w sypialni to przez pół roku spalimy na ziemi na materacu, bo nie bylo nas stać na ramę do łóża 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 dzisiaj rano bylam u lekarza i z malym wszystko ok, to juz poczatek 34 tygodnia jest 😲 Maly ulozony jest juz glowka do dolu, ale glowka jest wysoko.. to, co uciska pod prawa piersia, to watroba 🤢 i nastepna wizyta za 2 tygodnie 😉 a USG mi nie robil, tylko obejrzelismy jak jest ulozony i czy wszystko ok, zadnych pomiarow nie bylo 😁 i mam zajebisty dzien.. ja musze zglosic do przychodni, ze urodzilam i wtedy polozna przyjdzie..;/ chyba tylko raz, ale nawet nie dopytalam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 dzisiaj rano bylam u lekarza i z malym wszystko ok, to juz poczatek 34 tygodnia jest 😲 Maly ulozony jest juz glowka do dolu, ale glowka jest wysoko.. to, co uciska pod prawa piersia, to watroba 🤢 i nastepna wizyta za 2 tygodnie 😉 a USG mi nie robil, tylko obejrzelismy jak jest ulozony i czy wszystko ok, zadnych pomiarow nie bylo 😁 i mam zajebisty dzien.. ja musze zglosic do przychodni, ze urodzilam i wtedy polozna przyjdzie..;/ chyba tylko raz, ale nawet nie dopytalam 🤨

Ciesze sie ze malym jest dobrze 🙂 aaa to widzisz... wczoraj mnie tak watroba bolala 😞
u nas tez tak jest ze trzeba wybrac sobie przychodnie do ktorej bede chodzila z dzieckiem i najlepiej taka w ktorej sa polozne ktore przychodza do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 dzisiaj rano bylam u lekarza i z malym wszystko ok, to juz poczatek 34 tygodnia jest 😲 Maly ulozony jest juz glowka do dolu, ale glowka jest wysoko.. to, co uciska pod prawa piersia, to watroba 🤢 i nastepna wizyta za 2 tygodnie 😉 a USG mi nie robil, tylko obejrzelismy jak jest ulozony i czy wszystko ok, zadnych pomiarow nie bylo 😁 i mam zajebisty dzien.. ja musze zglosic do przychodni, ze urodzilam i wtedy polozna przyjdzie..;/ chyba tylko raz, ale nawet nie dopytalam 🤨


no cześć Asieńko
to super że małym Wojtusiem wszystko w porzadku 😉 🙂 to najwazniejsze
aa moze sie pierwsza rozpakujesz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 dzisiaj rano bylam u lekarza i z malym wszystko ok, to juz poczatek 34 tygodnia jest 😲 Maly ulozony jest juz glowka do dolu, ale glowka jest wysoko.. to, co uciska pod prawa piersia, to watroba 🤢 i nastepna wizyta za 2 tygodnie 😉 a USG mi nie robil, tylko obejrzelismy jak jest ulozony i czy wszystko ok, zadnych pomiarow nie bylo 😁 i mam zajebisty dzien.. ja musze zglosic do przychodni, ze urodzilam i wtedy polozna przyjdzie..;/ chyba tylko raz, ale nawet nie dopytalam 🤨


no cześć Asieńko
to super że małym Wojtusiem wszystko w porzadku 😉 🙂 to najwazniejsze
aa moze sie pierwsza rozpakujesz 😁 😁


hmm nie wydaje mi sie, bo wszystko jest ok i zero rozwarcia i nic nie wskazuje na to, zebym urodzila szybciej 🙂 ale przenosic tez nie chce.. no ale zobaczymy 😁 w sumie moge urodzic pierwsza, byle nie ostatnia 😁 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie coo 😁 🤪 🤪 Moj juz jutro przyjezdza 🤪 🤪 tak sie ciesze, stesknilam sie za nim, ale ciekawe ile wytrzymamy bez klotni 😁 no i powiedzial, ze tydzien bez laptopa bede miala i internetu, tylko z nim bede spedzala czas 🙂 ale pozniej to chyba nie dam tego nadrobic 🙂 poza tym zjadlabym sobie golabka, ale ja nie umiem robic, to by moja mama musiala zrobic 😜 a ja dzisiaj mam kurczaka na obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
aisak napisał(a):
o jerunie Kamikusia 70 cm 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
toż cie rozerwie 😁 😁 😁


haha 😁 ale jest ładniusi 😁 bedzie robil jako przytulanka 😁


i jeszcze te włosiska haahhaha 🤪 🤪 🤪
bedziecie spać tak:
ty, 70 cm przytulanka i mąż hahahahah 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...