Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
kurde moj w 27 tc nie chcial pokazac buzki. Mam nadzieje ze teraz pokaze.
Moj tez lezy glowka do dolu i mnie nic nie boli 🙂

Zrobilas mi taka ochote tym USG ze juz bym chcial zobaczyc synka 😁


haa ja to się tak doczekać nie mogłam ostatnio ważył mi dziecko jak wazyłą 500g więc daaawno temu. 10 marca mam wizyte bedzie to 35 tc i wtedy trzeba zrobic wymaz z pochwy i koniecznie ale to koniecznie mieć go do porodu do pokazania, pilnujcie tego jakby wasz lekarz był roztargniony


nie tylko to musicie mnieć też grupe krwii i Rh
HBs Ag, WR, posiew z szyjki macicy, ostatnia morfologia i badanie moczu i usg po 36 tyg ciąży

ostatnie USG .. nie powiedziane po ktorym tyg! teraz co bede miala te usg to to bedziemoje ostatnie juz.


możeliwe ja mam tak napisane na kartce co najlepiej zabrać do porodu ze szkoły rodzenia

ja tez 🙂 i napisane jest tylko USg a w szkole mowli ze 1 najlepiej miec i ostatnie. Ale nie powiedziane po ktorym tyg. 🙂 a z Inflandzkiej mam rozpiske.



no ja też i ja mam napisane po 36 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ja bym specjalnie nie szła na 3d za 250 zł jak na tym zwykłym doskonale widać...
Oczywiście ja mówie jak ja bym zrobiła ale jeśli ty masz ochote to oczywiście idz 🙂 tylko ze na prawde nie wiem czy jest sens bo np na tym normalnym widac całą bużke taka sliczną i te dziurki w nosie a jak właczył 3d to zasłoniła sie rączkami i nic nie widac za bardzo




ale ja na tym zwykłym nic nie widze a na zdjeciach to już wogóle gówno widac chyba pojde na następne na jkims innym sprzecie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
kurde moj w 27 tc nie chcial pokazac buzki. Mam nadzieje ze teraz pokaze.
Moj tez lezy glowka do dolu i mnie nic nie boli 🙂

Zrobilas mi taka ochote tym USG ze juz bym chcial zobaczyc synka 😁


haa ja to się tak doczekać nie mogłam ostatnio ważył mi dziecko jak wazyłą 500g więc daaawno temu. 10 marca mam wizyte bedzie to 35 tc i wtedy trzeba zrobic wymaz z pochwy i koniecznie ale to koniecznie mieć go do porodu do pokazania, pilnujcie tego jakby wasz lekarz był roztargniony


nie tylko to musicie mnieć też grupe krwii i Rh
HBs Ag, WR, posiew z szyjki macicy, ostatnia morfologia i badanie moczu i usg po 36 tyg ciąży

ostatnie USG .. nie powiedziane po ktorym tyg! teraz co bede miala te usg to to bedziemoje ostatnie juz.


możeliwe ja mam tak napisane na kartce co najlepiej zabrać do porodu ze szkoły rodzenia

ja tez 🙂 i napisane jest tylko USg a w szkole mowli ze 1 najlepiej miec i ostatnie. Ale nie powiedziane po ktorym tyg. 🙂 a z Inflandzkiej mam rozpiske.



no ja też i ja mam napisane po 36 tyg

Wiec oni sobie pisza ja chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie do dziewczyn które zamierzają rodzić w państwowych szpitalach:
na szkole rodzenia dostałam kartkę z wypisanymi rzeczami które muszę wziąć ze sobą do szpitala ale nie ma tam nic o ubrankach dla dziecka. Tylko o ubrankach na wypis i podkreślone że to przynieść w dniu wypisu. Więc w co będzie ubrane moje dziecko w szpitalu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to dziś za bardzo nie zależało na 3d i tak się nie napalałam najbardziej to mnie interesowało ile waży 😁 strasznie byłam ciekawa. ale u mnie jest tak ze przy każdym usg włącza na chwile 3d ale ona jest teraz taka duża ze w tym2d było doskonale wszystko widać zrobił mi zdjęcie cipuszki(tzn jej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
mam pytanie do dziewczyn które zamierzają rodzić w państwowych szpitalach:
na szkole rodzenia dostałam kartkę z wypisanymi rzeczami które muszę wziąć ze sobą do szpitala ale nie ma tam nic o ubrankach dla dziecka. Tylko o ubrankach na wypis i podkreślone że to przynieść w dniu wypisu. Więc w co będzie ubrane moje dziecko w szpitalu???


w szpitalne ubranka , w niektórych tak jest. W moim mam wybór szpitalne lub swoje więc ja od razu powoedziałam ze biore swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
mam pytanie do dziewczyn które zamierzają rodzić w państwowych szpitalach:
na szkole rodzenia dostałam kartkę z wypisanymi rzeczami które muszę wziąć ze sobą do szpitala ale nie ma tam nic o ubrankach dla dziecka. Tylko o ubrankach na wypis i podkreślone że to przynieść w dniu wypisu. Więc w co będzie ubrane moje dziecko w szpitalu???

pewnie szpital ubierze dziecko w swoje ubranka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
robię porządki na forum.
Nie jesteście już w dyskusji ogólnej, tylko w mamusiach "2011 kwiecień"


więc oficjalnie jesteśmy mamusiami 🙂 miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
tyminka napisał(a):
admin napisał(a):
robię porządki na forum.
Nie jesteście już w dyskusji ogólnej, tylko w mamusiach "2011 kwiecień"


więc oficjalnie jesteśmy mamusiami 🙂 miło 🙂

mamusie kwiecień 2011, a kwietnia jeszcze nie mamy 🙂


yyyy a już się ucieszyłam ze mam miano mamusi 🙂 no dobra przeżyje jeszcze trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
ale mam ochote na paczka 🙂 i kawe z mlekiem 🙂

a musze wlosy wysuszyc i dokonczyc sie malowac 😞


zrobiłam sobie słabiuteńką kawę z mlekiem to myślałam ze do łazienki nie dobiegnę 🙂 ale za to teraz tak mnie mdli ze nie warte było tego smaku...,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ale mam ochote na paczka 🙂 i kawe z mlekiem 🙂

a musze wlosy wysuszyc i dokonczyc sie malowac 😞


zrobiłam sobie słabiuteńką kawę z mlekiem to myślałam ze do łazienki nie dobiegnę 🙂 ale za to teraz tak mnie mdli ze nie warte było tego smaku...,

🙂 hehe ja to nie pamietam kiedy pilam kawe.. ale teraz mam na nia ochote..taka z pianka.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
tyminka napisał(a):
ej a ciekawe czy nasz admin był przy porodzie? 😁

byłem 🙂


i jak wrażenia? 🙂 warto zabrac faceta ze soba czy lepiej niech czeka pod salą jaka rada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
a matylda już w szpitalu?

nie we wtorek idę jak dotrwam 😉


o ty chowasz się tu !!! zamiast się odezwać. Byłaś teraz na badaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...