Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kamikusia napisał(a):
Powiem Wam,że znowu jestem zła !! Chciałam się dzisiaj z mężem ... < wiadomo co> a tu dupa. Szwagier przyjechał na noc 😠
Akurat dzisiaj 😠

jeżeli to dla Ciebie takie ważne to współczuje
ale ja sobie tego nie wyobrażam już mi się ryczeć chce jak sobie pomyślę że to ma być jeden z wywoływaczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Powiem Wam,że znowu jestem zła !! Chciałam się dzisiaj z mężem ... < wiadomo co> a tu dupa. Szwagier przyjechał na noc 😠
Akurat dzisiaj 😠

hehe Tobie to hormony buzuja na maxa 😁 biedna 😜 a ten szwagier to tez moment wybral.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
wszystkie juz pozapisywaly przepisy Oli 😁 mam na os ochote, ale nie wiem na co 🙃

ja też
i nie wiem co to takiego ale na pewno tego nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
kuuurr no kot mi gdzies smignal moje tabletki i cholera nie moge ich znalezc !!!! a musze juz je wziacc, sukinkot jeden no !!

hi hi to se sprzątaj
mi też kiedyś Leon zeżarł 6 tabletek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Powiem Wam,że znowu jestem zła !! Chciałam się dzisiaj z mężem ... < wiadomo co> a tu dupa. Szwagier przyjechał na noc 😠
Akurat dzisiaj 😠

hehe Tobie to hormony buzuja na maxa 😁 biedna 😜 a ten szwagier to tez moment wybral.. 🤢

no kur... akurat dzisiaj jak cos chcialam ☺️ ja juz sily nie mam. Naprawde ! Codziennie mam takie nerwy ze szok!!I to wszystko mnie denerwuje !! nawet to ze sobie robi herbate w mojej kuchni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
kuuurr no kot mi gdzies smignal moje tabletki i cholera nie moge ich znalezc !!!! a musze juz je wziacc, sukinkot jeden no !!

a skad wiesz ze to kot ? 😁 przypomnial mi sie Oli tekst.. cos tam ze strychem i zwalic na kota czy cos takiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kuuurr no kot mi gdzies smignal moje tabletki i cholera nie moge ich znalezc !!!! a musze juz je wziacc, sukinkot jeden no !!

hi hi to se sprzątaj
mi też kiedyś Leon zeżarł 6 tabletek
no nie zezre bo sa w okraglym pudeleczku wiec mu swietnie grzechocza dlatego tak mu sie podobaja.. ale ich nie otworzy bo wieczko strasznie ciezko sie otwiera. Na szczescie znalazlam.. poturlaly sie pod kanape i nie mogl ich juz wyciagnac, gnoj jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kuuurr no kot mi gdzies smignal moje tabletki i cholera nie moge ich znalezc !!!! a musze juz je wziacc, sukinkot jeden no !!

a skad wiesz ze to kot ? 😁 przypomnial mi sie Oli tekst.. cos tam ze strychem i zwalic na kota czy cos takiego 😜
hehe no tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
wrociłam ze szkoły i zmykam się położyć odpocząc może jakiś film obejrzeć ale już odpocząć! bużka do jutra

o Ewelina już jest a Kaśka pewnie najpierw do lodówki poszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
wrociłam ze szkoły i zmykam się położyć odpocząc może jakiś film obejrzeć ale już odpocząć! bużka do jutra

o Ewelina już jest a Kaśka pewnie najpierw do lodówki poszła


kasia to pewnie jeszcze w drodze 😞
my dziś skończyliśmy dopiero 21.20 a ja to uutem jak zwykle a ona bidulka busem wiec jeszcze długo jej się zejdzei pewnie a ja już dziś jestem zmeczona mały kopie po żebrach i poleże sobie na łóżeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja sobie jeszcze kisiel zrobie.. kupilam jakis z melisa 😁

a ja jem czekolade 😁 melisa dobrze Ci zrobi 😉 a z tym, ze tak sie napalilas na dzisiaj, to moze wytrzymasz do jutra ? 🙂

jutro juz mi sie nie bedzie chcialo 🙂 Chyba ze dwa miesiace na ten dzien czekalam !! i duuupa 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja sobie jeszcze kisiel zrobie.. kupilam jakis z melisa 😁

a ja jem czekolade 😁 melisa dobrze Ci zrobi 😉 a z tym, ze tak sie napalilas na dzisiaj, to moze wytrzymasz do jutra ? 🙂

jutro juz mi sie nie bedzie chcialo 🙂 Chyba ze dwa miesiace na ten dzien czekalam !! i duuupa 😠 😠

nie denerwuj sie !! łap oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja sobie jeszcze kisiel zrobie.. kupilam jakis z melisa 😁

a ja jem czekolade 😁 melisa dobrze Ci zrobi 😉 a z tym, ze tak sie napalilas na dzisiaj, to moze wytrzymasz do jutra ? 🙂

jutro juz mi sie nie bedzie chcialo 🙂 Chyba ze dwa miesiace na ten dzien czekalam !! i duuupa 😠 😠

nie denerwuj sie !! łap oklaska 😘

dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...