Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aha dzięki za odzew czyli co znowu zaliczyłam wtopę??????????
bo ja te wszystkie "pod spód" mam 56 a dziś zakupiłam taki fajny polarowy dresik na wyjście i n anim nie ma rozmiaru tylko pisze 3M no ale ni ejest jakiś wielki i pomyślałam że będzie oki bo przecież a początku trochę posiedzimy w domu i Lena ciut podrośnie to później będzie takie większe na wyjscie w chłodniejsze dni akurat
przecież przy wyjściu ze szpitala nie będzie jej to tak bardzo przeszkadzało bo i tak opatulę ją w koc

ojjjjjjj mama mi ciągle ględzi, za duże za duże , a jest tylko ciut większe od tych w rozmiarze 56

no to zadnej wtopy nie zaliczylas 🙂 napisalam, ze podwiniesz najwyzej rekawki, a i tak bedzie w kocyku opatulona, najwazniejsze, zeby jej bylo cieplo i wygodnie, a w troszke wiekszym na pewno bedzie 🙂 chociaz pozniej jeszcze moze zalozysz 😜 poza tym rozmiar rozmiarowi tez nierowny jest 😁 nie przejmuj sie, dobrze jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
matko 45 stron od godz 14:00 ja to mam wrażenie ze nie które to nie odchodzą od kompa wogóle tylko ciągle na forum siedzą wstyd dziewczyny a na spacery to się nie wychodzi?? chyba ja to za was wychodze bo całe dnie na dworze spedzam dla lepszego samopoczucia a tu widze co innego 😞 a te biedne dzieciaczki tez by pewnie powdychały wiosny 😮

ja tam calych dni nie spedzam przed laptopem, czesto chodze na spacery 🙂 jestem zdania, ze poki jeszcze moge, to wole poza domem spedzac czas, ale dzisiaj zimno bylo, wiec tylko bylam z psem 3 razy i w Rossmanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do szpitala mam spioszki 56 a na wyjscie dresik 62 taki gora i dol ale jeszcze nie bedzie tak cieplusio wiec jak bedzie za duzy to mu stopki nie zmarna 🙂 wczoraj mialam wiyte i troche sie scielam z lekarzem bo sie okazalo ze przez 2 tyg prytylam 3,5kg i mi marudzil a ja w ten dzien nie moglam wsadic nogi do butow a rece jak shrek i mu mowie ze mam obrzeki, a on, ze jescze kostke mi widac i ze to nie wina obrzekow.wrrr tylko jak mam pierscionek to normalnie mi spadal palca a wczoraj to nie bylam wstanie go ruszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja juz w domu 🙂 po wizycie moja kruszynka jest dosc mała bo wazy 2,5kg i dalej pozostaje w pozycji miednicowej wiec czeka mnie przypuszczalnie to co Wiole 😞 tylko jeszcze nie wiem kiedy :/ dostałam juz skierowanie do szpitala gdy odeszły wody, gdybym miała krwaawinie lub te skurcze jakie mam teraz były regularne... i o tak troche mi sie humor popsuł ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to git
najwyżej Lenka będzie w dresie wyglądała jakby już w kocu byla hihi
Ewelina kogo masz namyśli pisząc "że niektóre to od kompa nie odchodzą"??????????????pytam się no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hej ja juz w domu 🙂 po wizycie moja kruszynka jest dosc mała bo wazy 2,5kg i dalej pozostaje w pozycji miednicowej wiec czeka mnie przypuszczalnie to co Wiole 😞 tylko jeszcze nie wiem kiedy :/ dostałam juz skierowanie do szpitala gdy odeszły wody, gdybym miała krwaawinie lub te skurcze jakie mam teraz były regularne... i o tak troche mi sie humor popsuł ;/

ojj no to ciut mała, ale jest jeszcze troszkę czasu, trochę pewnie przybędzie, najważniejsze że zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
moje dziecko odzylo 🤪 ze on jeszcze ma tam miejsce, dziwi mnie to.. jak bylam wczoraj rano u lekarza, to mial glowke po lewej stronie, a pozniej za jakas godzine w szpitalu juz po prawej 😜

to jeszcze nie zeszła mu główka do miednicy? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
moje dziecko odzylo 🤪 ze on jeszcze ma tam miejsce, dziwi mnie to.. jak bylam wczoraj rano u lekarza, to mial glowke po lewej stronie, a pozniej za jakas godzine w szpitalu juz po prawej 😜

to jeszcze nie zeszła mu główka do miednicy? 😮

tfuu, co ja mowie 😁 pupa, a nie glowka 😁 glowka juz na dole od wielu tygodni jest hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
moje dziecko odzylo 🤪 ze on jeszcze ma tam miejsce, dziwi mnie to.. jak bylam wczoraj rano u lekarza, to mial glowke po lewej stronie, a pozniej za jakas godzine w szpitalu juz po prawej 😜

moja też mnie teraz bombarduje ale to normalne jeszcze ze dwie godziny i zaśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej ja juz w domu 🙂 po wizycie moja kruszynka jest dosc mała bo wazy 2,5kg i dalej pozostaje w pozycji miednicowej wiec czeka mnie przypuszczalnie to co Wiole 😞 tylko jeszcze nie wiem kiedy :/ dostałam juz skierowanie do szpitala gdy odeszły wody, gdybym miała krwaawinie lub te skurcze jakie mam teraz były regularne... i o tak troche mi sie humor popsuł ;/

ojj no to ciut mała, ale jest jeszcze troszkę czasu, trochę pewnie przybędzie, najważniejsze że zdrowa 🙂

ma jeszcze czas kazdy dien to wiecej wiec sie nie boj, a po drugie moja szwagierka uodzila w 38 tyg 2,5 kg diewczynke i malutka tak przybrala ze nie ma roznicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej ja juz w domu 🙂 po wizycie moja kruszynka jest dosc mała bo wazy 2,5kg i dalej pozostaje w pozycji miednicowej wiec czeka mnie przypuszczalnie to co Wiole 😞 tylko jeszcze nie wiem kiedy :/ dostałam juz skierowanie do szpitala gdy odeszły wody, gdybym miała krwaawinie lub te skurcze jakie mam teraz były regularne... i o tak troche mi sie humor popsuł ;/

ojj no to ciut mała, ale jest jeszcze troszkę czasu, trochę pewnie przybędzie, najważniejsze że zdrowa 🙂

ma jeszcze czas kazdy dien to wiecej wiec sie nie boj, a po drugie moja szwagierka uodzila w 38 tyg 2,5 kg diewczynke i malutka tak przybrala ze nie ma roznicy

moja mama mojego brata w 42 tygodniu 2850 g a przybieral miesiecznie niesamowicie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj malutki wlasnie ostatnio zrobil sie bardzo ruchliwy, ale moe dlatego ze siede na zajeciach i sie nie rusam to mu sie nudzi....reszta sie nie dziwie mama tez przysypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aaaaaaa i kupiłam za małą koszulę do karmienia
na co ja liczyłam że się z M zmieszczę 😮

jak za mala ? przeciez zmiescisz sie w M juz po porodzie 🙂 nawet teraz bys sie zmiescila bez problemu 😁


wlasnie ja mam L i M i obydwie biore do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aaaaaaa i kupiłam za małą koszulę do karmienia
na co ja liczyłam że się z M zmieszczę 😮

jak za mala ? przeciez zmiescisz sie w M juz po porodzie 🙂 nawet teraz bys sie zmiescila bez problemu 😁


wlasnie ja mam L i M i obydwie biore do szpitala

ja mam L 😉 ale jak za duza to zaden problem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
moj malutki wlasnie ostatnio zrobil sie bardzo ruchliwy, ale moe dlatego ze siede na zajeciach i sie nie rusam to mu sie nudzi....reszta sie nie dziwie mama tez przysypia 🙂


Moja tez bardzo czesto sie rusza i przez to chyba robia mi sie rozstepy bo tak sie napina ale kremy daja swoje i nie sa az tak bardzo widoczne i najwazniejsze ze sa blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aaaaaaa i kupiłam za małą koszulę do karmienia
na co ja liczyłam że się z M zmieszczę 😮

jak za mala ? przeciez zmiescisz sie w M juz po porodzie 🙂 nawet teraz bys sie zmiescila bez problemu 😁

he he no ta koszula jest taka w sam raz upięta a moja dupa w niej taka wypięta i o to się ni emartwie bo brzuch ciut opadnie ale jak cycuchy się powiększą to pęknie mi w tym miejscu albo najwyżej tą klapę odepnę i tak będę paradować hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...