Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też jestem - dzień dobry 🙂

Sama dziś na włościach, mąż zrobił mi zakupy z listy i oczywiście nic spoza, po co pomyśleć że może trzeba jakiś owoc żonie kupić 🙃 No ale nie mogę narzekać, zerwał się chłopina o 7-ej i pojechał sam dzielnie jak nigdy 😜 Oczywiście pierdolnął mi wszystko pod nogi i pojechał do pracy 😁 Więc idę to teraz ogarnąć, potem zrobię sobie śniadanko i chałupę wypadałoby sprzątnąć w końcu.. Weny też mi dziś brakuje niczym Matyldzie przy serniku ale cóż - postanowione - wykonać trzeba 😉

Kasia
- patelnią nie ma się co przejmować, zgasi się światło i jakoś pójdzie, nikt nie każe nikomu całej patelni wylizywać, niech się trzymają jednego kluczowego miejsca i też będzie git majonez 😁
A poza tym dobry grill nie jest zły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
wrocilismy z zakupów bede robic krokiety i sałatke z ananasem 🙂 mąż poleciał do placy aja bede pichcic 🙂 zaraz nadrobie co tam jeszcze wczoraj pisałyście ale najpierw chciałąm sie przywitać.
Jeszcze nie robiłam krokietów wiec nie wiem jak mi wyjda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobryyyy 🙂

Oj tam oj tam: Ola i Dorka, takie liczby znosi się lepiej niż licznik wieku 😉
za tydzień opka opka i kolejny tydzień już do liczenia nie będzie potrzebny 😁

Matylda śniłaś mi się dzisiaj i to jak 🤪 przez ciebie pół nocy nie mogłam przespać: sen bowiem wyglądał tak:
że mój siedzi przed kompem i w pewnym momencie mówi: dlaczego wy tak po tej Matyldzie jedziecie?
a ja: ale jak to jedziemy? nie jedziemy !!
On: bo ona taka samotna, smutna, zamiast być dla niej wparciem to jeszcze ją gnębicie. Ona potrzebuje kogoś komu może się wygadać. POJADĘ DO NIEJ 😁
Ja: jak pojedziesz to z nami koniec !!!
On: no to ok... 😁 😁
😁 😁 😁 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Dzień dobry 🙂
wrocilismy z zakupów bede robic krokiety i sałatke z ananasem 🙂 mąż poleciał do placy aja bede pichcic 🙂 zaraz nadrobie co tam jeszcze wczoraj pisałyście ale najpierw chciałąm sie przywitać.
Jeszcze nie robiłam krokietów wiec nie wiem jak mi wyjda


tyminka, ja zawsze mówię, jak mi coś nie wyjdzie: że wszystkie użyte składniki są jadalne, więc proszę jeść i nie grymasić jak dziecko. i się krytykant zamyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
dzień dobryyyy 🙂

Oj tam oj tam: Ola i Dorka, takie liczby znosi się lepiej niż licznik wieku 😉
za tydzień opka opka i kolejny tydzień już do liczenia nie będzie potrzebny 😁

Matylda śniłaś mi się dzisiaj i to jak 🤪 przez ciebie pół nocy nie mogłam przespać: sen bowiem wyglądał tak:
że mój siedzi przed kompem i w pewnym momencie mówi: dlaczego wy tak po tej Matyldzie jedziecie?
a ja: ale jak to jedziemy? nie jedziemy !!
On: bo ona taka samotna, smutna, zamiast być dla niej wparciem to jeszcze ją gnębicie. Ona potrzebuje kogoś komu może się wygadać. POJADĘ DO NIEJ 😁
Ja: jak pojedziesz to z nami koniec !!!
On: no to ok... 😁 😁
😁 😁 😁 🤢

Kasia to się nazywa nerwica lękowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
dzień dobryyyy 🙂

Oj tam oj tam: Ola i Dorka, takie liczby znosi się lepiej niż licznik wieku 😉
za tydzień opka opka i kolejny tydzień już do liczenia nie będzie potrzebny 😁

Matylda śniłaś mi się dzisiaj i to jak 🤪 przez ciebie pół nocy nie mogłam przespać: sen bowiem wyglądał tak:
że mój siedzi przed kompem i w pewnym momencie mówi: dlaczego wy tak po tej Matyldzie jedziecie?
a ja: ale jak to jedziemy? nie jedziemy !!
On: bo ona taka samotna, smutna, zamiast być dla niej wparciem to jeszcze ją gnębicie. Ona potrzebuje kogoś komu może się wygadać. POJADĘ DO NIEJ 😁
Ja: jak pojedziesz to z nami koniec !!!
On: no to ok... 😁 😁
😁 😁 😁 🤢

Kasia to się nazywa nerwica lękowa 😁


a może SUMIENIE 😁 ?

dzisiaj na pewno mniej mnie będzie bo mam do popołudnia pasierba pod opieką 😮 którego wypadałoby w końcu nakarmić 😁
a że fajny z niego chłopak, to nawet jakieś rozrywki sobie zapewnimy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
dzień dobryyyy 🙂

Oj tam oj tam: Ola i Dorka, takie liczby znosi się lepiej niż licznik wieku 😉
za tydzień opka opka i kolejny tydzień już do liczenia nie będzie potrzebny 😁

Matylda śniłaś mi się dzisiaj i to jak 🤪 przez ciebie pół nocy nie mogłam przespać: sen bowiem wyglądał tak:
że mój siedzi przed kompem i w pewnym momencie mówi: dlaczego wy tak po tej Matyldzie jedziecie?
a ja: ale jak to jedziemy? nie jedziemy !!
On: bo ona taka samotna, smutna, zamiast być dla niej wparciem to jeszcze ją gnębicie. Ona potrzebuje kogoś komu może się wygadać. POJADĘ DO NIEJ 😁
Ja: jak pojedziesz to z nami koniec !!!
On: no to ok... 😁 😁
😁 😁 😁 🤢

Kasia to się nazywa nerwica lękowa 😁


a może SUMIENIE 😁 ?

dzisiaj na pewno mniej mnie będzie bo mam do popołudnia pasierba pod opieką 😮 którego wypadałoby w końcu nakarmić 😁
a że fajny z niego chłopak, to nawet jakieś rozrywki sobie zapewnimy 😁 😁

ee tam sumienie, to ja ją zrypałam a Ty mnie tylko poparłaś, ale czasem trzeba ją do pionu postawić 😁 a teorię co do samotności to ja mam inną - mogę Ci zrobić analizę wg Freunda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50stron nadrobiłam zastanawia mnie która ta kłótnie wyłapała u wrześniówek wy wszystkie fora podglądacie czy tak przypadkiem? bo tak mysle ze moze wy czytujecie jakies fora i sie doszkalacie a ja jak nimek zostane sama 🙂
Tyska śliczny pokoik 🙂 nie pomyslałam ze ta walizka to do szpitala haha o ja wpuszcza cie z taka wielka? 🙂
uciekam do kuchni bo zejdzie mi z tym wszystkim na pewno....
ta eweline to w końcu wypuszcza w 40 tc jak tak dalej pójdzie boziu jak ja jej współczuje...dzien w szpitalu to koszmar...a tyle czasu... i sie człowoek tylko nasłucha tych strasznych historii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
powiem wam ze cos w tym jest oczywiscie w stawianiu do pionu u mnie jest np tak ze jak zaczynam panikowac to tylko moj potrafi mnie ustawic do pionu na poczatku sie zloszcze ale pozniej jestem mu wdzieczna bo umie jako jedyny nade mna zapanowac 🙂


mój ma tak samo: oj on bardzo potrafi mnie do pionu w panice postawić: jak w grudniu jechaliśmy z nocy na IP z tym moim krwotokiem to ja nawet nie wiedziałam gdzie i jakie majtki założyć tylko wyłam, a on pozornie spokojnie, bez nerwów: podał majtki i jeszcze mi jedzenie zapakował, kartę ciąży podał. Dlatego wiem, że super zniesie pierwszą fazę porodu i moje wrzaski 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Tutliputli jak jestes to wez mi ty odpowiedz 🙂

ja zawsze robię:
1.5 szklanki mąki
1 szklanka mleka
1 szklanka wody
2 jajka
1 łyzka oleju

ale ja w smażeniu naleśników orłem nie jestem, więc może niech ola pod ci swój przepis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli jak jestes to wez mi ty odpowiedz 🙂

ja zawsze robię:
1.5 szklanki mąki
1 szklanka mleka
1 szklanka wody
2 jajka
1 łyzka oleju

ale ja w smażeniu naleśników orłem nie jestem, więc może niech ola pod ci swój przepis.


ok dziękuje zrobie wg tego przepisu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
OLA jakie zrobić ciasto do naleśników żeby było cienkie i nie rwało sie tylko takie idealne do zawijania?

Nina ja to zawsze "na oko" robię - nie mam proporcji, ważna jest konsystencja no i ja robię pół na pół z wodą gazowaną, wiem że kiedyś robiłam z tego przepisu:

http://www.wielkiezarcie.com/recipe30425.html

ale dla mnie tam za dużo jaj jest - ja daje 1 góra 2 szt i dosypywałam w tym przepisie mąki bo ciasto było za rzadkie a musi mieć konsystencję hmm no właśnie czego? śmietany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli jak jestes to wez mi ty odpowiedz 🙂

ja zawsze robię:
1.5 szklanki mąki
1 szklanka mleka
1 szklanka wody
2 jajka
1 łyzka oleju

ale ja w smażeniu naleśników orłem nie jestem, więc może niech ola pod ci swój przepis.


ja niestety ci nie podam bo jak robie to na oko dodaje składników 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...