Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ej ale mnie tez caly czas twardnieje brzuch, kuje w kroku i nic sie nie dzieje... a mam tak od 3 dni juz...

dobrze, jeszcze masz czas, gdzie Ci się tak śpieszy.. poczekaj ze 2 tygodnie jeszcze 🙂

ale ja juz bym chciala 🙂 juz mi sie nie chce chodzic z tym brzuchalem 🙂 szyjka bardzo krotka, dziecko podobno napiera i nic sie nie dzieje ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem juz 🙂 ktg idealne ani jednego małego skurczu 🙂
jak polozna moje nogi zob. to pow ze lekarz mnie do szpitala skieruje 😞
lekarz znów zatruciem ciążowym straszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wlasnie wrocilam z usg.... moje dziecko duuuze 😁 3200 g prawie... 🙂 🙂 🙂: i wielkosc dziecka odpowiada 38/39 tyg.... 🙂 zaczynam nadrabiac i doszukiwac sie nowinek kto urodzil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I źle, że zmieniłąś bo trafiłaś za pierwszym razem: tak tak
MÓJ WITEK RACZY WAŻYĆ 4160 😁 🤪 🤪
i na razie NIC nie zapowiada porodu, choć główka już za spojeniem : także Ewelina, nie zawsze jest tak, że duże dziecko oznacza cięzki poród 😁 😁 lekarz mnie uspokoił i uświadomił, ze czasami urodzenie 3 kg jest trudniejsze: wszystko zalezy od budowy kobiety. Choć miał ostatnio cesarkę dziewczyny szczuplejszej ode mnie bo dziecko wazyło jej ponad 5 kg: jak sam powiedział, sam ciął to może mi z pełnym przekonaniem takie info sprzedać 😁
a najlepsze: że wg usg powinnam urodzić 26 marca 😁 😁 🤪 🤪
i drugie najlepsze: że dziecko jest tak duże, że w żadne pomiary mu się już nie mieściło i musiał kombinowac bo mu system dane wyrzucał 😁 jakieś stare usg chyba mają, przeciez moje dziecko nie może być aż TAK duże 😁
na łódki w ten weekend mi raczej zakazał jechać.. szkoda
MAM INFO OD BRECHTI: ZARAZ WKLEJĘ !!! O MATKOOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
I źle, że zmieniłąś bo trafiłaś za pierwszym razem: tak tak
MÓJ WITEK RACZY WAŻYĆ 4160 😁 🤪 🤪
i na razie NIC nie zapowiada porodu, choć główka już za spojeniem : także Ewelina, nie zawsze jest tak, że duże dziecko oznacza cięzki poród 😁 😁 lekarz mnie uspokoił i uświadomił, ze czasami urodzenie 3 kg jest trudniejsze: wszystko zalezy od budowy kobiety. Choć miał ostatnio cesarkę dziewczyny szczuplejszej ode mnie bo dziecko wazyło jej ponad 5 kg: jak sam powiedział, sam ciął to może mi z pełnym przekonaniem takie info sprzedać 😁
a najlepsze: że wg usg powinnam urodzić 26 marca 😁 😁 🤪 🤪
i drugie najlepsze: że dziecko jest tak duże, że w żadne pomiary mu się już nie mieściło i musiał kombinowac bo mu system dane wyrzucał 😁 jakieś stare usg chyba mają, przeciez moje dziecko nie może być aż TAK duże 😁
na łódki w ten weekend mi raczej zakazał jechać.. szkoda
MAM INFO OD BRECHTI: ZARAZ WKLEJĘ !!! O MATKOOO

o kurwaaaa Kasiaaaa 🤪 czym Ty go karmisz bo chyba nie nadal serkiem wiejskim z Piątnicy 😁
Ja to mam jednak intuicję - pierwsza myśl najlepsza 😁 tylko jakoś doświadczenia Twojego pana doktora mnie nie przekonują i wolałabym nie rodzić takiego giganta sn 😁
Aaa no i co tam u brechti bo się denerwuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tutli naprawdę duże Maleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyminka czyli nie otwierasz się póki co.

ona miała KTG to skąd ma wiedzieć czy się otwiera? 😉


Ale skurczów nie ma, więc mało prawdopodobne. To one wywołują otwieranie się, przeważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...