Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

allo
mam info od Tyski zaraz napiszę i piękną fotkę Krzysiula ale nie wiem czy mogę ją pokazać zapytałam Justynę i czekam na odp tylko jest jeden problem ja nie mam kabla do komórki, tzn nie wiem gdzie on jest ☺️ i jeśli Justyna zgodzi się na to żeby Wam Krzysia pokazać to może prześlę Tobie OLu fotkę a ty ja tu umieścisz?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
allo
mam info od Tyski zaraz napiszę i piękną fotkę Krzysiula ale nie wiem czy mogę ją pokazać zapytałam Justynę i czekam na odp tylko jest jeden problem ja nie mam kabla do komórki, tzn nie wiem gdzie on jest ☺️ i jeśli Justyna zgodzi się na to żeby Wam Krzysia pokazać to może prześlę Tobie OLu fotkę a ty ja tu umieścisz?????

oki 🙂 dawaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska pisze:
No ja trochę pospałam w nocy bo Krzysiowi pogłębiła się żółtaczka i zabierają mi go na 3 godziny na naświetlania i na 2 godziny przynoszą z powrotem i tak w kółko ale jest jakiś grzeczniejszy. zawsez całe 2 godziny prześpi jak jest ze mną Cyce mam jak donice i niedobrze mi jak na nie patrzę a to wszystko przez nich bo kazali ten pokarm ściągać i jak zaczął nachodzić to teraz wyglądam jak mleczarnia. Mały coraz śliczniejszy i chyba się już w nim zakochałam 🙂Krocze mnie tylko cholernie boli tzn bardziej piecze i kłuje w miejscu gdzie mam szwy muszę więcej leżeć i siedzieć a nie łazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Krzyś jest cudny, tak samo jak i Laura i Wojtuś, tak zazdroszczę dziewczynom ☺️ ☺️
Jak tu się nie zakochać w takich szkrabach 🙂
Nie moję dzieciaczki a mogłabym oglądać na okrągło te zdjęcia ☺️ 😉 😉

doskonale Cię rozumiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIA PISZE:

"U nas wszystko dobrze, Najprawdopodobniej wyjdziemy jutro do domku więc wtedy wejdę do Was wszystko opowiadać 🙂 mnie tyłek i cycki bolą ale najważniejsze że mam dużo pokarmu i nawet laktatorem dodatkowo ściągam 🙂 Wojtuś spadł trochę z wagi bo jest śpiochem i nie budzi mamy w nocy prawie na jedzenie 😜 buziaki od nas dla Was kochane 😘"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLU ja stara ciotka całuję Krzysia tylko wirtualnie bo nie odważyłabym się całować cudze dziecko nawet takie słodziutkie jak on
i przypominam, tylko przypominam że zawsze będę miała parę wiosenek w metryce mniej od Ciebie 😜

teraz powoli się zbieram bo czeka na mnie cukinia zapiekana z mozarelą i pomidorami i jeszcze parę innych włoskich przysmaków
będę niebawem, niektóre z Was nie zdążą jeszcze zasnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...