Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Natka85 napisał(a):
Mam wrażenie, że chodzi o Twoją ciężarną sąsiadkę. 😞
Bo o ile sobie dobrze przypominam to Ty o niej pisałaś.

tak ja mam dwie ciężarne i teraz spotkałam się z ta drugą i obie przy płocie się poryczałyśmy
bo ta trzecia co wczoraj ją pogotowie zabrało straciła właśnie dziecko a była w 36 tc straszne 😞 i szczegółów nie będe do końca opisywać bo i tak sama ich dobrze nie znam i nie wiem czy zechcę poznać ale to już drugi raz ją spotkało pierwszy raz 7 lat temu i teraz znowu 😞
a tak sobie zawsze gadałyśmy , porównywałyśmy ja nie wiem jak ja jej w oczy spojrzę jak wróci nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Mam wrażenie, że chodzi o Twoją ciężarną sąsiadkę. 😞
Bo o ile sobie dobrze przypominam to Ty o niej pisałaś.

tak ja mam dwie ciężarne i teraz spotkałam się z ta drugą i obie przy płocie się poryczałyśmy
bo ta trzecia co wczoraj ją pogotowie zabrało straciła właśnie dziecko a była w 36 tc straszne 😞 i szczegółów nie będe do końca opisywać bo i tak sama ich dobrze nie znam i nie wiem czy zechcę poznać ale to już drugi raz ją spotkało pierwszy raz 7 lat temu i teraz znowu 😞
a tak sobie zawsze gadałyśmy , porównywałyśmy ja nie wiem jak ja jej w oczy spojrzę jak wróci nie wiem



O jezu!!!! Tragedia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Mam wrażenie, że chodzi o Twoją ciężarną sąsiadkę. 😞
Bo o ile sobie dobrze przypominam to Ty o niej pisałaś.

tak ja mam dwie ciężarne i teraz spotkałam się z ta drugą i obie przy płocie się poryczałyśmy
bo ta trzecia co wczoraj ją pogotowie zabrało straciła właśnie dziecko a była w 36 tc straszne 😞 i szczegółów nie będe do końca opisywać bo i tak sama ich dobrze nie znam i nie wiem czy zechcę poznać ale to już drugi raz ją spotkało pierwszy raz 7 lat temu i teraz znowu 😞
a tak sobie zawsze gadałyśmy , porównywałyśmy ja nie wiem jak ja jej w oczy spojrzę jak wróci nie wiem



O jezu!!!! Tragedia 🤢


mój boże kochany 😞 jaka ludzie przeżywają tragedie to sie nam w głowie nie mieści;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i Tyska napisała dokładnie cytować nie będę bo już nie mam tel przy sobie , ogólnie wszystko dobrze, Tyskę tak jak mnie drażni trochę karmienie( mimo że ja nie karmię 😁) no i boli ją szanowne krocze, dziś musieli jej ściągnąć kilka szwów bo coś tam za ciasno było i nawet przy porodzie nie wyła tak jak dziś 😞 bolało jak cholera , no i wkurza się tym że jednak do środy muszą jeszcze zostać w szpitalu
bardzo jej współczuję bo ja też nienawidzę szpitali ale może jeszcze te dwa dni wytrzyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a i Tyska napisała dokładnie cytować nie będę bo już nie mam tel przy sobie , ogólnie wszystko dobrze, Tyskę tak jak mnie drażni trochę karmienie( mimo że ja nie karmię 😁) no i boli ją szanowne krocze, dziś musieli jej ściągnąć kilka szwów bo coś tam za ciasno było i nawet przy porodzie nie wyła tak jak dziś 😞 bolało jak cholera , no i wkurza się tym że jednak do środy muszą jeszcze zostać w szpitalu
bardzo jej współczuję bo ja też nienawidzę szpitali ale może jeszcze te dwa dni wytrzyma 😉


czemu tak w ogóle ja długo trzymają bo za wcześnie urodziła czy to nie o to chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kończąc ten nieprzyjemny temat to ja uważam teraz jak sobie o tym myślę że to może być wina lekarza( przynajmniej po części ) no i jakaś sprawa genetyczna bo mają 15 letnią zdrową córkę i to i tamto 7 lat temu to byli chłopcy
nie wiem nic więcej nie wiem oprócz tego że panicznie rozbolała mnie głowa z tego płaczu i mówię ja to chyba przez dłuższy czas bedę unikała każdego kontaktu z nią tym bardziej że obawiam się że to może się dla niej źle skończyć jeśli nie dostanie fachowej pomocy bo po tamtym dwa lata leczyła się z alkoholizmu a wiadomo z tego nie da się wyleczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a i Tyska napisała dokładnie cytować nie będę bo już nie mam tel przy sobie , ogólnie wszystko dobrze, Tyskę tak jak mnie drażni trochę karmienie( mimo że ja nie karmię 😁) no i boli ją szanowne krocze, dziś musieli jej ściągnąć kilka szwów bo coś tam za ciasno było i nawet przy porodzie nie wyła tak jak dziś 😞 bolało jak cholera , no i wkurza się tym że jednak do środy muszą jeszcze zostać w szpitalu
bardzo jej współczuję bo ja też nienawidzę szpitali ale może jeszcze te dwa dni wytrzyma 😉


czemu tak w ogóle ja długo trzymają bo za wcześnie urodziła czy to nie o to chodzi?

nie wiem Nina nie pytałam, pewnie dlatego że za wcześnie no i Krzyś ma żółtaczkę,muszą trochę odczekać bo był naświetlany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
to sciaganie szwow boli? 😮 przeciez to sie tylko niby przecina.. juz sie zaczynam bac 🙃

Aśka nie wiem ściągną ci to się przekonasz i na pewno nam napiszesz
Tyskę bolało jak cholera i na pewno przy tym wyła a przy porodzie NIE więc nie wiem
Wojtaszek na tym zdjęciu cudowny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż nie mogę uwierzyc ze i ja bede miała taka sliczna pusie 🙂 ze ja bede miec dzidziusia ja?? normalnie szok brzuch tyle czasu nosze w nim dzidzius takie to oczywiste a jednak niem moge uwierzyc ze bede miała pusie swoją ju za ponad 2 tygodnie 🙂to jest cud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dzieczyny 🙂

Asiu ale się popłakałam przy Twoim opisie porodu,a za chwile oblał mnie zimny i gorący pot na zmiane-JA SIE BOJEEEEEE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Matylduś a co do Twojej sasiadki to masakkra jaksa,tragedia.Powiem Wam,że też mialam kilka razy takie msli ze mogę umrzeć przy porodzie ja albo mała 😞 Wiem nie powinnam tak myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda straszne to co napisałaś o swojej sąsiadce, nawet nie potrafię sobie uzmysłowić co ta dziewczyna czuję teraz, tez uważam ze bez fachowej pomocy to się nie obędzie, straszna tragedia.
Co do Tysi to może dlatego ja bolało to ściąganie szwów bo jak jej zszyli za ciasno to mogła jakaś infekcja być albo coś 🤔 🤔 więc Asiu nie martw się na zapas, tyle juz przeszłaś to ściąganie szwów też przeżyjesz 😉
no i czekamy na jakieś zdjęcie Wojtusia, plis 😉 😉
Kasia-kmatus gdzie jesteś??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej Dzieczyny 🙂

Asiu ale się popłakałam przy Twoim opisie porodu,a za chwile oblał mnie zimny i gorący pot na zmiane-JA SIE BOJEEEEEE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Matylduś a co do Twojej sasiadki to masakkra jaksa,tragedia.Powiem Wam,że też mialam kilka razy takie msli ze mogę umrzeć przy porodzie ja albo mała 😞 Wiem nie powinnam tak myśleć...


a ja mam mysli czy nie bedzie miałą czegos na buzi bo sie pare razy przestraszyłam itp... kazda ma pewnie jakieś schizy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej Dzieczyny 🙂

Asiu ale się popłakałam przy Twoim opisie porodu,a za chwile oblał mnie zimny i gorący pot na zmiane-JA SIE BOJEEEEEE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Matylduś a co do Twojej sasiadki to masakkra jaksa,tragedia.Powiem Wam,że też mialam kilka razy takie msli ze mogę umrzeć przy porodzie ja albo mała 😞 Wiem nie powinnam tak myśleć...

nie no nie ma co myśleć , ja też staram się nie ,myśleć no ale nie da się jak to dotyczy osoby z Twojego otoczenia
a wiecie że on anie miała ani jednej nawet najmniejszej rzeczy dla swojego dziecka, normalnie aż ciarki przechodzą, ona tak panicznie bała się po tamtym bo miała całą wyprawkę a potem oddała ją siostrze i teraz wolała nie mieć nic i ciągle powtarzała że maż i siostra się tym zajmą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...