Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja w sobote bede myc okna, poczekam bliżej terminu 🙂 nikt mi ich nie pozwala myć bo to śa takie wielkie w samym salonie sa 4 od sufitu do podłogi szerokie na 2 metry, w kuchni dwa i góra to samo wiec jak je umyje sama to na pewno urodze 🙂
dzis posłałam swojemu Danielowi 4 smsy bardzo długie ze skargami i zarzeleniami wiec dzis bedzie kłutnia 🙂 on ma kupe roboty ja o tym wiem a jak miał chwile wysprzatał całe podwórko i garaż bo jeszcze po budowie został burdel wielki ok ale k*** mac tam to mozna i po porodzie sprzatac a jak ja wróće wymeczona ze szpitala mała 3 dni bedzie miec i co wtedy bedzie robił to co w domu trzeba a przecież w każdej chwili moge urodzić a musi jeszcze kilka rzeczy zrobic a najgorsze te schody dokonczyc ale najbardziej wk mnie to ze usiadłam do lapka i spojrzałam w bok i zob slady psa a to znaczy ze nie wytrał mu dokładnie po powrocie z podwórka a co to oznacza ze musze zapierd*** z mopem cały salon! i az mam gule w gardle ze złości i posłałąm wszystkie skargi w sms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam jakieś rozwolnienie i brzuch mnie jakoś rozbolał..

Nina ja też mam takie okna w każdym pokoju - mimo że w bloku mieszkam i pomyłam wszystkie i dupa - nic się nawet nie ruszyło, nawet brzuch mnie nie bolał... 🥴
Nic się nie da przyspieszyć jak dziecko samo nie zechce wyjść.. Nie łudź się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
ja nie lubie myc podlogi mopem.. wole sciera na kolanach 😜 😁


ja tez tak myłam jak mieszkałam w warszawie wtedy tak dokładnie ale kochana jak ja mam na dole 100 metrów i na gorze troche mniej to z ta scierą chyba bym ogłupiała... ale w k*** mnie z tym psem co dziennie sie ugadam, powiedziałam ze jeszzce raz tak zrobi to wygnam psa na dwór bude mu wyniose i koniec bedzie wiecej nie wejdzie do domu no mówie ci az mam gule w gardle ze złości!! wypieprzę tego psa i wtedy bedzie bałagan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
a ja mam jakieś rozwolnienie i brzuch mnie jakoś rozbolał..

Nina ja też mam takie okna w każdym pokoju - mimo że w bloku mieszkam i pomyłam wszystkie i dupa - nic się nawet nie ruszyło, nawet brzuch mnie nie bolał... 🥴
Nic się nie da przyspieszyć jak dziecko samo nie zechce wyjść.. Nie łudź się 😁


ale tak sobie mysle ze jak blizej terminu to włąsnie wtedy cos to da bo ta głowka juz bedzie nizej itp.

moze to juz twój organizm oczyszcza sie przed porodem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja mam jakieś rozwolnienie i brzuch mnie jakoś rozbolał..

Nina ja też mam takie okna w każdym pokoju - mimo że w bloku mieszkam i pomyłam wszystkie i dupa - nic się nawet nie ruszyło, nawet brzuch mnie nie bolał... 🥴
Nic się nie da przyspieszyć jak dziecko samo nie zechce wyjść.. Nie łudź się 😁


ale tak sobie mysle ze jak blizej terminu to włąsnie wtedy cos to da bo ta głowka juz bedzie nizej itp.

moze to juz twój organizm oczyszcza sie przed porodem?

nie jest powiedziane że u każdej główka się ustala, ja mam cały czas nad spojeniem a zaraz 39 tydzień skończę, nie ma reguły...

co do tego oczyszczania się, to ja już się nie łudzę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
dzień dobry 🙂
ja już po KTG i śniadaniu 😁
Dziecko mam leeeniwe: całe ktg przespało i żadnego, ŻADNEGO skurczyku nawet nie było !! 😠 😠 😠 😠
No i usłyszałam: że z dwa tygodnie jeszcze pochodzę i mogę umyć sobie okna w całym bloku: główka jest jeszcze wysoko i nic mi to nie da: mogę sobie chodzić po schodach a co najwyżej kondycję poprawię 😠 😠
a ja chcę urodzić do soboty !!!

Czekam na wieści od Eweliny, za jakiś czas pomęczę Brechtacza o njusy, a tymczasem idę pranie wstawić, póki pralkę mam sprawną 😜

czyli dobrze wywróżyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg przenosic to lipa jakas w czw mam wizyte pogadam ze swoim lekarzem zeby sobie nie zartował tydzien tak ale toż 2 a po co to ani nie pomaga dziecku ani nie korzysta z tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
dzień dobry 🙂
ja już po KTG i śniadaniu 😁
Dziecko mam leeeniwe: całe ktg przespało i żadnego, ŻADNEGO skurczyku nawet nie było !! 😠 😠 😠 😠
No i usłyszałam: że z dwa tygodnie jeszcze pochodzę i mogę umyć sobie okna w całym bloku: główka jest jeszcze wysoko i nic mi to nie da: mogę sobie chodzić po schodach a co najwyżej kondycję poprawię 😠 😠
a ja chcę urodzić do soboty !!!

Czekam na wieści od Eweliny, za jakiś czas pomęczę Brechtacza o njusy, a tymczasem idę pranie wstawić, póki pralkę mam sprawną 😜

czyli dobrze wywróżyłam 😁


czyli juz jej wróża ze tydzien przenosi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
dzień dobry 🙂
ja już po KTG i śniadaniu 😁
Dziecko mam leeeniwe: całe ktg przespało i żadnego, ŻADNEGO skurczyku nawet nie było !! 😠 😠 😠 😠
No i usłyszałam: że z dwa tygodnie jeszcze pochodzę i mogę umyć sobie okna w całym bloku: główka jest jeszcze wysoko i nic mi to nie da: mogę sobie chodzić po schodach a co najwyżej kondycję poprawię 😠 😠
a ja chcę urodzić do soboty !!!

Czekam na wieści od Eweliny, za jakiś czas pomęczę Brechtacza o njusy, a tymczasem idę pranie wstawić, póki pralkę mam sprawną 😜

czyli dobrze wywróżyłam 😁


czyli juz jej wróża ze tydzien przenosi?

no tak by wychodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Tyminka! Ja też mam wizytę w czwartek. Zadecyduje wtedy czy będę miała cc czy nie. No i ciekawe jakie rozwarcie mam. Lekarz obstawiał na 2 cm, że będzie. Zobaczymy!!!!!!!!


a czemu ty masz cc? nie pamietam jak pisałaś cos ze wzrokiem chyba tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Witam Panie!
TRzymam kciuki za Ewelinę 🙂


wyzdrowiałaś? 🙂


A gdzie tam. W nocy tak mnie dusiło, że wstać musiałam. Wzięłam syrop i posiedziałam na łóżku. Nos mam jak w tej reklamie 🙂 Nie wiem czym sobie ulżyć??? A brzusio zaboli co jakiś czas, Mały sprzeda parę kopniaków w żebra i tyle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam za tydzien w czwartek wizyte. Ciekawa jestem czy rozwarcie mam 🙂
taak straszyla ze pewnie nie donosze do konca, ze sie ostro pcha na swiat a ja nie czuje zebym miala jakos niedlugo urodzic 🙂 brzuch mnie tylko boli jak na okres i twardnieje i nic poza tym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tyminka! Ja też mam wizytę w czwartek. Zadecyduje wtedy czy będę miała cc czy nie. No i ciekawe jakie rozwarcie mam. Lekarz obstawiał na 2 cm, że będzie. Zobaczymy!!!!!!!!


a czemu ty masz cc? nie pamietam jak pisałaś cos ze wzrokiem chyba tak?


Nie dowidzę, ale nie aż tak 🙂 Duży Kubulek jest a ja niska 163 cm i może być problem. No, ale zobaczymy ile teraz będzie ważył mój lokator. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...