Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja nie licze teraz terminu tylko czasu ze szybko mi zleci dlatego mysle o swietach przygotowaniach itp. ze szybko zleci, bo zaraz czwartek i nowy tydzien ciążowy sie rozpocznie potem jakies ostatnie przygotowania i poród i dzidzius juz 🙂 a mówie ze w Oli przypadku to juz w ogóle duzo szybciej bo jest o tydzien do przodu. Matyldusiu wiec ja nic nie licze 🙂 tylko sobie mysle ze perspektywa 2 tyg zleci mi szybciusko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja nie licze teraz terminu tylko czasu ze szybko mi zleci dlatego mysle o swietach przygotowaniach itp. ze szybko zleci, bo zaraz czwartek i nowy tydzien ciążowy sie rozpocznie potem jakies ostatnie przygotowania i poród i dzidzius juz 🙂 a mówie ze w Oli przypadku to juz w ogóle duzo szybciej bo jest o tydzien do przodu. Matyldusiu wiec ja nic nie licze 🙂 tylko sobie mysle ze perspektywa 2 tyg zleci mi szybciusko 🙂

wiem wiem ale mi szybciutko to już od pewnego czasu leci
ale o świętach jakoś nie myślę, mama jest od myślenia ja od pomocy chociaż nie wiem czy w tym roku się na coś przydam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 🙂
znowu mnie tu kilka dni nie bylo, ale to wszystko przez ten internet do ktorego nadal nie mam dostepu, ale w sumie nie ma teo zlego co by na dobre nie wyszlo, czytam ksiazki i spaceruje zamiast siedziec przed kompem.
Z tego co sie zdazylam zorientowac jest juz kilka maluszkow kwietniowych 🙂 🙂!!!! Tak sobie mysle ze jeszcze przeciez tak niedawno wydawalo sie ze do kwietnia to niemal cale wieki, a tu prosze, Dzidziuszki juz sa 🙂
U mnie na razie spokoj, oficjalnie mam jeszcze 2 tygodnie, ale jak same mowicie wszystko sie moze zdazyc teraz juz w kazdym momencie. OGolnie czuje sie ok, poza tym, ze w japonkach smigam po miescie i spuchlam i jestem ogroooomna ( mowe calkiem powaznie). Poza tym od kilku dni mam kilka roznych rodzajow bolow w brzuchu, jedne sa bardziej memlajaca mdlace ktore trwaja dluzsza chwile, a inne takie ostre krotkie w miare klocia, ale to mam nadzieje norma, aha no i do toalety w celach powazniejszych tez chodze wyjatkowo regularnie ostatnio.... to by byl;o na tyle moich zwierzen w tym momencie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a 18go PEŁNIA 🤪
może wszystkie wtedy urodzimy 🤪


hehe z ostatniego usg mi tak wyszło 🙂

e tam usg... mi wychodzi 9-ty i co z tego? 🙂

a ja nie powiem kiedy mi wychodzi z usg ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dagi ty miałaś wystarczającą przerwę w postowaniu to chociaż teraz nas nie zaniedbuj
a dzieciaczki kwietniowe najpiękniejsze i może dziś będą dwa kolejne 🤪

no nie może, Dominik to na bank będzie, nie wiem jak z Liwią..
🙂

e tam Kaśka podjarana zaraz stres na patologii minie i weźmie się do roboty to od razu na porodówce wyląduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matyldusia alez ja nie z wlasej woli to czynie, poprostu ludzie od internetu nas hmmmmmmm baaaardzo delikatnie to ujmujac za nos wodza!!!!!!! ja gdybym mogla to bym caly czas tu siedziala ale tak, musze korzystac z cudzych kompow i netu w mc donaldzie, szkda gadac nawet, ufffff wiecie ze juz dwie noce praktycznie nic a nic nie spalam???? Po pierwsze mam jakby katar co z katarem nie ma nic wspolnego, poprostu zatkany gdzies gleboko nos i oddychac normalnie nie moge, po drugie chyba caly ciezar mam wokol bioder i nie wytrzymuje dluzej niz 20 minut w jednej pozycji na boku bo czuje ze sama sobie biodra miazdze, no i wyprawy do toalety..... ale tak sobie mysle ze juz jakos wytrzymam te dwa tygodnie, no kto jak kto, ale bycie Kwietnioweczka zobowiazuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w nocy jakoś tam śpię co godzinkę kibelek no i z nosem też coś mam bo przecież nie śpię na plecach a ciągle chrapię, chrząkam i parskam
ostatnio własne chrapanie mnie obudziło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja w nocy jakoś tam śpię co godzinkę kibelek no i z nosem też coś mam bo przecież nie śpię na plecach a ciągle chrapię, chrząkam i parskam
ostatnio własne chrapanie mnie obudziło 😮

też to mam a w życiu nie chrapałam, skąd się to wzięło? Przyduszona przepona czy co? Mam nadzieję że to ustąpi bo wstyd głośniej od męża chrapać 😁

A do kibla tylko raz wstaję i nie latam tak jak Wy na szczęście 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja w nocy jakoś tam śpię co godzinkę kibelek no i z nosem też coś mam bo przecież nie śpię na plecach a ciągle chrapię, chrząkam i parskam
ostatnio własne chrapanie mnie obudziło 😮

też to mam a w życiu nie chrapałam, skąd się to wzięło? Przyduszona przepona czy co? Mam nadzieję że to ustąpi bo wstyd głośniej od męża chrapać 😁

A do kibla tylko raz wstaję i nie latam tak jak Wy na szczęście 🙃


jezu z tym chrapaniem jakis koszmar daniel mnie ostatnio obudził powiedział zebym nie chrapała jaaa?????no szok se pomyslałam jak ja dla niego teraz wyglądam gruba wielka i jeszcze chrapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂
miałam dzisiaj jakies problemy z zalogowaniem się na brzuszek, ale nadrobiłam i widzę, że dzieje się dzisiaj 😁
Grzeczne dziewczyny: przez weekend wszystkie się zacięły ale od poniedziałku widzę lecimy równo i co dzień 😁 😁
Mój mi dzisiaj powiedział, że w sobotę o 14 mogę zacząć rodzić 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢
Może sugeruje mi zgodę na opka opka 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 ?

Brechti jeszcze mi nie odpisała, nie wiem zatem co nowego u niej.

No i nie mogę się napatrzeć na te "nasze" dzieci: jeżeli wyraźnie wzrasta oglądalność strony Asi i Wioli, to mam w tym duży udział ☺️ ☺️
Chce już Witka do cyca przytulić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem 🙂
miałam dzisiaj jakies problemy z zalogowaniem się na brzuszek, ale nadrobiłam i widzę, że dzieje się dzisiaj 😁
Grzeczne dziewczyny: przez weekend wszystkie się zacięły ale od poniedziałku widzę lecimy równo i co dzień 😁 😁
Mój mi dzisiaj powiedział, że w sobotę o 14 mogę zacząć rodzić 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢
Może sugeruje mi zgodę na opka opka 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 ?

Brechti jeszcze mi nie odpisała, nie wiem zatem co nowego u niej.

No i nie mogę się napatrzeć na te "nasze" dzieci: jeżeli wyraźnie wzrasta oglądalność strony Asi i Wioli, to mam w tym duży udział ☺️ ☺️
Chce już Witka do cyca przytulić 😞

to nachyl się tak żebyś zwis miała i przez skórę przytulaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drugi tydzień mam chęć na loda z maszyny. Miałam obiecanego go na sobotę, ale gardo mnie bolało 😞
Dziś już wtorek ja jeszcze bardziej chora, a apetyt jak miałam tak pozostał. Niech tylko wyzdrowieję to w słoik mi wleją jak kiedyś za dzieciaka. I tak się obeżrę, że szok!!!!!!
Obiecuję to sobie!!!!!!!!!!!!
Kurcze ja, nauczona forumowym doświadczeniem zajadę na porodówkę jak skurcze będą co 5 minut odwetu nie będzie. Bo za cholerę nie chcę tam dłużej leżeć niż powinnam. Już dziewczynki mogłyby urodzić, bo tylko się męczą biedaczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...