Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Drugi tydzień mam chęć na loda z maszyny. Miałam obiecanego go na sobotę, ale gardo mnie bolało 😞
Dziś już wtorek ja jeszcze bardziej chora, a apetyt jak miałam tak pozostał. Niech tylko wyzdrowieję to w słoik mi wleją jak kiedyś za dzieciaka. I tak się obeżrę, że szok!!!!!!
Obiecuję to sobie!!!!!!!!!!!!
Kurcze ja, nauczona forumowym doświadczeniem zajadę na porodówkę jak skurcze będą co 5 minut odwetu nie będzie. Bo za cholerę nie chcę tam dłużej leżeć niż powinnam. Już dziewczynki mogłyby urodzić, bo tylko się męczą biedaczki 😞


ja tez w ciazy mam caly czas ochote na lody i pozeram tonami 🙂 a co do porodu tez nie zamierzam jechac wczesniej niz to konieczne przeraza mnie fakt ze jak nie urodze do 16/04 to bede musiala isc do szpitala i pewnie odrazu mi nie beda wywolywac 😞 i bede tam lezala jak na skazanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A ja po długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim spacerku, zjadłam chińszczyznę, lody i gofra 😁

No i wstawiłam nowe foto 😁


super zdjątko 🙂


Dziękuję 😁
Dzisiejsze i mam nadzieję, że ostatnie w tym stanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Drugi tydzień mam chęć na loda z maszyny. Miałam obiecanego go na sobotę, ale gardo mnie bolało 😞
Dziś już wtorek ja jeszcze bardziej chora, a apetyt jak miałam tak pozostał. Niech tylko wyzdrowieję to w słoik mi wleją jak kiedyś za dzieciaka. I tak się obeżrę, że szok!!!!!!
Obiecuję to sobie!!!!!!!!!!!!
Kurcze ja, nauczona forumowym doświadczeniem zajadę na porodówkę jak skurcze będą co 5 minut odwetu nie będzie. Bo za cholerę nie chcę tam dłużej leżeć niż powinnam. Już dziewczynki mogłyby urodzić, bo tylko się męczą biedaczki 😞


ja tez w ciazy mam caly czas ochote na lody i pozeram tonami 🙂 a co do porodu tez nie zamierzam jechac wczesniej niz to konieczne przeraza mnie fakt ze jak nie urodze do 16/04 to bede musiala isc do szpitala i pewnie odrazu mi nie beda wywolywac 😞 i bede tam lezala jak na skazanie



Może coś sie ruszy i nie będziesz skazana na szpital.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
mi nic nie mówił, ale teraz w czwartek mam jeszcze wizytę więc zobacze i się dowiem.


ja mam jeszcze wizyte w piatek chyba juz ostatnia zobaczymy co mi powie bo bym musiala sie zglosic do szpitala w sobote albo niedziele bo zwolnienie mam do 16/04 a 16 w sobote wypada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałam czasu na Rw T 😞
idę z dogiem może się dziś nie zgubię ☺️
a Tyska będzie jutro w domu na bank a czy synek jej pozwoli zajrzeć na forum to się przekonamy
do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już po obiadku, najadłam się jak dzinks 😁 byłam też na naszym mieszkanku, zobaczyć jak postępy w remoncie, ale łazić nie idzie bo mnie spina co chwile.. oo nawet teraz 🤢
a teraz ogarnę, zrobię sobie kawki i na 17:30 do lekarza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzi fajne brzusio 🙂
Natka ja mam ten sam problem termin mam na wielki piatek i w czw jak bede musze z lekarzem ustalic kiedy sie zgłosic? w sobote nie bedzoe w niedziele tez nie no i w pon tez nie za bardzo to az prawie 4 dni po terminie zrobia ktg? pewnie nie i bede w swieta w szpitalu i wiesz gdybym miałą rodzic to pal je licho ze to swieta wcale sie bym tym nie przejmowała ale jak ma isc do szpitala tylko po to zeby przelezec to do dupy i smutno troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...