Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
W koncu wrocilam od lekarza.

i co ci w koncu powiedział???
masz skurcze, skróconą szyjkę i rozwarcie a urodzisz za trzy tygodnie 🤪



Szyjki prawie nie mam. Jeśli nie urodzę do terminu to cc na bank bo Mały waży już 3,5kg. A ja od 2 tygodni nawet grama nie przytyłam. Tak mnie straszyli,że już o a tu nawet rozwarcia nie ma. Mogę już chodzić w końcu!!!!!!!!! 🙂 W każdym razie póki co nie rodzę haha

no i git przyjdzie czas to urodzisz czy to naturalnie czy cc na pewno cię to nie ominie


Jasne, że tak 🙂 Ważne, że Małemu już nic nie zagraża. A kiedy nadejdzie poród to nadejdzie, lokator zadecyduje 🙂

Boże jak mi się podoba takie podejście 😘


Powiedz Matylda gdzie mu lepiej będzie jak nie u mamy w brzuszku, więc niech korzysta póki może 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorcia kochana my sie staralismy o dzidziusia. 9 rok nam idzie jak jesteśmy razem a 3 rok po ślubie staralismy sie o dzidziusia i jak niczego pragne ja na swiecie juz miec ja na rekach a boje sie tak jak kazda rózne mysli człwiek ma, tydzien temu chciałam juz a dzis sie juz boje i tak w kółko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
czyli jednym słowem zamiast się otwierać to się zamknełaś 😁 😁


Dokładnie tak 🙂 Widzisz co ja potrafię 🙂

ja w 32 tygodniu miałam na dwa palce cokolwiek by to nie znaczyło a tydzień temu na palec czyli zwarłam sie chyba ze strachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja: usiadłam na chwilkę żeby Wam się wyżalić, że ja to mam zawsze pecha 🤪 🤪 🤪

wzięłam się za malowanie ściany w korytarzu: na zajebiaszczy fiolet/ametyst? generalnie takowy kolor już jest: wymyśliłam sobie tylko ton ciemniejszy. I wykorzystując fakt, że mój miał wrócić do domu o 22 wzięłam się za to malowanie..
I niestety: już sprzątałam kiedy niespodziewanie wrócił: jesoo w jakim pędzie pędzle i wałki zbierałam 😁 😁
I dostałam mega mega wielki opierdol: za wdychanie farby, za skakanie po krzesłach i takie tam..

No i teraz nie mogę przynajmniej do niedzieli urodzić bo będzie, że przez to malowanie 😁 😁 😁
No i oczywiście musiałam powiedzieć, że u lekarza bez zmian, bo jakbym mu jeszcze powiedziała,że wszystko się skraca i otwiera to już bym po tyłku lanie dostała 🤢

I tak oto: kłamstwo ma krótkie nóżki !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dorcia kochana my sie staralismy o dzidziusia. 9 rok nam idzie jak jesteśmy razem a 3 rok po ślubie staralismy sie o dzidziusia i jak niczego pragne ja na swiecie juz miec ja na rekach a boje sie tak jak kazda rózne mysli człwiek ma, tydzien temu chciałam juz a dzis sie juz boje i tak w kółko 🙂


wiem wiem chyba kazda wlasnie z nas ma mieszane uczucia co do macierzyństwa ale to jest juz tak blisko ze czasem wlasnie mysli sa straszne a rozsadek mowi co innego ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
O ja: usiadłam na chwilkę żeby Wam się wyżalić, że ja to mam zawsze pecha 🤪 🤪 🤪

wzięłam się za malowanie ściany w korytarzu: na zajebiaszczy fiolet/ametyst? generalnie takowy kolor już jest: wymyśliłam sobie tylko ton ciemniejszy. I wykorzystując fakt, że mój miał wrócić do domu o 22 wzięłam się za to malowanie..
I niestety: już sprzątałam kiedy niespodziewanie wrócił: jesoo w jakim pędzie pędzle i wałki zbierałam 😁 😁
I dostałam mega mega wielki opierdol: za wdychanie farby, za skakanie po krzesłach i takie tam..

No i teraz nie mogę przynajmniej do niedzieli urodzić bo będzie, że przez to malowanie 😁 😁 😁
No i oczywiście musiałam powiedzieć, że u lekarza bez zmian, bo jakbym mu jeszcze powiedziała,że wszystko się skraca i otwiera to już bym po tyłku lanie dostała 🤢

I tak oto: kłamstwo ma krótkie nóżki !!! 😁


oj Kasia Kasia ty to jesteś agentka skąd ty bierzesz te sily ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
czyli jednym słowem zamiast się otwierać to się zamknełaś 😁 😁


Dokładnie tak 🙂 Widzisz co ja potrafię 🙂

ja w 32 tygodniu miałam na dwa palce cokolwiek by to nie znaczyło a tydzień temu na palec czyli zwarłam sie chyba ze strachu


Zdolne dziewczyny z nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyssałam z Matyldy 😁 😁
kiedy Ona działała, ja leżałam, teraz Ona leży: ja działam 😁 😁
A tak poważnie to jakoś w ogóle ostatnio czuję się, jakbym w ciąży nie była: w ogóle mi brzuch nie przeszkadza i jakoś go nie czuję, może stąd ta energia? ;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Kasia a Ty tylko do ginekologa chodzisz czy jeszcze może masz jakiegoś specjalistę od głowy ????


niestety, nie pomogę ci w tej kwestii, ale jak potrzebujesz to popytam czy ktoś zna jakiegoś specjalistę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wyssałam z Matyldy 😁 😁
kiedy Ona działała, ja leżałam, teraz Ona leży: ja działam 😁 😁
A tak poważnie to jakoś w ogóle ostatnio czuję się, jakbym w ciąży nie była: w ogóle mi brzuch nie przeszkadza i jakoś go nie czuję, może stąd ta energia? ;-/


ja za to nie mam wogole ostatnio sil caly czas mam napiety brzuch i strasznie twardy ze nie da sie go nie czuć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia a Ty tylko do ginekologa chodzisz czy jeszcze może masz jakiegoś specjalistę od głowy ????


niestety, nie pomogę ci w tej kwestii, ale jak potrzebujesz to popytam czy ktoś zna jakiegoś specjalistę 😉

ja swojego mam tylko myślałam ze ty u swojego dawno nie byłaś


a z tym wyssaniem to prawda ja już nic nie robię więc jakżeś wyssała to działaj mi się nie chce a mi właśnie w tym tygodniu brzuch zaczął przeszkadzać pierwszy raz w tej ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Wyssałam z Matyldy 😁 😁
kiedy Ona działała, ja leżałam, teraz Ona leży: ja działam 😁 😁
A tak poważnie to jakoś w ogóle ostatnio czuję się, jakbym w ciąży nie była: w ogóle mi brzuch nie przeszkadza i jakoś go nie czuję, może stąd ta energia? ;-/


ja za to nie mam wogole ostatnio sil caly czas mam napiety brzuch i strasznie twardy ze nie da sie go nie czuć 🤨


A próbowałaś masażu miękką ciepłą męską ręką ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Wyssałam z Matyldy 😁 😁
kiedy Ona działała, ja leżałam, teraz Ona leży: ja działam 😁 😁
A tak poważnie to jakoś w ogóle ostatnio czuję się, jakbym w ciąży nie była: w ogóle mi brzuch nie przeszkadza i jakoś go nie czuję, może stąd ta energia? ;-/


ja za to nie mam wogole ostatnio sil caly czas mam napiety brzuch i strasznie twardy ze nie da sie go nie czuć 🤨


A próbowałaś masażu miękką ciepłą męską ręką ? 😉


a czego to miałby być masaż ?? 😜 bo wiesz ja to malo doświadczona w tych kwestiach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...