Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Asia znalazłam jeszcze to:

W szpitalu "Inflancka" w Warszawie zalecamy przemywanie spirytusem 70%(2 łyżki spirytusu 95% na jedną łyżkę wody), przy każdej zmianie pieluszki, 4-5 razy dziennie mniej więcej.

czyli generalnie proporcje te same 🙂

o dziekuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
beatak83 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
dziewczyny, napiszcie mi jak sie rozrabia ten spirytus do przemywania pepuszka?

ja nie pomogę bo nie wim 🤢
Asiu a ty jako mamusia chłopczyka wiesz coś może o "ćwiczeniu" napletka?

dzisiaj byla pediatra u nas na patronazu i nie kazala nic robic z napletkiem, tylko podczas kapieli delikatnie naciagac skorke, bo zbiera sie tam wydzielina czasami 😮

dziękuję za info 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maly ma nadal zoltaczke, ale nie mam sie co denerwowac, bo moze schodzic nawet do 5 tygodni jak sie karmi piersia 🙂 i zachwycala sie jego skorka, bo on ma gladka jak aksamit i nigdy mu sie nie luszczyla, az sie dziwila ze doslownie idealna 🙂 wiec sie ciesze, no i fajna pediatre tez wybralam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
moj maly ma nadal zoltaczke, ale nie mam sie co denerwowac, bo moze schodzic nawet do 5 tygodni jak sie karmi piersia 🙂 i zachwycala sie jego skorka, bo on ma gladka jak aksamit i nigdy mu sie nie luszczyla, az sie dziwila ze doslownie idealna 🙂 wiec sie ciesze, no i fajna pediatre tez wybralam 😁

a czego używasz do kąpieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
moj maly ma nadal zoltaczke, ale nie mam sie co denerwowac, bo moze schodzic nawet do 5 tygodni jak sie karmi piersia 🙂 i zachwycala sie jego skorka, bo on ma gladka jak aksamit i nigdy mu sie nie luszczyla, az sie dziwila ze doslownie idealna 🙂 wiec sie ciesze, no i fajna pediatre tez wybralam 😁

a czego używasz do kąpieli

Oilatum i nieczym nie smaruje po kapieli. Ale juz w szpitalu jak myli to uzywali parafiny do smarowania maluszkow, a mi nie kazali, bo mowili, ze ma piekna skore i tylko mascia pod paszkami, w pachwinach i na szyjce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ja niesamowicie się dziś napracowałam, leżę ledwie żywa 😞
Brzuszek mnie boli 🥴
Jem dziś jak szalona, nie wiem co się dziś ze mną dzieje 😮


Z TYM JEDZENIEM TO MAM DZISIAJ PODOBNIE CALY CZAS BYM COS JADLA

jedzcie, poki macie czas i ochote 😁 bo ja to teraz nie pamietam kiedy jadlam 🤢 ale wlasnie ide do lodowki po cos do jedzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ja niesamowicie się dziś napracowałam, leżę ledwie żywa 😞
Brzuszek mnie boli 🥴
Jem dziś jak szalona, nie wiem co się dziś ze mną dzieje 😮


Z TYM JEDZENIEM TO MAM DZISIAJ PODOBNIE CALY CZAS BYM COS JADLA

jedzcie, poki macie czas i ochote 😁 bo ja to teraz nie pamietam kiedy jadlam 🤢 ale wlasnie ide do lodowki po cos do jedzenia 😉


Ja tam korzystam puki mogę do niedzieli 🙂 jeszcze zamierzam przed odwiedzić mcdonalda hehe i zakupić colawke do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że się wkurwiam
bo nie dość że wiem że to już w niedzielę( co i tak wydaje mi się "za prędko") to kuźwa jeszcze może się okazać że to wcześniej będzie
oprócz krocza(ale to standard od dwóch miesięcy) bolą mnie pachwiny, nogi, krzyż i już dziś na bank coś o bliżej niekreślonym kolorze i konsystencji ze mnie cieknie 😮

wszystko to jakoś za wcześnie

i się pożaliłam a co tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...