Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja nie wiem czy się smucić czy cieszyć mąż mi wyjeżdża nad ranem i wraca dopiero następnego dnia wieczorem... 🤔

pomysl sobie ze jak zatesknicie to jaka noc bedzie upojna jak wroci 🤪


haha no żart tygodnia ostatnio już mnie tak męczył że dostał zjebe w nocy o 4 jak mnie obudził!
bo żesz kurwa na to siłe ma a żeby wstać do małego w nocy to udaje że śpi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja nie wiem czy się smucić czy cieszyć mąż mi wyjeżdża nad ranem i wraca dopiero następnego dnia wieczorem... 🤔

pomysl sobie ze jak zatesknicie to jaka noc bedzie upojna jak wroci 🤪


haha no żart tygodnia ostatnio już mnie tak męczył że dostał zjebe w nocy o 4 jak mnie obudził!
bo żesz kurwa na to siłe ma a żeby wstać do małego w nocy to udaje że śpi 😠

bez kitu moj to by wszedzie, zawsze i o kazdej porze a jak mala sie budzi to ma sen ciezki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
dobry wieczor

nadrobilam
ale w miedzy czasie mialam dziwna sprzeczke nie sprzeczke z konkubentem i mi sie odechcialo wszystkiego
w tym momencie Ci Ewelina zazdroszcze, ja bym chciala tego chlopa co gra w salonie juz 3 godzine na xboxie na conajmniej miesiac na ksiezyc wystrzelic, chocby i w tym momencie


Dagi to ty się wystrzel do mnie na babski wieczorek i dzień korzystając ze mój wyjedzie a zresztą zapraszam wszystkie z dziećmi ale by fajnie było tylko czy byśmy sie pomieścili?? 😲 😮
oj tam jakoś byśmy daly rade
WSZYSCY DO MNIE 🤪

to ja sie juz pakuje 😜

no to już mąż wyjeżdza o 4 nad ranem dwie po możesz już byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja nie wiem czy się smucić czy cieszyć mąż mi wyjeżdża nad ranem i wraca dopiero następnego dnia wieczorem... 🤔

pomysl sobie ze jak zatesknicie to jaka noc bedzie upojna jak wroci 🤪


haha no żart tygodnia ostatnio już mnie tak męczył że dostał zjebe w nocy o 4 jak mnie obudził!
bo żesz kurwa na to siłe ma a żeby wstać do małego w nocy to udaje że śpi 😠

bez kitu moj to by wszedzie, zawsze i o kazdej porze a jak mala sie budzi to ma sen ciezki 😜

o u mnie to samo z łóżkiem można by go wynieść i by spał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
dobry wieczor

nadrobilam
ale w miedzy czasie mialam dziwna sprzeczke nie sprzeczke z konkubentem i mi sie odechcialo wszystkiego
w tym momencie Ci Ewelina zazdroszcze, ja bym chciala tego chlopa co gra w salonie juz 3 godzine na xboxie na conajmniej miesiac na ksiezyc wystrzelic, chocby i w tym momencie


Dagi to ty się wystrzel do mnie na babski wieczorek i dzień korzystając ze mój wyjedzie a zresztą zapraszam wszystkie z dziećmi ale by fajnie było tylko czy byśmy sie pomieścili?? 😲 😮
oj tam jakoś byśmy daly rade
WSZYSCY DO MNIE 🤪

to ja sie juz pakuje 😜

no to już mąż wyjeżdza o 4 nad ranem dwie po możesz już byc 😉

nie ma sprawy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez sie te wozki podobaja,
oj chjetnie bym wpadla na troszke gdyby sie dalo, fajnie sobie od czasu do czasu pogadac, napic sie kawki, w milym damskim towarzystwie 🙂
hmmm, nawet nie wiem o co mu chodzi, ze niby zmeczony mowi ze jest, ale kurwa ja do dziecka wstalam dwa razy wczoraj w nocy i od 7.30 na nogach jestem a potem caly dzien za szofera mu robilam, a teraz jakims fochem strzela i udaje ze nic u nie jest ze niby tylko zmeczony......a jak wymienilam imie mojej przyjacolki, to az mu gola strzelila....ojs dluga historia
chcialabym umiec sienie przejmowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
mnie tez sie te wozki podobaja,
oj chjetnie bym wpadla na troszke gdyby sie dalo, fajnie sobie od czasu do czasu pogadac, napic sie kawki, w milym damskim towarzystwie 🙂
hmmm, nawet nie wiem o co mu chodzi, ze niby zmeczony mowi ze jest, ale kurwa ja do dziecka wstalam dwa razy wczoraj w nocy i od 7.30 na nogach jestem a potem caly dzien za szofera mu robilam, a teraz jakims fochem strzela i udaje ze nic u nie jest ze niby tylko zmeczony......a jak wymienilam imie mojej przyjacolki, to az mu gola strzelila....ojs dluga historia
chcialabym umiec sienie przejmowac...

faceci tacy sa... oni mysla ze jak siedzimy w domu z dzieckiem to nic nie robimy.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
mnie tez sie te wozki podobaja,
oj chjetnie bym wpadla na troszke gdyby sie dalo, fajnie sobie od czasu do czasu pogadac, napic sie kawki, w milym damskim towarzystwie 🙂
hmmm, nawet nie wiem o co mu chodzi, ze niby zmeczony mowi ze jest, ale kurwa ja do dziecka wstalam dwa razy wczoraj w nocy i od 7.30 na nogach jestem a potem caly dzien za szofera mu robilam, a teraz jakims fochem strzela i udaje ze nic u nie jest ze niby tylko zmeczony......a jak wymienilam imie mojej przyjacolki, to az mu gola strzelila....ojs dluga historia
chcialabym umiec sienie przejmowac...

faceci tacy sa... oni mysla ze jak siedzimy w domu z dzieckiem to nic nie robimy.. 🤢

a raczej że oni są bardziej zmeczeni bo po pracy są ale jak ja kurwa wracalam z pracy to huj kogo interesowało czy jestem zmęczona obiad musiał być i sprzatnąc też bylo trzeba czasami na serio bym sie zamieniła poszła do pracy a młodego z tatusiem w domu zostawiła ale czego by się te dziecko nauczyło grać na kompie tylko?? 😮 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
mnie tez sie te wozki podobaja,
oj chjetnie bym wpadla na troszke gdyby sie dalo, fajnie sobie od czasu do czasu pogadac, napic sie kawki, w milym damskim towarzystwie 🙂
hmmm, nawet nie wiem o co mu chodzi, ze niby zmeczony mowi ze jest, ale kurwa ja do dziecka wstalam dwa razy wczoraj w nocy i od 7.30 na nogach jestem a potem caly dzien za szofera mu robilam, a teraz jakims fochem strzela i udaje ze nic u nie jest ze niby tylko zmeczony......a jak wymienilam imie mojej przyjacolki, to az mu gola strzelila....ojs dluga historia
chcialabym umiec sienie przejmowac...

faceci tacy sa... oni mysla ze jak siedzimy w domu z dzieckiem to nic nie robimy.. 🤢

a raczej że oni są bardziej zmeczeni bo po pracy są ale jak ja kurwa wracalam z pracy to huj kogo interesowało czy jestem zmęczona obiad musiał być i sprzatnąc też bylo trzeba czasami na serio bym sie zamieniła poszła do pracy a młodego z tatusiem w domu zostawiła ale czego by się te dziecko nauczyło grać na kompie tylko?? 😮 🤢 🤢

a najlepsze jest to ze jak trzeb abedzie wrocic do pracy to jeszcze oprocz zajmowania sie dzieckiem, domem to praca bo tylko oni moga byc zmeczni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Nela dzisiaj po opieka taty byla trloszke, tzn przed 2 gopdziny i nawet jej pieluchy nie zmienil.....
ja wlasnie sie zastanawiam jak to bedzie jak do pracy wroce, Nela, mieszkanie, gotowanie, nie wyobrazam sobie tego.... ja sie nie nadaje na gospodynie, zaraz sie we mnie jakis wewnetrzny bunt rodzi ze dlaczego ja mam codziennie gotowac niby i czemu tyle rzeczy ma byc na mojej glowie?? przeciez oni tez maja rece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie o tym mowie Ewelina 🙂 ja nie wiem jak to psychicznie zniose... i jeszcze to ze nie bede z Neliczka mogla juz spedzac tyle czasu.... nie wiem boje sie tego bardzo
a Ty Ewelina kiedy wracasz do pracy??? czy nie wracasz a wyjezdzasz do wloch??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no wlasnie o tym mowie Ewelina 🙂 ja nie wiem jak to psychicznie zniose... i jeszcze to ze nie bede z Neliczka mogla juz spedzac tyle czasu.... nie wiem boje sie tego bardzo
a Ty Ewelina kiedy wracasz do pracy??? czy nie wracasz a wyjezdzasz do wloch??

boże już sama nie wiem jak to bedzie 🤨
ciągle coś się dzieje ze musimy być w Polsce łapie już nawet doły z tego powodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak szczerze to mam nadzieje ze do końca tego miesiaca wszystko się tak poukłada ze już pojedziemy. mój mąż chyba wyjedzie wcześniej a my póżniej dojedziemy a jak nie wypali i zostaniemy w Polsce to wróce do pracy narazie mam macierzyński do stycznia chciała bym go przedłużyc przynajmniej do 1-szych urodzin młodego ale nie wiem czy finansowo damy radę a znowu praca na zmianach moje stanowisko i obowiązki z nim związane to nie wiem jak ja to pogodzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem na platnym do konca roku a potem jeszcze do kwietnia moge na nieplatnym zostac, ale tez zeby to zrobic musimy torche zaoszczedzic. zobaczymy jak to bedzie, musze jednak pewnie niedlugo jakos zadzwonic do mojej pracy i pogadac jak to sobie wymyslilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja tez jestem na platnym do konca roku a potem jeszcze do kwietnia moge na nieplatnym zostac, ale tez zeby to zrobic musimy torche zaoszczedzic. zobaczymy jak to bedzie, musze jednak pewnie niedlugo jakos zadzwonic do mojej pracy i pogadac jak to sobie wymyslilam

no ja to od poniedziałku jestem na bezpłatnym już 🤢 ale nie wróce do pracy na święta bo w ten okres siedziała bym 16/24 w pracy 😞 a co z małym bym zrobiła??? pozatym bym wiecznie ryczała ze nie moge być koło niego i go nie widzę wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no mi troche wiecej zostalo bo do 33 tygodnia pracowalam, z reszta tu troszke inne zasady, ale ja ostatnio czesto marze zeby czas sie w miescu zatrzymal. 🙂 juz nie pamietam jak to jest chodzic codziennie do pracy....

bozesz ja też, jak tu wstawać z powrotem o 5.30?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to tez tak naprawde druga i 3 zmiana to praktycznie cale dnie z zycia wyjete....hmmm, dopiero teraz zaczynam sobie uswiadamiac zczemu widze takich szczeliwych rodzicow gdy odbieraja swoje dzieci z przedszkola.....ja nie wiem jak to bedzie, boje sie bardzo, a najgorsze jest to ze czas mija bardzo szybko i za chwile rzeczywiscie bedzie trzeba do tej pracy wracac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...