Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy 4.
Kasia kuzyn przyjezdza ale wywalczylam ze przyjedzie w czwartek wieczorem a jedzie w piatek rano. Wiec mójj Ł. bedzie w domu 😉
Kasia kupiłas kamerę?
Ja byłam dziś w żlobku - tj przed żłobkiem, patrzyłam na dzieci i opiekunki. Tam wszyscy mogą patrzeć bo są szyby i każdy przechodzień widzi co robią 🙂 i byłam miło zaskoczona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tysia - my używamy 4 też i też mi się 2 razy zdarzyło że Huggisy mi przeciekły i to z kupą!!!! WIęcej tego nie kupię. Dady nie próbowałam ale jakoś do mnie nie przemawiają, zobaczę jeszcze te z Tesco czy rzeczywiście dobre, mam już cały arsenał pieluch w chałupie 🤢
Nie kasuj filmu albo daj mi linka na gg bo ja dopiero wróciłam z fitnessu i nie będzie mnie przy kompie bo idę na tap madl, a w międzyczasie się rozbieram 😉

Ale będę miała zakwasy, czuję to..

Nina
ale ćwiczeń na dupsko dzisiaj było 😮 Az jej nie czułam 😁 tak bolała. Aha i oświeciło mnie że najlepsze ćwiczenie na dupsko i uda to chodzenie po schodach!!! Polecam, zwłaszcza jak idziesz szybko i po 2 schodki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
ale ta pojebana zarla 🤪 ja bym ja jebla tym kurczakiem to by jej sie udko pokazalo 😁


😁 😁 😁 😁 😁


Tyśka, Ja pierdolę: lovam kocham i inne cuda też Twojego Krzycha: jakby co to ja cały czas panienka jestem, mogę na niego poczekać 😁 😁
i Ty się bój jak on Ci zacznie raczkować/chodzić 🤪 🤪 z taką energią to on Ci chałupę rozniesie 😁 😁 😁

i stęskniłam się za Tobą na żywo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ale ta pojebana zarla 🤪 ja bym ja jebla tym kurczakiem to by jej sie udko pokazalo 😁


😁 😁 😁 😁 😁


Tyśka, Ja pierdolę: lovam kocham i inne cuda też Twojego Krzycha: jakby co to ja cały czas panienka jestem, mogę na niego poczekać 😁 😁
i Ty się bój jak on Ci zacznie raczkować/chodzić 🤪 🤪 z taką energią to on Ci chałupę rozniesie 😁 😁 😁

i stęskniłam się za Tobą na żywo ☺️
uuuu 😉 Kasiaaa juz niedlugo, w lutym szykuj miejsce w kalendarzu dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...