Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje dla Neli 🙂

a ja się kużwa zaparłam własnoręcznie zrobić prawdziwe rogale marcińskie, bo toc dzisiaj Sw Marcina a u mnie w Wielkopolsce hucznie się obchodzi 😁 😁
no i zaparłam się z tym ciastem pólfrancuskim, zobaczymy co wyjdzie, na razie mięśnie od wałkowania bolą 😁

a potem na obiad do chrzestnej Witka, a potem na kolację do znajomych i film jakiś.. i zleci dzień 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My już po spacerku.............Ale pizdzi tylko 3 stopnie;/ grrrrrrrrrrrrr;/
Gratulacje dla Neliczka:*
Tyska z jakiej paki Ty tak dlugo spisz a ja od 6.30 na nogach 😠 😠 😠
W ogole mala obudzila sie o 22.30 i bawic sie chciala i tak do 2-myslalam ze ochujeje.przyparłam ja do cyca i tak zasnelysmy 🙂Ale obudziłam się i odłozyłam do łozeczka ale co chwile wstawałam bo kwękoliła;/
A tu macie dwie fotki ze spacerku dzisiejszego;p

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/97364422661313089525.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/64495417317599031423.jpg[/IMG][/URL]
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
albo mi dziecko zabkuje albo jakis diabeł w nia wstapil pół nocy mi sie rzucała na łózku, wczoraj arie mialam, dzis od rana marudzenie teraz spi- nie da sobie wogole w dziaselka zajrzec i wszystko twarde...
moja narazie lekow nie ma 🙂
Frytus jaki Karol głupi jest ze nie docenia takich pieknych kobietek 🤢 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - mam focha 😠
Włóczysz się to tu to tam a do mnie ni chuja dotrzeć nie możesz..
Na znak protestu mam zamiar zrobić murzynka 😁 😁 😁
Nie wiem tylko czy czasowo dam radę ale jak nie dziś to jutro bo w chacie mam już błysk 🙂

Frytus - a Ty co tak z rana po spacerach latasz? BTW piękne kolory i piękne dziewczyny

Dagi
- ja nie wiem co teraz 😉 Poczytaj o tym w necie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Frytus help me 🤪 Ty prostujesz włosy codziennie?? (wychodza Ci) bo jak ja prostuje np. rano to wieczorem juz mam powykrecane. Uzywam tych jedwabiow ale dosyc ze nie pomagaja to szybciej wlosy prztluszczaja 🤢

Ja też bardzo długo prostowałam włosy ale teraz już tego nie robię - za to na pół wilgotne (nie dosuszam suszarką do końca) nakręcam duże wałki na rzepy i mam rewelacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus help me 🤪 Ty prostujesz włosy codziennie?? (wychodza Ci) bo jak ja prostuje np. rano to wieczorem juz mam powykrecane. Uzywam tych jedwabiow ale dosyc ze nie pomagaja to szybciej wlosy prztluszczaja 🤢

Ja też bardzo długo prostowałam włosy ale teraz już tego nie robię - za to na pół wilgotne (nie dosuszam suszarką do końca) nakręcam duże wałki na rzepy i mam rewelacyjne 🙂

ja nie moge suszyc bo zaraz mam siano na głowie i mi sie puszy wszystko 😞 jak kiedys wysuszylam włosy to od razu musialam jeszcze raz umyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
gratulacje dla Neli 🙂

a ja się kużwa zaparłam własnoręcznie zrobić prawdziwe rogale marcińskie, bo toc dzisiaj Sw Marcina a u mnie w Wielkopolsce hucznie się obchodzi 😁 😁
no i zaparłam się z tym ciastem pólfrancuskim, zobaczymy co wyjdzie, na razie mięśnie od wałkowania bolą 😁

a potem na obiad do chrzestnej Witka, a potem na kolację do znajomych i film jakiś.. i zleci dzień 😁 😁

HEHEH JA TEZ JESTEM Z WILKOPOLSKI orginalne rogale tylko u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...