Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelinaaleks napisał(a):
tak matylda tego też nie pochwalam ale ja odniosłam się do czegoś innego do twoich słów a nie anety oli czy kogoś innego 😉

no to kurwa nie wiem do których słów bo dziś przekroczyłam limit postowania i nie wiem o które słowa chodzi

jeju skończy ten temat czy ja proszę kogoś o kasę???? albo aneta??? albo Ola???? nie
czasem tylko trzeba uważać so się pisze i w jakiej formie już to tu kiedys było poruszane i dalej jest to samo
bo najlepiej napisać że coś nas nie dotyczy albo nie mam nic do powiedzenia w tym temacie a potem są niedomówienia
ja nikomu nie mam nic do zarzucenia
Tylko zrobiło mi się przykro jak Aneta jako powód NIE przyjazdu do Wa-wy napisała ze ma tylko ileś tam
a potem jakieś zarzuty po adresem tych co sobie zarobili i mają więcej a nawet nigdy nie napisali
ile
to wszystko
jakby coś to walcie
a teraz moze o pogodzie
SPADŁ ŚNIEG o!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matylda a czemu mówisz że któraś z nas by nie przeżyła??? 😮
gdyby musiała to by pewnie przeżyła, i z tego co czytam i obserwuje to każda z nas miała lub ma jakieś zakręty w swoim życiu i nie zawsze miałyśmy kolorowo

nie napisałam że któraś z nas tylko konkretnie chodziło mi o Anetę bo wczoraj napisała że ma 1000zł na siebie i na Polę
dla mnie tysiac to byłoby spełnienie marzeń ba 500zł uratowałoby mi życie
i uwierz mi ja jak nikt wiem że da się przeżyć z taką sumę a nawet mniejszą bo kiedyś miałam tyle na tydzień a i tak niczego się nie dorobiłam tylko wszystko przebimbałam a teraz nie mam NIC NUL i dopiero w takich sytuacjach zaczyna się doceniać każdy grosz a zwłaszcza taki zarobiony przez siebie a nie darowany
ale to tak trochę nie w temacie bo to ile która ma w portfelu to sprawa osobista
z tego co pamiętam nikt nie pisał ile czyj mąż, żona, kochanka, konkubina zarabia więc zostawmy tą sprawę


dlatego uważam że nie powinnaś pilić do Anety bo ona nie zali się np tym że nie dostala pieniędzy i też nie bedzie miała z czego żyć!!!!!!!!!!!!!!!!\'
wiec może zbastuj

a i jeszcze jedno czy to ja lub Aneta zaczęłyśmy tematy finansowe?????
NIE
no to widocznie nie czytasz uwaznie... Tylko ja musz esie martwić,bo raz może mi Karol na mała nie dac a raz dacwiec wiesz,a to że Tobie mąż nie daje to przeciez nikogo wina...

Aneta do chuja pana przecież ty pracujesz
czy nie bo już się pogubiałam 😮
No pracuje tak samo jak Ty

no ale pisałaś że jesteś zatrudniona u K. czy tam jego rodziców 😮
albo coś pomyliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tak matylda tego też nie pochwalam ale ja odniosłam się do czegoś innego do twoich słów a nie anety oli czy kogoś innego 😉

no to kurwa nie wiem do których słów bo dziś przekroczyłam limit postowania i nie wiem o które słowa chodzi

jeju skończy ten temat czy ja proszę kogoś o kasę???? albo aneta??? albo Ola???? nie
czasem tylko trzeba uważać so się pisze i w jakiej formie już to tu kiedys było poruszane i dalej jest to samo
bo najlepiej napisać że coś nas nie dotyczy albo nie mam nic do powiedzenia w tym temacie a potem są niedomówienia
ja nikomu nie mam nic do zarzucenia
Tylko zrobiło mi się przykro jak Aneta jako powód NIE przyjazdu do Wa-wy napisała ze ma tylko ileś tam
a potem jakieś zarzuty po adresem tych co sobie zarobili i mają więcej a nawet nigdy nie napisali
ile
to wszystko
jakby coś to walcie
a teraz moze o pogodzie
SPADŁ ŚNIEG o!!!!!!!!!!!!

Czemu Ci sie przykro zrobilo bo nie kumam??? No sorry napisalam ze nie wiem jak bede stala z kasa,bo nie wiem,proste Wole dziecku mleko kupic niz jechac do
Warszawy ja bez tego sie obede moje dziecko bez jedzienia nie!!!! No to cofnij sie i poczytaj dokladnie! TO nie ja napisalam ze moj maz zmienia prace i bedzie zarabiaj tyle co moja wyplata wec ja do prayc isc nie musze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
to co sie tu dzieje nie zasluguje na duze 'j' 😎 dojrzale kobiety, majace dzieci, rodziny a niektóre zachowuja sie jak gówniary które aby sie kłócic na forum chciały ... ehh


gosia a uważasz że to żle że sobie wszystko chcemy wyjaśnić??
lepiej sie nie odzywać.
nie ma w tym moim pytaniu nici ironi pytam z ciekawości jak rozwiązać takie zgrzyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zesz kurwa to teraz nikt sie niczym chwalic nie moze?
sadze ze Ola nie po to napisała ze jej maz zmienia prace na lepiej platna aby kous dopiec albo pokazac ze jest lepsza, ale poprostu byla szczesliwa i chciala sie pochwalic... najlepiej to klepac biede i mieszkac pod mostem..
kurwa nawet na forum jest obłuda i zazdrosc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tak matylda tego też nie pochwalam ale ja odniosłam się do czegoś innego do twoich słów a nie anety oli czy kogoś innego 😉

no to kurwa nie wiem do których słów bo dziś przekroczyłam limit postowania i nie wiem o które słowa chodzi

jeju skończy ten temat czy ja proszę kogoś o kasę???? albo aneta??? albo Ola???? nie
czasem tylko trzeba uważać so się pisze i w jakiej formie już to tu kiedys było poruszane i dalej jest to samo
bo najlepiej napisać że coś nas nie dotyczy albo nie mam nic do powiedzenia w tym temacie a potem są niedomówienia
ja nikomu nie mam nic do zarzucenia
Tylko zrobiło mi się przykro jak Aneta jako powód NIE przyjazdu do Wa-wy napisała ze ma tylko ileś tam
a potem jakieś zarzuty po adresem tych co sobie zarobili i mają więcej a nawet nigdy nie napisali
ile
to wszystko
jakby coś to walcie
a teraz moze o pogodzie
SPADŁ ŚNIEG o!!!!!!!!!!!!

Czemu Ci sie przykro zrobilo bo nie kumam??? No sorry napisalam ze nie wiem jak bede stala z kasa,bo nie wiem,proste Wole dziecku mleko kupic niz jechac do
Warszawy ja bez tego sie obede moje dziecko bez jedzienia nie!!!! No to cofnij sie i poczytaj dokladnie! TO nie ja napisalam ze moj maz zmienia prace i bedzie zarabiaj tyle co moja wyplata wec ja do prayc isc nie musze....

ha ha dobre a skad wiesz ile jej wypłata wynosi/wynosiła 😁
zasłużyła to ma
a mnie się przykro zrobiło bo ja 1000 nie mam i tyle
a i czytać ze zrozumieniem umiem tak jak i TY mimo że studiów nie skończyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
to co sie tu dzieje nie zasluguje na duze 'j' 😎 dojrzale kobiety, majace dzieci, rodziny a niektóre zachowuja sie jak gówniary które aby sie kłócic na forum chciały ... ehh


gosia a uważasz że to żle że sobie wszystko chcemy wyjaśnić??
lepiej sie nie odzywać.
nie ma w tym moim pytaniu nici ironi pytam z ciekawości jak rozwiązać takie zgrzyty

ale tu jest kłótnia o jedno słowo 'zydzi' to jest smieszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
to co sie tu dzieje nie zasluguje na duze 'j' 😎 dojrzale kobiety, majace dzieci, rodziny a niektóre zachowuja sie jak gówniary które aby sie kłócic na forum chciały ... ehh


gosia a uważasz że to żle że sobie wszystko chcemy wyjaśnić??
lepiej sie nie odzywać.
nie ma w tym moim pytaniu nici ironi pytam z ciekawości jak rozwiązać takie zgrzyty

ja nie lubię jak toś sie nie udziela- drażni mnie to i tyle
bo juz pogadać nie można to z kim mam kurwa gadać z psem??????
Gosia pokłócić też się czasem trzeba bo takie wieczne pierdolenie o dupie Marynie też do niczego nie prowadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
to co sie tu dzieje nie zasluguje na duze 'j' 😎 dojrzale kobiety, majace dzieci, rodziny a niektóre zachowuja sie jak gówniary które aby sie kłócic na forum chciały ... ehh


gosia a uważasz że to żle że sobie wszystko chcemy wyjaśnić??
lepiej sie nie odzywać.
nie ma w tym moim pytaniu nici ironi pytam z ciekawości jak rozwiązać takie zgrzyty

ale tu jest kłótnia o jedno słowo 'zydzi' to jest smieszne

najlepiej bo ja nie wiem co cto słowa znaczy a się wypowiadam 😁

ale zaraz się dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
o co kaman z tym cytowanie???
która namieszała przyznać się 😁

kolejny powod do kłotni kto namieszal z cytowaniem 😁 😁

ty jesteś GILTI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
o co kaman z tym cytowanie???
która namieszała przyznać się 😁

kolejny powod do kłotni kto namieszal z cytowaniem 😁 😁

ty jesteś GILTI 😁

co ja jestem? 🤪 ☺️

kuźwa w Angoli mieszka i nie wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
o co kaman z tym cytowanie???
która namieszała przyznać się 😁

kolejny powod do kłotni kto namieszal z cytowaniem 😁 😁

ty jesteś GILTI 😁

co ja jestem? 🤪 ☺️

kuźwa w Angoli mieszka i nie wie

no wlasnie mieszkam nikt nie mowil ze angielski znam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...