Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

lekarz zapisał antybiotyk i kazał podawać bo po pierwsze gardło do dupy i ma chrypę i nie może jeść a po drugie boi sie ze coś może sie rozwinąć np z krtania
bi ibufenie o tyle lepiej ze nie m gorączki przespała całą noc i przynajmniej zęby jej nie dokuczają 😮
ja nie chcę ja za bardzo już od tej pory faszerowac antybiotykiem - sama tego unikam
ja po półrocznej kuracji rok dochodziłam do siebie
nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
no wlasnie o co kaman z tym antybiotykiem bo ja np nie wtajemniczona a dzisiaj pochwale sie nadrobilam wszystko widocznie naleze do ludzi ktorzy nie potrafia czyatc ze zrozumieniem....

Matylda była z Leną na pogotowiu u swojego lekarza bo Lena chora i dostała antybiotyk i nie wie czy podać czy odpuścić 🥴

a co jej dokladniej 🙂 ile ma goraczki objawy kaszel katar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
lekarz zapisał antybiotyk i kazał podawać bo po pierwsze gardło do dupy i ma chrypę i nie może jeść a po drugie boi sie ze coś może sie rozwinąć np z krtania
bi ibufenie o tyle lepiej ze nie m gorączki przespała całą noc i przynajmniej zęby jej nie dokuczają 😮
ja nie chcę ja za bardzo już od tej pory faszerowac antybiotykiem - sama tego unikam
ja po półrocznej kuracji rok dochodziłam do siebie
nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴

Jak chcesz, napisz do Ozimka, opisz cały problem i swoje obawy, jutro Ci odpisze... Taka moja rada, on jest przeciwnikiem stosowania antybiotyków więc może coś poradzi.... 🤢 Nie masz nic do stracenia przecież 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
lekarz zapisał antybiotyk i kazał podawać bo po pierwsze gardło do dupy i ma chrypę i nie może jeść a po drugie boi sie ze coś może sie rozwinąć np z krtania
bi ibufenie o tyle lepiej ze nie m gorączki przespała całą noc i przynajmniej zęby jej nie dokuczają 😮
ja nie chcę ja za bardzo już od tej pory faszerowac antybiotykiem - sama tego unikam
ja po półrocznej kuracji rok dochodziłam do siebie
nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴

generalnie ja nie naleze do osob, ktoe podważaja decyzje lekarza, ale to pod warunkiem, ze go znam. generalnie jak nie ma goraczki powyzej 38 tzn ze dzzieciatko sobie radzi.... ja tez nie ejstem zwolennikiem podawania antybiotykow. Moje dziecko tez ma chrypke i ja osobiscie z tym nic nie robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
lekarz zapisał antybiotyk i kazał podawać bo po pierwsze gardło do dupy i ma chrypę i nie może jeść a po drugie boi sie ze coś może sie rozwinąć np z krtania
bi ibufenie o tyle lepiej ze nie m gorączki przespała całą noc i przynajmniej zęby jej nie dokuczają 😮
ja nie chcę ja za bardzo już od tej pory faszerowac antybiotykiem - sama tego unikam
ja po półrocznej kuracji rok dochodziłam do siebie
nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴

Jak chcesz, napisz do Ozimka, opisz cały problem i swoje obawy, jutro Ci odpisze... Taka moja rada, on jest przeciwnikiem stosowania antybiotyków więc może coś poradzi.... 🤢 Nie masz nic do stracenia przecież 🤔

jeju ja nie mam nic przeciwko niemu ale wstydze się tak ni z gruszki ni pietruszki pisac do gościa którego nie znam i jeszcze konsultować coś co zalecił inny lekarz
a może poczekam do jutra rana zobaczę jaka bedzie noc, i czy chrypa będzie 😮 przecież te 12 godz już nas chyba nie zbawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
nie kaszle tylko pokasłuje a gili sie pozbyłam
najgorsza chrypa i czerwone gardło

a meczy ja to strasznie? wiesz bardzo czesto lekarze na SORze sa konkretni i wala antybiotyki bo taki u nas zwyczaj ze na pogotowie to jak sie juz cos dzieje a oni wtedy z grubej rury, jesli sie nie meczy i nic sie nie dzieje bardziej to ja bym poczekala do jutra i sie skonsultowala u pediatry tak dla wlasnego swietego spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie kaszle tylko pokasłuje a gili sie pozbyłam
najgorsza chrypa i czerwone gardło

a meczy ja to strasznie? wiesz bardzo czesto lekarze na SORze sa konkretni i wala antybiotyki bo taki u nas zwyczaj ze na pogotowie to jak sie juz cos dzieje a oni wtedy z grubej rury, jesli sie nie meczy i nic sie nie dzieje bardziej to ja bym poczekala do jutra i sie skonsultowala u pediatry

ale to była nasza pediatra 🥴
ona pracuje na pogotowiu bo my mamy tam internistę i pediatrę ( w sumie wszędzie chyba tak jest) nic jej nie męczy po południu w ogóle była super , a chrypa jej ewidentnie przeszkadza bo nie może się dostatecznie "wyrazić" - nie wiem poczekam chyba do jutra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
raczek88 napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie kaszle tylko pokasłuje a gili sie pozbyłam
najgorsza chrypa i czerwone gardło

a meczy ja to strasznie? wiesz bardzo czesto lekarze na SORze sa konkretni i wala antybiotyki bo taki u nas zwyczaj ze na pogotowie to jak sie juz cos dzieje a oni wtedy z grubej rury, jesli sie nie meczy i nic sie nie dzieje bardziej to ja bym poczekala do jutra i sie skonsultowala u pediatry

ale to była nasza pediatra 🥴
ona pracuje na pogotowiu bo my mamy tam internistę i pediatrę ( w sumie wszędzie chyba tak jest) nic jej nie męczy po południu w ogóle była super , a chrypa jej ewidentnie przeszkadza bo nie może się dostatecznie "wyrazić" - nie wiem poczekam chyba do jutra 🥴

nie wszedzie 🙂 zaqlezy czy szpital ma odzial pediatryczny ktory dyzuruje. moj tez ma chrypke i nie bierze antybiotyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda rob to co Ci serce podpowiada... matka wie najlepiej, zobacz Kasia sobie z Witem poradziła to i Ty z antyiotykiem dla Lenki tez dasz rade 🙂
jejjj dla Leny 😜
spadam do mojego gargamelka na łóżko 🙂
a juto Lena z tego co pamietam konczy 7 miesiecy 🤪 tzn za pare godzin ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska widzę cię 😉 😉
serce mi dyktuje żeby poczekać do jutra a jeśli się mylę to se je jutro wydrę !!!!!!!!!!!!!!!!!!


chcecie wiedzieć co mi się przytrafiło na pogotowiu?????????????????????????
ale uprzedzam to słodkie nie bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a ja mam takie pytanie moze za wczesnie, ale myslalyscie juz co kupicie swoim maluszkom na pierwsze swieta? 🙂

ja nic nie kupuje




nasza Alexia straciła zasilanie a dokładniej prąd więc się nie martwmy


zrobią sobie nastrój zapalą świece i S. od razu głowa przestanie boleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak na marginesie widzialam ze krolowal na forum filmik z dydusiami heheh kiedys w akademiku z moja kolezanka ciagnelysmy brechta z tego i smialysmy sie ze chcialybysmy zeby kiedys nasi faceci nam tak wyskoczyli (moze bardziej dostosowani do obecnego kanonu piękna miesc intymnych) i tak zatanczyli. no i ten facet mojej kolezanki wyskakuje kiedys rano po kąpieli do pokoju w reczniku, rzuca reczni na ziemie i tak tanczy a tu z zza okna slyszy brawa.... zapomnial ze panowie robia elewacje a on nie zaslonil okna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Tyska widzę cię 😉 😉
serce mi dyktuje żeby poczekać do jutra a jeśli się myje to se je jutro wydrę !!!!!!!!!!!!!!!!!!


chcecie wiedzieć co mi się przytrafiło na pogotowiu?????????????????????????
ale uprzedzam to słodkie nie bedzie 😁

tzn ze to jest najlepsza decyzja 🙂bo twoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a tak na marginesie widzialam ze krolowal na forum filmik z dydusiami heheh kiedys w akademiku z moja kolezanka ciagnelysmy brechta z tego i smialysmy sie ze chcialybysmy zeby kiedys nasi faceci nam tak wyskoczyli (moze bardziej dostosowani do obecnego kanonu piękna miesc intymnych) i tak zatanczyli. no i ten facet mojej kolezanki wyskakuje kiedys rano po kąpieli do pokoju w reczniku, rzuca reczni na ziemie i tak tanczy a tu z zza okna slyszy brawa.... zapomnial ze panowie robia elewacje a on nie zaslonil okna 😁

🤪 😁 🤪 😁

to jednak dobrze nadrabiałaś nic ci nie umknęło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
o frytus a Ty dzisiaj chyba malomowna 🙂

nie wiem czy cokolwiek dziś "powiedziała" oprócz wymownych znaków interpunkcyjnych 😠

a ja dalej nic nie robię bo ONA nie śpi
i dosłownie pół godziny temu zaczęła machać głową jak Tyski Krzychu i Kacper Klaudii tak na NIE NIE NIE i teraz ma radoche ja nie wiem do której będziemy siedzieć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
moj maluch ostatnio ma tez nowa zabawe tylko nie jest to nie nie nie a branie wszystko na głowke jak baran .....jejku tylko nie pilkarz niech juz lepeij bedzie tym plywakiem

a moja się nauczyła dawać "z główki" ale robi to bardzo delikatnie tak fajnie się przy tym garbi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...