Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ej ej a Moj Jozek na 143 numerku 🙂 I dobrze ja tam lubie to imie 🙂 A Aniela na 64


64 czy 143 czy 68 czy 1 czy ostatnie, nie wazne ktore wazne ze to nam ma sie podobac 🙂
Chociaz nie ukrywam ze ja przy wyborze kierowalam sie nastepujacymi zasadami:
1. niemoze mi sie to imie kojarzyc negatywnie
2. niemoze byc az tak wyjatkowe ze az osmieszajace bo to moje dziecko bedzie zyc z tym imieniem a nie ja, takze takie cos typu genowefa czy inne cuda nie widy nie wchodzily w gre
3. takie ktore podoba sie i mi i mezowi al bardziej mi bo to ja corke urodzilam a nie maz to chociaz tyle mi sie nalezy 😎
4. ostatnim kryterium ale mniej znaczacym bylo to zeby nie mialo dziecko na imie tak jak wszystkie w przedszkolu takze patrzac na statystyki odpadaly pierwsze 5 numerow 😉
5. a ze od podstawowki mi sie podobalo imie alicja i spelnialo powyzsz krytria to bylo jasn jak bdzie corcia miec na imie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, wróciłam, dziecko wykąpane, najedzone i śpi.
Ja mam milczeć co najmniej 3 dni i nie wychodzić na dwór w taką pogodę 🥴 Będę żyć 😁

Alice - my tu wszystkie mówimy do siebie po imieniu, tylko Ty jedna jesteś "anonimowa" 🙂

A ja przy wyborze kierowałam się innym kryterium - ma być w miarę międzynarodowe (nie typowo polskie np Ignacy, Bolesław itd), proste, nie mieć innych form (tak jak moje Aleksandra, Ola, Olka) i ma nie mieć zwłaszcza tej brzydszej formy tj Olka, Kaśka, Maryśka. Lenka podobało mi się już od wielu lat, jeszcze zanim zrobiło się popularne i już dawnooo temu wiedziałam że tak będzie mieć na imię moja córka 🙂 Co do chłopca to nie mam pojęcia jakie imię bym dała bo nic mi się nie podoba 🤢 Jeszcze Alex jest ok ale w połączeniu z nazwiskiem to ciężko byłoby wymawiać bo na S. się kończy i na S. nazwisko, więc lipa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ta Estera na 143 miejscu to pewnie Chylińskiej, pod warunkiem że oni w Wawie meldunek mają 😉
Tylko jedna taka jest 🙃
Ale jak można dać dziecku na imię Mrówka to nie rozumiem 🤔 I kto to zarejestrował 😮


mrowka?? 😮

No 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka a mi sie Józek nawet podoba 🙂 moj dziadek mial tak na imie.
Smutki wynagrodzi Ci milośc maluchow jak wrocisz 😉

Ola wybacz bo mam nadzieje że Cie to nieurazi ani inne kobity tutaj. Pisalam juz kiedys dlaczego nie chce zeby ktos po imieniu do mnie pisal. wyobraz sobie ze jest sto, tysiac, milion kobiet.
Kasi, Oli, Joasi, Ani i kupe innych jest setki wiec jak ktos cos bedzie pisal lub znajomy jakis "przypadkiem" trafi na Ciebie gdzie chcesz byc anonimowa to mniejsze prawdopodobienstwo ze Cie pozna, a jak masz na imie Estera , Nela, Rita, mrowka czy jak tam i znasz z tego tysiaca znajomych taka jedna albo dwie to wieksze szanse ze jak gdzies pada Twoje imie to znajoomi na 100% kojarza to z Toba i niema mozliwosci zostac anonimowym.
Mam nadziej ze mniej wiecej wiesz oco chodzi a reszta sie nie obrazi tylko uszanuje moja prosbe pisania nie po imieniu tylko po nicku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Marinka a mi sie Józek nawet podoba 🙂 moj dziadek mial tak na imie.
Smutki wynagrodzi Ci milośc maluchow jak wrocisz 😉

Ola wybacz bo mam nadzieje że Cie to nieurazi ani inne kobity tutaj. Pisalam juz kiedys dlaczego nie chce zeby ktos po imieniu do mnie pisal. wyobraz sobie ze jest sto, tysiac, milion kobiet.
Kasi, Oli, Joasi, Ani i kupe innych jest setki wiec jak ktos cos bedzie pisal lub znajomy jakis "przypadkiem" trafi na Ciebie gdzie chcesz byc anonimowa to mniejsze prawdopodobienstwo ze Cie pozna, a jak masz na imie Estera , Nela, Rita, mrowka czy jak tam i znasz z tego tysiaca znajomych taka jedna albo dwie to wieksze szanse ze jak gdzies pada Twoje imie to znajoomi na 100% kojarza to z Toba i niema mozliwosci zostac anonimowym.
Mam nadziej ze mniej wiecej wiesz oco chodzi a reszta sie nie obrazi tylko uszanuje moja prosbe pisania nie po imieniu tylko po nicku 😉

Ale ja nie o tym pisałam, odniosłam się tylko do tego zdania gdzie napisałaś że niektóre z nas chcą by zwracać się do nich po nicku/chcą być anonimowe - dlatego odpisałam, że tylko Ty jesteś tu "anonimowa" 🙂
That's all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Marinka a mi sie Józek nawet podoba 🙂 moj dziadek mial tak na imie.
Smutki wynagrodzi Ci milośc maluchow jak wrocisz 😉

Ola wybacz bo mam nadzieje że Cie to nieurazi ani inne kobity tutaj. Pisalam juz kiedys dlaczego nie chce zeby ktos po imieniu do mnie pisal. wyobraz sobie ze jest sto, tysiac, milion kobiet.
Kasi, Oli, Joasi, Ani i kupe innych jest setki wiec jak ktos cos bedzie pisal lub znajomy jakis "przypadkiem" trafi na Ciebie gdzie chcesz byc anonimowa to mniejsze prawdopodobienstwo ze Cie pozna, a jak masz na imie Estera , Nela, Rita, mrowka czy jak tam i znasz z tego tysiaca znajomych taka jedna albo dwie to wieksze szanse ze jak gdzies pada Twoje imie to znajoomi na 100% kojarza to z Toba i niema mozliwosci zostac anonimowym.
Mam nadziej ze mniej wiecej wiesz oco chodzi a reszta sie nie obrazi tylko uszanuje moja prosbe pisania nie po imieniu tylko po nicku 😉

Ale ja nie o tym pisałam, odniosłam się tylko do tego zdania gdzie napisałaś że niektóre z nas chcą by zwracać się do nich po nicku/chcą być anonimowe - dlatego odpisałam, że tylko Ty jesteś tu "anonimowa" 🙂
That's all


Ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynka83 napisał(a):
mój robal jeszcze nie sp 🥴i
Matylda to dlaczego nazwałaś tak córke?

bo wtedy jeszcze mi się podobało i wcześniej też ale po miesiącu okazało się że znam chyba 7 LEN z czego 3 będą tu na wsi gdzie jest 150 domów 😮
i nie pasuje mi do niej
wolałabym coś takiego poważniejszego np Aniela, Hela, Pola,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tynka83 napisał(a):
mój robal jeszcze nie sp 🥴i
Matylda to dlaczego nazwałaś tak córke?

bo wtedy jeszcze mi się podobało i wcześniej też ale po miesiącu okazało się że znam chyba 7 LEN z czego 3 będą tu na wsi gdzie jest 150 domów 😮
i nie pasuje mi do niej
wolałabym coś takiego poważniejszego np Aniela, Hela, Pola,


Jakbys obdzila sie do 6go miesiaca to moglabys zmeinic 😉 bo wiem ze mozna przez pol roku zmienic imie ale jak jest potem to niewim :P
A corcie masz sliczna ale faktycznie mam wraznie ze ona chudzinka 😞
kurcze popytaj tego pediatry oco tu chodzi. albo to foto przeklamuje albo Lenka ma bardzo chude uda, porownuje do mojej ktora nie jest grubaskiem.
A najwazniejsze jek Ci idzie wagowo na siatce centylowej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka sama jestem w szoku
on to taki pędraczek krótki 😁
ale jak się urodził był od niej sporo cięższy i większy no ale jego rodzice mają razem około 320cm a my razem około 370 cm 😁

Alice ja bym sie tam w zmiany i tak nie bawiła ja przeżyje będę ją wołac jak będę chciała, ma jeszcze drugie imię jakby co
a co do ud to ona nie ma ud 😮 na całej długości nogi ma prawie takiej samej grubości i zdjęcie nie kłamie jest chuda tylko łepek ma jeszcze większy przez tą chudość
a co do centyli to sto razy pisałam ze nie potrafię tego odczytywać z resztą długości nie znam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...