Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kurwica kurwicą ja wszystko rozumiem
ja zrobiłam jeszcze coś gorszego
i uwaga KURWA KURWA KURWA KURWA
jedzie do mnie kuzynka z dzieckiem półrocznym nie wiem po jaki chuj nie zapraszana będzie tu cały dzień nie mam o czym z nią gadać w domy syf żarcia nie ma nic nie
o zgrozo
a to jeszcze taka pani z miasta
chuj by to strzelił co ja mam robić, odkurzać, gotować kibel czyścić NIE WIEM 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
kurwica kurwicą ja wszystko rozumiem
ja zrobiłam jeszcze coś gorszego
i uwaga KURWA KURWA KURWA KURWA
jedzie do mnie kuzynka z dzieckiem półrocznym nie wiem po jaki chuj nie zapraszana będzie tu cały dzień nie mam o czym z nią gadać w domy syf żarcia nie ma nic nie
o zgrozo
a to jeszcze taka pani z miasta
chuj by to strzelił co ja mam robić, odkurzać, gotować kibel czyścić NIE WIEM 😮


NiC!
Może sama ucieknie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kurwica kurwicą ja wszystko rozumiem
ja zrobiłam jeszcze coś gorszego
i uwaga KURWA KURWA KURWA KURWA
jedzie do mnie kuzynka z dzieckiem półrocznym nie wiem po jaki chuj nie zapraszana będzie tu cały dzień nie mam o czym z nią gadać w domy syf żarcia nie ma nic nie
o zgrozo
a to jeszcze taka pani z miasta
chuj by to strzelił co ja mam robić, odkurzać, gotować kibel czyścić NIE WIEM 😮

naklej kartkę na drzwiach wejściowych albo na furtce - "zaraz wracam" i wypuść Leona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙃
Mój pomponik dał się dziś mamie wyspać, pobudka dziś była o 6-tej, zjadła, pogadała i spała ze mną do 9-tej 😜

Wojutulinku mały słodki
sto buziaków masz od ciotki
co byś dalej był taki przystojny
laski toczyły o ciebie wojny
i uśmiech na buźce niech Twojej gości
i niech Ci nigdy nie braknie miłości 🙃


Oświadczam, że z dniem 31.08.2011 kończę moją radosną wierszową twórczość bo nikt prócz jednej Eweliny jej nie docenił ooo 😁 Od jutra będę pisać szczere "banały" ☺️

Kasia - tak sobie pomyślałam jak Ty taka zestresowana i kuchnia i gotowanie Cię relaksuje.. hmm to może w przyszłym tygodniu jak się spotkamy ugotujesz obiad mojemu mężu? 😁 😁 😁

Aha - i śpiworka nie kupuję - trudno zmarznie to będzie płakać, idę poszukać jakichś pajaców na halens.pl bo z obecnych wyrosła - zbankrutuję niebawem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola... poczekaj nie kończ z tą twórczością do 23 🙂 Może i moja Nikola coś usłłyszy od Ciebie 😁 😁 😁
A tak na serio to wczesniej nie widziałam tych wierszyków... haha zdolniacha z Ciebie 🙂
Na halens mają teraz fajne nowe rzeczy - 2 tygodnie temu zamówiłam tez troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ile standardowo kosztują rajstopki? Bo na halens 3pack 45 zł a 2pack 35 i 39 zł i nie wiem czy się opłaca? 🤨


w normalnym sklepie od 10 do 15zł.... przynjajmniej w pruszkowie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Boże jeszcze mi z odkurzacza jebie bo sobie przypomniałam co ostatnio odkurzałam i zapomniałam worek wymienić
ło matko
mnie przeraża tylko to że ona tu będzie cały dzień , syfem się nie przejmuję bo ta pani z miasta ma gorzej niż ja 😁
i jeszcze żarcie, ja tam nie jem nic a ONA??? przecież ona jeszcze karmi i ma cukrzycę
o laboga 🤢
ale wywalczyłam jeszcze pół godz powiedziałam żeby wuj zawiózł ją do babci i ja po nią przyjadę 😁
idę spalić w ten czas ze trzy fajki , bo ja mam 25 lat i ciagle się ukrywam i nikt nie wie że palę
yyyyyyyyyyy no właśnie cały dzień bez fajki
ajajaj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
Boże dziewczyny, weźcie coś poradźcie 😠
Mam już dość swojego wizerunku. Przede wszystkim włosów..
mam proste blond. CHCĘ ZAMIANY !!
nie mogę patrzeć na siebie w lustrze już 😠

pasemka? zmiana koloru? w jakiej fryzurze będzie mi OK? 😞

szyszka idź na żywioł
ja tak raz poszłam i nie żałowałam
teraz też już mam dość tego łeba mimo że dwa mce temu była radykalna zmiana
chyba znowu se strzel rude- bo te naturalne to dla mnie "za naturalne"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
szyszka napisał(a):
Boże dziewczyny, weźcie coś poradźcie 😠
Mam już dość swojego wizerunku. Przede wszystkim włosów..
mam proste blond. CHCĘ ZAMIANY !!
nie mogę patrzeć na siebie w lustrze już 😠

pasemka? zmiana koloru? w jakiej fryzurze będzie mi OK? 😞

szyszka idź na żywioł
ja tak raz poszłam i nie żałowałam
teraz też już mam dość tego łeba mimo że dwa mce temu była radykalna zmiana
chyba znowu se strzel rude- bo te naturalne to dla mnie "za naturalne"


ja naturalny mam ciemniejszy blond, tylko na górę pacnięty jest blond, i są takie dwie warstwy.
ale mam tak chyba już od 5 lat, jeszcze przy mojej bladej cerze i bladej mordzie jest tak, że blond mnie wybledza jeszcze bardziej, a ciemniejszy sprawia, że wyglądam jak śmierć 😠 🥴 zrobiłabym chłopu niespodziankę.
na łyso.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a ja bym cię widziała w takim delikatnym złotym miodowym kolorze 🙂
nie rudym tylko odcieniu brązu

kuźwa potem wstawię zdjęcie o co mi chodzi ale idę karmić bo prtzecież 11 za pasem i się drze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poradźta bo mam dylemat, który zestaw wybrać? 🥴

1.

http://www.halens.pl/halens/produkty_wg_katalogow/next/next_jesien_zima_2011/moda_dziecieca/NEXT-x15Apioszek,-3-sztuki__g4290626_f761989_m403542.html

2.

http://www.halens.pl/halens/produkty_wg_katalogow/next/next_jesien_zima_2011/moda_dziecieca/NEXT-x15Apioszek,-3-sztuki__g4306925_f763735_m405288.html

3.

http://www.halens.pl/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/spioszki/NEXT-x15Apioszek,-3-sztuki__g4315857_f764697_m406250.html

4.

http://www.halens.pl/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/spioszki/NEXT-x15Apioszek,-3-sztuki__g4289474_f761869_m403422.html

5.

http://www.halens.pl/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/spioszki/NEXT-x15Apioszek,-3-sztuki__m404344.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej..
Ola mi sie podoba zestaw nr 1 i 2 ... 🙂

My dzisiaj wstalismy o 10 🙂) ja zdejadlam sniadanie, bobik jeszcze nie jest glodny . Gada sobie piszczy i sie slini lezac na brzuchu 🙂
Ide sie ogarnac i na spacer wyjde z mlodym... na 16.30 do pediatry idziemy . Ciekawe jak ten mocz wyjdzie.. 🥴

i jeszcze........ jak nadrabialam wczorajszy dzien to mi snlinaaa leciala 😁 pisalyscie o piwieee..... a ja bym tak sie napila ☺️ i fajka tez zapalila... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jadę po gości 😠
Ola fryzura super, też szyszka miałam ci coś takiego opisać
po prostu dodaj jakieś refleksy, ciemne jasne wszystkie i jakies pazury wytnij i będzie git majonez
nie wiem kiedy będę pewnie jutro
nie piszta za wiela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jeju jeju jakie to straszne ze czasami mam ochote zostawic dzieciaka i sobie wyjsc..

Milosc miloscia ale cierpliwosc tez ma swoje granice i mnie czeswo opuszcza. Nie wiem jak mozna kogos tak strasznie kochac by nigdy prze nigdy sie na niego nie zezloscic i nie miec ochoty choc raz od niego odpoczac..

zobaczymy jak Wam dziecaki podrosna !!

A tak wogole co to byla za wiadomosc o EWELINY a propo PRAGNANCY !!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...