Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

tyminka napisał(a):
hejo ja po ktg i badaniu, dzis w dzien tak mnie brzuch bolał i twardniał
na ktg zaczeło cos sie dziac bo położna jak nigdy zeczeła podchodzic sprawdzac dotykac mój brzuch ( a przeciesz na ktg nigdy nawet mały skurcz mi nie wyszedł) potem zobaczyła moje nogi i mówi o matko no nie tak to nie moze wyglądac za duże sa te obrzeki. wyszłam od położnej bo miałąm bardzo duzo skurczy i bez kolejki od razu do lekarza bo mnie położna zaprowadziła przyjał mnie i zbadał i chciał wysłać do szpitala... urodzic moge w kazdej chwili tzn na tyle ze moge czekac w domku 🙂 całuy czas mam skurcze.
Daniel sie przestraszył i tak sie cieszy czubek a ja po wyjsciu od polozenj zaczełam płakac bo takie emocje w e mnie to wywyołało ja?? ciagle pozamykana bez skurczów i ciagle nic a tu nagle ze miałąbym dzis rodzic nie jeszcze nie....nie jestem gotowa.
Myślałam ze przenosze a teraz mysle ze raczej nie



superaśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszkonella napisał(a):
tyminka napisał(a):
słuchajcie a co u Oli?wiadomo cos nowego? wyszła dalej lezy?


ja nic nie wiem... kontakt ma z nią chyba Tutliputli


a u ciebie jak cisza? musisz wiecej seksu 🙂 zeby sie szyjka rozszerzała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogole to dzien dobry wszystkim 🙂 dotarlam dzisiaj i ja w ramach codziennych spacerow. Ladna pogoda wiec nie chce mi sie siedziec w domu, tylko przyczlapalam do biblioteki na neta. Probuje wszystko nadrobic, ale same wiecie ze trudno 🙂

Liwia jest absolutnie sluczniusienka!!!! 🙂 Ojeju jeju, ja tez bym juz moja Nele poznac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 Piłyście już glukozę więc wiecie z czym to się je, czy to jakieś znośne jest? Bo słyszałam że straszne paskudztwo

ja pilam to az dwa razy i dla mnie to bylo ochydne blee, wymiotowac mi sie chcialo;/ ale dziewczynom niektorym smakowalo, bo to jest strasznie slodkie. Mozesz wziac ze soba cytryne, to podobno zupelnie inaczej smakuje, duzo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Tyska 🙂 ja bede miala moze nie czarnulke, ale malutka slodziutka czekoladke 🙂 Tak w ramach wymieszania europejskiej i afrykanskiej krwi 🙂 🙂 szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac zeby ja zobaczyc 🙂
O KURKAA !! To bedzie przepiekna mulatka !! MAtko kochana to normalnie bedziesz miala sliczna modeleczke 🙂 Piekne sa takie dzieci 🙂 W sumie to zapomnialam.. bo przeciez kiedys nam pisalas o swojej drugiej polowce 🙂 Juz niedlugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo 🙂
jestem.
Ola przeniesiona na patologię, lezy i czeka na zbawienie 🤢 nadal nic się nie dzieje w kierunku akcji porodowej.

A ja po ktg ( które nie wykazało ani jednego skurczyku ) i po wizycie: i tu choć dobre wieści: mam rozwarcie JUŻ na 2 cm i szyjka skrócona do 1 cm. Głowka już ustawiona i napiera na szyjkę, tak że MOŻE do przyszłego czwartku powinnam urodzić 🙃 🙃 🙃
I podniósł mnie na duchu: że pomimo wagi Witka powinnam lekko urodzić i że w ogóle fajnie, że najpierw dochodzi do skrócenia szyjki a nie że zaczynam od skurczy, bo to podobno bolesniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 Piłyście już glukozę więc wiecie z czym to się je, czy to jakieś znośne jest? Bo słyszałam że straszne paskudztwo
eeee dupa tam !! Mnie tez tak straszyli ze myslalam ze tego nie wypije tak sie balam i mi sie rece trzesly. A to gowno jest poprostu bardzo slodkie, pod koniec tylko smakuje juz tak ze dochodzisz do wniosku ze drugiego pelnego kubka to moze i bys nie wypila bez wykrzywiania sie, znosne i wogole nie straszne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 Piłyście już glukozę więc wiecie z czym to się je, czy to jakieś znośne jest? Bo słyszałam że straszne paskudztwo

ja pilam to az dwa razy i dla mnie to bylo ochydne blee, wymiotowac mi sie chcialo;/ ale dziewczynom niektorym smakowalo, bo to jest strasznie slodkie. Mozesz wziac ze soba cytryne, to podobno zupelnie inaczej smakuje, duzo lepiej 🙂


koniecznie cytrynę !! bez cytryny tego się nie dało przełknąć: bo maksymalnie słodkie i na czczo że pawia chce się puścić. A z cytryna jak lemoniada. Tylko baardzo po tym badaniu jeść się chce. Jak masz daleko z przychodni do domu to radzę kanapkę wziąć: ja to pędem gnałam bo myślałam że zemdleje z głodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pilam raz, szczerze mowiac w smaku bylo znosne, tylko jakies nudnosci lekkie mialam po tym. najgorsze zaczelo sie w domu, wlasciwie to po kilku godzinach zaczelam sie okropnie czuc, bylam absolutnie wykonczona, spiaca i jakas taka jakby mnie tramwaj trzasna, nie wiem czy to byla reakcja organizmu na glukoze czy poprostu mialam zly dzien ( chyba najgorszy w zasadzie z calej ciazy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...