Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
uff
skończyłam prasowanie i stwierdzam że jakieś to wszystko nie takie
myślałam kiedyś że moje dziecko będzie lepiej ubrane no ale cóż każdy ma to na co go stać 😞
ja do wanienki będę miała taki stelażyk z taką szmatką nie wiem jak to wyjaśnieć ale właśnie takie coś

mnie nawet nie stac było na ciuszki.... powiedziałam znajomym co mają już 2,3 letnie dzieci że to co mają to mogą nam dać jeżeli tego nie potrzebują... I ciuszków już mam dwie szafki...

a uważasz że mnie było?????????
ja kupiłam może 10 sztuk takiego badziewia i z 5 w ciuchlandzie a i dwie pieluchy- tyle moich zakupów

to prawie jak ja.... akurat w jeden dzień udało mi się trafić na wyprzedaż w lumpie to body za złotówkę kupiłam 7 sztuk....



http://allegro.pl/sliczne-ubranka-dla-twojej-gwiazdki-8szt-i1478366887.html

zobaczcie sobie takie gatunkowo mam miej więcej nie patrzcie na cenny bo wiadomo że dla was była by niższa 🙂kwestia dogadania. to jest duży rozmiar bo 80cm ale nie długo wstawie dla noworodków i wiekszych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mi też tak radzili! można też taki leżaczek ale plastikowy

ja go mam ale to się nie nadaje dla niemowlęcia raczej 🥴


dlaczego?? można na nim położyć pieluszkę

mało bezpieczne mi się to wydaje i twarde, nie położę na tym dziecka, dostałam to w prezencie ale nie wykorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mi też tak radzili! można też taki leżaczek ale plastikowy

ja go mam ale to się nie nadaje dla niemowlęcia raczej 🥴


dlaczego?? można na nim położyć pieluszkę

mało bezpieczne mi się to wydaje i twarde, nie położę na tym dziecka, dostałam to w prezencie ale nie wykorzystam 🙂


ja nie kupowałam zaufam mężowi który obiecał że będzie kąpał a później i ja się przemogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
juz wrocilam, zjadlam pierozki i opycham sie ptasim mleczkiem. Ola kupilam te czopki, uzywalas tego??

żeby to jeden raz, pewnie że używałam, ginekolog mnie kiedyś nakrzyczał w izbie przyjęć w szpitalu jak poszłam bo nie czułam ruchów a okazało się że mam tak zawalone jelita bo się nie wypróżniałam od 3 dni (to w święta było i się obżarłam), że mam prawo nie odczuwać... nie ma żartów 🙂
nie bój się, weź na razie jeden, u mnie reakcja jest natychmiastowa 🙂 ulżysz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
juz wrocilam, zjadlam pierozki i opycham sie ptasim mleczkiem. Ola kupilam te czopki, uzywalas tego??


też je mam i w nagłych przypadkach używam a ola to chyba codziennie tak??

nie teraz już nie używam póki nie muszę, na razie dieta błonnikowa działa 😉 czyli jabłka i jogurt z 2 łyżkami otrąb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...