Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej 🙂
mi też jak nigdy zajęło dłuższą chwilę wejście na brzuszek... no ale trudno.... Ewelinka trzymaj się skrzyżuj nogi i nie daj nikomu stamtąd wyjść 😜 😜 ja dzisiaj muszę posprzątać na zicher bo goście będą a jutro wesele ciekawe jak ja będę tańczyła.... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jakoś damy radę....

to jakie to wesele w Wielkim Poście?? no chyba ze NIE katolickie 😮

teraz już chyba nie ma zakazu od jakiegoś czasu i można tańczyć... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry, co się dzieje dzisiaj z brzuszkiem? 😲
Ja właśnie kończę śniadanko i nie mam nic w planach na dziś, posprzątałam już wczoraj więc odpuszczę porządki.

Kasia - to rzeczywiście - wygląda na to że ja wybrałam najlepszą grupę i zaliczyłam same przyjemności 😁

Nina a Ciebie to niech lekarz nie straszy tylko niech Ci zleci badania, dla własnego i Twojego spokoju 🙂


no w poniedziałek idę mocz oddać czytałam w necie ze jeśli bybloby to zatrucie ciążowe to będzie białko wyższe i ciśnienie. ale kurde wczoraj miałam dwa razy mierzone ciśnienie i było idealne więc czemu on tak mówi skoro wy piszecie że tez macie strasznie popuchniete nogi rece itp...

Nie przejmuj się, ja puchnę od 7 miesiąca, robiłam wyniki i jest ok, niektóre z nas tak mają że zatrzymuje się woda w organiźmie i nic nie poradzisz, nie martw się, nie masz zatrucia, ciesz się że dopiero teraz puchniesz, ja obrączki nie noszę od listopada już, a teraz mam już tak (i Wiola też tak ma) że od opuchlizny bolą mnie stawy i pięści nie mogę zacisnąć.. Więc to że masz spuchnięte nogi i stopy to jeszcze lajtowa sytuacja 😉 Głowa do góry - wszystko jest w porządku 🙂


dziękuje Ci kochana 🙂 tzn. ja puchne od początku ciązy bez małą bez ciązy też puchłam heh w ciąży szczególnie lewa ręka i lewa stopa obrączka wcisnieta w skóre na maxa od dawna tylko wiesz ta opuchlizna sie baaardzo nasiliła taka dziwna sie zrobiła dlatego o niej pow. lekarzowi bo takie banie się zrobiły. ale dzieki Wam kochane i tym co piszecie uspokoiłyście mnie baaardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matko.. wejsc tutaj dzisiaj to potrzeba cierpliwosci !!
Tyminka, lekarz Ci tez cos mowil o zapchaniu sie zyly ?? powiedz mi boli Cie ta noga ?? To jest tylko jedna noga taka spuchnieta ??
mi sie w jedenej nodze zrobila zakrzepica spowodowana ciaza i objaw byl taki, ze noga strasznie byla spuchnieta i bardzo bolala. Na poczatku bylo to tylko spuchniecie a pozniej doszedl silny bol nogi. U stac bylo mi ciezko na niej..
Mam nadzieje, ze Ty tego nie masz !! Ja jestem na zastrzykach do porodu.
A teraz z noga juz jest ok, nie boli, a spuchniete teraz to juz mam wszystko.. nogi i recei tez odznaczają sie skarpetki 😉


prawa duzo bardziej ale nic nie boli nic a nic stoje normalnie chodze normalnie przynajmniej narazie 🙂 ale właśnie wspomniał o tej zakrzepicy

A Wam po nocy ta opuchlizna schodzi czy dalej jest tyle że mniejsza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej 🙂
mi też jak nigdy zajęło dłuższą chwilę wejście na brzuszek... no ale trudno.... Ewelinka trzymaj się skrzyżuj nogi i nie daj nikomu stamtąd wyjść 😜 😜 ja dzisiaj muszę posprzątać na zicher bo goście będą a jutro wesele ciekawe jak ja będę tańczyła.... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jakoś damy radę....

to jakie to wesele w Wielkim Poście?? no chyba ze NIE katolickie 😮

nieeee nie katolickie.... 😁 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Ewelina chyba w 36 tc jest?

tak ale jak poszła to jeszcze miała nieskończony 36 tc.. cóż - możemy tylko wierzyć że tamtejsi lekarze wiedzą co robią i wszystko pozytywnie się skończy.. ciekawe tylko co z tymi nerkami, też jej się musiało na koniec jakieś dziadostwo przyplątać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprawdzę czy kasa jest ale po 13.00 to już stracę chęci do wyjazdu hi hi ale może to i lepiej

matko zapomniałam wam napisać jaki ja dziś sen miałam
otóż urodziłam piękną zdrową ale malutką córeczkę i sen zaczął się od tego że już byłyśmy w domu ona była prześliczna położyłam ją w łóżeczku i niespodziewanie przyjechali goście z USA więc się nimi zajęłam i zapomniałam o dziecku na jeden dzień 🤪
przypomniałam sobie pobiegłam do niej z przerażeniem że umarła z głodu ale wszystko było w porządku , chciałam ją przebrać a tam czysto i sucho i zabieram się do karmienia a tam też sucho , zero pokarmu ani kropli , wpadłam w panikę nie wiedziałam co robić, pamiętam że sie zbierałam do wyjścia po mleko ale nie wiedziałam jakie mam kupić, i z kim dziecko zostawić 🤪 😮
normalnie pierwszy raz śniło mi sie własnie dziecko wcześniej sporadycznie jakieś tam sytuacje związane z ciążą

a jeśli chodzi o Ewelinę to tam faktycznie jest jakaś sodoma i gomora , bo jak leżąc w szpitalu nie mogą zahamować tego rozwarcia niech sie zdecydują albo w tą albo w tą a nie ona się meczy i denerwuje , przecież to na tyle bezpieczny tydzień że spokojnie może rodzić a tu tyle nerwów i niepewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
matko.. wejsc tutaj dzisiaj to potrzeba cierpliwosci !!
Tyminka, lekarz Ci tez cos mowil o zapchaniu sie zyly ?? powiedz mi boli Cie ta noga ?? To jest tylko jedna noga taka spuchnieta ??
mi sie w jedenej nodze zrobila zakrzepica spowodowana ciaza i objaw byl taki, ze noga strasznie byla spuchnieta i bardzo bolala. Na poczatku bylo to tylko spuchniecie a pozniej doszedl silny bol nogi. U stac bylo mi ciezko na niej..
Mam nadzieje, ze Ty tego nie masz !! Ja jestem na zastrzykach do porodu.
A teraz z noga juz jest ok, nie boli, a spuchniete teraz to juz mam wszystko.. nogi i recei tez odznaczają sie skarpetki 😉


prawa duzo bardziej ale nic nie boli nic a nic stoje normalnie chodze normalnie przynajmniej narazie 🙂 ale właśnie wspomniał o tej zakrzepicy

A Wam po nocy ta opuchlizna schodzi czy dalej jest tyle że mniejsza?

ja mam opuchliznę 24h, palce jak serdelki, stopy, dłonie, twarz jak balon, łącznie z ustami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
matko.. wejsc tutaj dzisiaj to potrzeba cierpliwosci !!
Tyminka, lekarz Ci tez cos mowil o zapchaniu sie zyly ?? powiedz mi boli Cie ta noga ?? To jest tylko jedna noga taka spuchnieta ??
mi sie w jedenej nodze zrobila zakrzepica spowodowana ciaza i objaw byl taki, ze noga strasznie byla spuchnieta i bardzo bolala. Na poczatku bylo to tylko spuchniecie a pozniej doszedl silny bol nogi. U stac bylo mi ciezko na niej..
Mam nadzieje, ze Ty tego nie masz !! Ja jestem na zastrzykach do porodu.
A teraz z noga juz jest ok, nie boli, a spuchniete teraz to juz mam wszystko.. nogi i recei tez odznaczają sie skarpetki 😉


prawa duzo bardziej ale nic nie boli nic a nic stoje normalnie chodze normalnie przynajmniej narazie 🙂 ale właśnie wspomniał o tej zakrzepicy

A Wam po nocy ta opuchlizna schodzi czy dalej jest tyle że mniejsza?

ja teraz to jestem caly czas spuchnieta 😉
to moze nie masz zakrzepicy. Tylko Cie straszy !! Masz objawy ciazowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ewelina chyba w 36 tc jest?


a mi się wydaje ze juz na 37 wskoczyła? aaa skoro jest w 36 to rozumiem czemu czekaja

trzeba by było się cofnąć i w postach pogrzebać i zobaczyć który ona tydzień ma.. może i 37 tc, tyle, że my to sobie możemy jedynie pogadać i pogdybać.. biedna, musi jakoś się tam dzielnie trzymać i ufać w "kompetencje" lekarzy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofnęłam się
Ewelina ma 37 tydzień
a i napotkałam tam nasza koleżankę Magdę z łodzi gzie ona się podziewa?????????????

A Tyska to już w ogóle- jak ci się nie chce pisać tylko podglądasz to chociaż daj znać ze żyjesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wpadłam się przywitać i za chwilę uciekam. muszę coś ze sobą zrobić bo strasznie wyglądam no i lecę pozałatwiać sprawy 🙂 ale na razie jestem jeszcze w domku więc będę Was podglądała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja też bym gdzieś poszła ale nie mam gdzie i po co 😞


załóż Leonowi smycz i idź z nim na spacerek 🙂
chociaż czekaj!!! 🤨 Tobie to chyba nie wolno z tego co pamiętam, więc kładź się i leż i nie marudź


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
oszalałaś???????????????????
to już wolę z pekińczykiem
Leon przez zimę oduczył się chodzenia na smyczy , nawet kolczatka go nie przeraża , dziś mamie go dałam rano to aż mi się jej szkoda zrobiło tak ją szarpnął , tzn mnie tak nie szarpie bo trochę sie mnie boi ale on waży 30 kilo i jakby nie było jest psem więc nie wiadomo co mu może odbić jak np zobaczy kota a ja na wsi mieszkam więc wszystko możliwe
poszłabym z nim do lasu na "luza" ale na razie wolę nie ryzykować
za dwa tygodnie zacznę z nim spacerować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
no ja już mam śniadanko.... Czekolada do picia z pierniczkami 😜 mmmmmm.....

Słyszałyście co się dzieje w Japonii?? Tsunami, pożary...

taaa pełnia się zbliża.. Ewelina pewnie wtedy urodzi i spełni się moja przepowiednia 🤪


jak miałam usg teraz to mi się na 18 kwietnia przesunęło akurat na ta pełnie jak w tego dnia nie urodzę to przenoszę na bank, nic mi sie nie otwiera nie skraca haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
no ja już mam śniadanko.... Czekolada do picia z pierniczkami 😜 mmmmmm.....

Słyszałyście co się dzieje w Japonii?? Tsunami, pożary...

taaa pełnia się zbliża.. Ewelina pewnie wtedy urodzi i spełni się moja przepowiednia 🤪

a mi co przepowiadasz???????????????????????/tzn jaką datę ??? też pełnię kwietniową ???? JA NIE CHCE TAK PÓŹNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...