Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
wez ja to do porodu zwariuje. Codziennie jestem wkur.. Nie ma takiego dnia zebym tryskala szczesciem. W pon. mam wizyte i jestem ciekawa czy jestem zamknieta jeszcze
Ja Ciebie rozumiem, tylko ze ja mowie w domu co mi jest albo mojej mamie bo nie chce im sprawiac przykrosci bo jestem cholerna zolza ostatnio.. dlatego jest to dla mnie meczace, narycze sie bez powodu, szlag mnie trafia na glupoity i czekam dlatego juz nz niecierpliwoscia na zakonczenie tej udreki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
mnie przeraża ta dieta przy karmieniu
ja i tak mam problemy z odżywianiem i odczuwaniem głodu a tu takie coś , może z miesiąc wytrzymam ale nie wiem

jaka dieta - przestań, trzeba jeść wszystko (wiadomo że prócz kapusty grochu i fasoli tj wzdymających) i obserwować - będzie dobrze - my się już z Niną zabezpieczyłyśmy Sab Simplexem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A chyba nie musze koniecznie na noc tego zostawiac co?? chodzi mi o to zarelko 🙂

no tu chodzi o to żeby mięso zupą przeszło, dobrze żeby postało chociaż ze 2-3 godziny w lodówce 🙂
spoox 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A chyba nie musze koniecznie na noc tego zostawiac co?? chodzi mi o to zarelko 🙂

no tu chodzi o to żeby mięso zupą przeszło, dobrze żeby postało chociaż ze 2-3 godziny w lodówce 🙂

fajne to ale mam pytanie
z czym to się podaje?????????????????? samo wystarczy bez dodatków
o o samo pytalam wtedy 😜 Ola mowila ze samo ale jak sobie chcesz to mozesz sobie cos wymyslic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Moja znajoma miala termin tak jak ja, dwudziesty ktorys kwietnia, i tez miala problemy z szyjka bo lezala w marcu w szpitalu na podtrzymaniu, potem kazali jej lezec w domu i brala te same leki co ja. Ostatniego marca po swietach to juz wtedy bylo odstawila leki i dzien pozniej 1 kwietnia urodzila. To zobaczcie o ile szybciej. Ale mala jej wazyla po porodzie 3 kg i bylo z nia wszyzstko dobrze, to prawie miesiac wczesniej, ona mowila ze 36 tydzien wtedy to byl. I polezala normalnie 2 dni i wyszla ze zdrowym dzieciakiem

ja bez leków też bym się od razu rozpruła
wczoraj zapomniałam wziąć południową dawkę i potem poszłam z psem i powiem że zdychałam dopóki wieczorne nie zaczęły działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A chyba nie musze koniecznie na noc tego zostawiac co?? chodzi mi o to zarelko 🙂

no tu chodzi o to żeby mięso zupą przeszło, dobrze żeby postało chociaż ze 2-3 godziny w lodówce 🙂

fajne to ale mam pytanie
z czym to się podaje?????????????????? samo wystarczy bez dodatków

yyyyyyyyyy nie rozumiem.. z czym chcesz podawać? to jest mięso zapiekane z serem, pieczarkami, papryką.. możesz sobie z chlebem zjeść ale uważam że nie ma potrzeby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mnie przeraża ta dieta przy karmieniu
ja i tak mam problemy z odżywianiem i odczuwaniem głodu a tu takie coś , może z miesiąc wytrzymam ale nie wiem

jaka dieta - przestań, trzeba jeść wszystko (wiadomo że prócz kapusty grochu i fasoli tj wzdymających) i obserwować - będzie dobrze - my się już z Niną zabezpieczyłyśmy Sab Simplexem 😉

jak przecież czytałąm te lutówki czy marcówki to kuźwa nic nie wolno , gotują tylko kurczaki ryby i niektóre warzywa na parze ja się wykonczę
a u jednej nawet dziecku piersi urosły bo tylko kury ze sterydami jadła i mały miał problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A chyba nie musze koniecznie na noc tego zostawiac co?? chodzi mi o to zarelko 🙂

no tu chodzi o to żeby mięso zupą przeszło, dobrze żeby postało chociaż ze 2-3 godziny w lodówce 🙂

fajne to ale mam pytanie
z czym to się podaje?????????????????? samo wystarczy bez dodatków

yyyyyyyyyy nie rozumiem.. z czym chcesz podawać? to jest mięso zapiekane z serem, pieczarkami, papryką.. możesz sobie z chlebem zjeść ale uważam że nie ma potrzeby 🙂

no tak pytam bo jednak mięso przeważa to nie wiem czy to z jakimś ryżem frytkami surówką sałatą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
A chyba nie musze koniecznie na noc tego zostawiac co?? chodzi mi o to zarelko 🙂

no tu chodzi o to żeby mięso zupą przeszło, dobrze żeby postało chociaż ze 2-3 godziny w lodówce 🙂

fajne to ale mam pytanie
z czym to się podaje?????????????????? samo wystarczy bez dodatków

yyyyyyyyyy nie rozumiem.. z czym chcesz podawać? to jest mięso zapiekane z serem, pieczarkami, papryką.. możesz sobie z chlebem zjeść ale uważam że nie ma potrzeby 🙂

no tak pytam bo jednak mięso przeważa to nie wiem czy to z jakimś ryżem frytkami surówką sałatą 🤨

nie będziesz miała miejsca na żadne frytki ani ryże, to jest bardzo sycące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Mam pytanko, co wymyslilyscie dzieciaczkom do ubioru na wyjscie ze szpitala? Np zakladajac juz ze bedzie tak cieplo jak teraz lub nawet cieplej?

ja kupuje zwykłe bawełniane śpiochy z kaftanem pod to body albo jakaś koszulka i pampers a na to polar taki z TESCO jutro kupię i spodenki do tego upatrzyłam w innym sklepie no i czapka, mam kilka więc zobaczymy czy gruba czy cienka i pewnie w grubym kocu wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rosół z wczoraj a na drugie zrobie kalafior mniaaam 🙂 musimy na zakupki dzis podjechać,
zaraz ide sie za zmywanie biore boziu nie moge sie przyzwyczaić ze nia mam zmywarki od tylu lat zmywarka a teraz jeszcze nie mamy może za miesiąc kupimy, wczoraj jak Daniel patrzył jak się męcze z tym zmywaniem mówi nie zmywaj ja wróce to zmyje kochanie ale on i tak cięzko pracuje jeszcze bedzie wracał i zmywanie robił az wstyd, smieci jak zobaczył ze wyniesione to juz kazanie zrobnił ze on bedzie wynosił. ale wezcie stoi i kiśnie to jak tego nie wynieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cholera wlasnie nie wiem bo nie mam spiochow, nie podobaja mi sie tylko pol spiochy. I teraz nie wiem body z krotkim rekawem na to kaftanik, takie wlasnie pol spiochy i co.. jeszcze na to spodnie jakies?no chyba tak co? Zreszta nie wiem no i chcialam na gore jeszcze taki cieply wlasnie polarek z kapturkiem czy jeszcze pod ta jakis sweterek cienszy? nie chcialabym zadusic dzieciaka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już raz pisałam w co ubieram ale mogę się powtórzyć 😉

body z długim rękawem, na to pajac i skarpetki, sweterek na guziki, ogrodniczki sztruksowe, kurteczka, czapusia bawełniana, na to cieplejsza wełniana i kaptur od kurtki 🙂 przykrywam kocykiem na nosidełku i to wsio 🙂
mama mi radzi żeby twarz lekko nakryć pieluszką przy wyjściu żeby się dziecko nie zachłysnęło świeżym powietrzem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mnie przeraża ta dieta przy karmieniu
ja i tak mam problemy z odżywianiem i odczuwaniem głodu a tu takie coś , może z miesiąc wytrzymam ale nie wiem

jaka dieta - przestań, trzeba jeść wszystko (wiadomo że prócz kapusty grochu i fasoli tj wzdymających) i obserwować - będzie dobrze - my się już z Niną zabezpieczyłyśmy Sab Simplexem 😉

jak przecież czytałąm te lutówki czy marcówki to kuźwa nic nie wolno , gotują tylko kurczaki ryby i niektóre warzywa na parze ja się wykonczę
a u jednej nawet dziecku piersi urosły bo tylko kury ze sterydami jadła i mały miał problemy


eee nie które wvcale nie musza, tu nie trzeba dbać o diete bo tak się powinno, trzeba wtedy pilnować jak dziecku szkodzi a jak zjesz czegos troche zobaczysz ze mała nie ma wzdymki itp to jesz następną rzecz i tak spr. znam dziewczyny ktore od razu po kilku dniach wprowadzały wszystko wiec nie ma co byc nadgorliwym, na poczatku rosełek, chudziutkie wędliny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja body na długi rekaw kaftanik na to spiochy skarpetki rekawiczki czapeczka kurteczka ze spodniami (taki komplet z polaru jak gdyby) przykryje kocykiem i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...