Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
ja mam wieksza torbe od Tyski walizki. Ale duzo miejsca zajmuja mi w niej te podklady,podpaski....

ja też o takiej myślałam
ale w dupie mam
biorę to co niezbędne a resztę w kąciku przygotuję żeby mi dowieźli
ej nie wiadomo jak tam Ewelina???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja mam wieksza torbe od Tyski walizki. Ale duzo miejsca zajmuja mi w niej te podklady,podpaski....

ja też o takiej myślałam
ale w dupie mam
biorę to co niezbędne a resztę w kąciku przygotuję żeby mi dowieźli
ej nie wiadomo jak tam Ewelina???????????

nie wiem nic - pisac do niej o tej porze? wypada? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
pisze tylko, ze jestem. Mialam bardzo zly dzien, nie chce o tym mowie ;( wybaczcie, ale nie nadrobie Was dzis 😞 moze jutro bede jak juz dojde do siebie. Dobranoc.

Spokojnej nocki i nie denerwuj sie kochana 😘


popieram nie chcesz mowic co sie stalo to nie mow tylko sie nie denerwuj bo najwazniejszy dzidzius połóż sie i śpij dobrze a jesli cos wchodz na forum i sie wyzal 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja mam wieksza torbe od Tyski walizki. Ale duzo miejsca zajmuja mi w niej te podklady,podpaski....


co do podkladow to ja do torby wlozylam tylko kilka szt i jedno opakowanie podpasek najwyzej pozniej mi dowiezie

ja wole wszystko wziac do szpitala, bo pozniej ten moj w stresie to nic nie znajdzie w domu. Jeszcze nie bedzie wiedzial co to podklady sa na lozko 😁
Przygotowalam mu tez ubranka jakie ma wziac na wyjscie ze szpitala dla malego. A jak bede juz czula ze rodze to wloze je do fotelika zeby nie szukal po szafkach 🙂 < jak sie uda przygotowac je >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja mam wieksza torbe od Tyski walizki. Ale duzo miejsca zajmuja mi w niej te podklady,podpaski....

ja też o takiej myślałam
ale w dupie mam
biorę to co niezbędne a resztę w kąciku przygotuję żeby mi dowieźli
ej nie wiadomo jak tam Ewelina???????????

nie wiem nic - pisac do niej o tej porze? wypada? 🥴

a napisz. Tak bardzo pozno jeszcze nie jest . Najwyzej jak spi to odp jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
wy tez tak czujecie jak wstajecie ze brzuch Wam tak ciazy ?? jakby chcial opasc na dół ?? bo ja tak mam czasami i nie wiem czemu ? ! to jakies skurcze czy co to jest... ola slucham ... gadaj co to jest 😁


ja znowu jak wstaje to mam zaraz po wstaniu skorcze ale za chwile przechodza 🙂 a w nocy to tak mam ociezaly brzuch ze ciezko mi sie przewrocic z jednego na drugi bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
wy tez tak czujecie jak wstajecie ze brzuch Wam tak ciazy ?? jakby chcial opasc na dół ?? bo ja tak mam czasami i nie wiem czemu ? ! to jakies skurcze czy co to jest... ola slucham ... gadaj co to jest 😁


ja znowu jak wstaje to mam zaraz po wstaniu skorcze ale za chwile przechodza 🙂 a w nocy to tak mam ociezaly brzuch ze ciezko mi sie przewrocic z jednego na drugi bok

no wlasnie on jest taki ciezki... to sa skurcze? czy co to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
wy tez tak czujecie jak wstajecie ze brzuch Wam tak ciazy ?? jakby chcial opasc na dół ?? bo ja tak mam czasami i nie wiem czemu ? ! to jakies skurcze czy co to jest... ola slucham ... gadaj co to jest 😁


ja znowu jak wstaje to mam zaraz po wstaniu skorcze ale za chwile przechodza 🙂 a w nocy to tak mam ociezaly brzuch ze ciezko mi sie przewrocic z jednego na drugi bok

no wlasnie on jest taki ciezki... to sa skurcze? czy co to jest

dziecko masz już duże i ciężkie i naciska na narządy - ja też tak mam. 😉

Ewelina milczy... 🥴 chyba już śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
mi jest ciężko w nocy się podnieść na siusiu z łóżka brzuchol mnie ciąży dużo wysiłku mnie to kosztuje tak to mąż mnie popychał 😜 i wstawałam a odkąd wyjechał to sama musze się mordować ale juz niedługo

ja w sama też w łożu sypialnianym i jak budzę się na siusiu w nocy to oceniam z której strony mam bliżej żeby zejść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
co to będzie co to będzie
nażarłam się bigosu na noc
a ja?? co zjem ?? 🤨

jak masz bigos to jedz bigos
matko jak ja dawno tego nie jadłam

a ja jutro robię sernika na zimno ale nie takiego z torebki tylko takiego co se trzeba ser samemu zrobić hi hi ale mnie naszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mi jest ciężko w nocy się podnieść na siusiu z łóżka brzuchol mnie ciąży dużo wysiłku mnie to kosztuje tak to mąż mnie popychał 😜 i wstawałam a odkąd wyjechał to sama musze się mordować ale juz niedługo

ja w sama też w łożu sypialnianym i jak budzę się na siusiu w nocy to oceniam z której strony mam bliżej żeby zejść


ja to jeszcze leże i czekam że może mi sie odechce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
co to będzie co to będzie
nażarłam się bigosu na noc
a ja?? co zjem ?? 🤨

jak masz bigos to jedz bigos
matko jak ja dawno tego nie jadłam

a ja jutro robię sernika na zimno ale nie takiego z torebki tylko takiego co se trzeba ser samemu zrobić hi hi ale mnie naszło
nie lubie bigosu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
mi jest ciężko w nocy się podnieść na siusiu z łóżka brzuchol mnie ciąży dużo wysiłku mnie to kosztuje tak to mąż mnie popychał 😜 i wstawałam a odkąd wyjechał to sama musze się mordować ale juz niedługo

ja w sama też w łożu sypialnianym i jak budzę się na siusiu w nocy to oceniam z której strony mam bliżej żeby zejść


ja to jeszcze leże i czekam że może mi sie odechce 😮

tylko to nigdy nie następuje a im dłużej czekam tym ciężej mi się zwlec bo jeszcze mnie pęcherz boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...