Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
aisak a Ty nie mialas dzisiaj miec wizyty ? 🙃 😜


miałam iść ale nie poszłam 😉 ide w poniedziałek wieczorem
ty to Asiula wszystko zapamiętasz kochana 😘

aaa no widzisz 😉 pamietalam wlasnie, bo ja tez dzisiaj mialam, pewnie dlatego 😉 to jestem ciekawa jakie wiesci beda w poniedzialek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ooo, a ja nadrobilam i jestem juz wykapana, wysmarowana i ta globulke wepchnelam ale dziwnie jakos mi 😮

ja tez mam jakies globulki 😞


ja tez 😁 ale ja zawsze jak juz leze sobie wkładam bo jest zajebiscie ślizga i jak stane to mi wylatuje

ja tez na lezaco wkladalam, bo dosyc sliska jest 🙂 a jakie macie ? Tzn jaka nazwa?

moje sie nazywaja Nystatyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ooo, a ja nadrobilam i jestem juz wykapana, wysmarowana i ta globulke wepchnelam ale dziwnie jakos mi 😮

ja tez mam jakies globulki 😞


ja tez 😁 ale ja zawsze jak juz leze sobie wkładam bo jest zajebiscie ślizga i jak stane to mi wylatuje

ja tez na lezaco wkladalam, bo dosyc sliska jest 🙂 a jakie macie ? Tzn jaka nazwa?

moje sie nazywaja Nystatyna


ja mam właśnie jakieś robione z nystatyną i czymś tam innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮

ja nie wiem ile kosztowaly bo to moj maz kupowal. Tylko ze ta Nystatyna to jest antybiotyk przeciwgrzybiczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮



kurde a mi w aptece krzykneli 90 zł 😮 a w necie patrze jedne 45 a drugie 17 to razem 62!!!!!!!!!!!!!!
to co oni 28zł zarabiają na moich lekach??? hujki no pojde do innej apteki chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮

ja nie wiem ile kosztowaly bo to moj maz kupowal. Tylko ze ta Nystatyna to jest antybiotyk przeciwgrzybiczy.

moje to Pimafucin, tez antybiotyk przeciwgrzybiczy.. ale dlaczego musicie je brac? Zle wyniki z moczu, posiewu czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮



kurde a mi w aptece krzykneli 90 zł 😮 a w necie patrze jedne 45 a drugie 17 to razem 62!!!!!!!!!!!!!!
to co oni 28zł zarabiają na moich lekach??? hujki no pojde do innej apteki chyba

wczesniej bralam antybiotyk tabletki Zinnat za ponad 20 zl, teraz to.. ile to wszystko kosztuje. A kupowalam w aptece, gdzie najtansze sa leki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮

ja nie wiem ile kosztowaly bo to moj maz kupowal. Tylko ze ta Nystatyna to jest antybiotyk przeciwgrzybiczy.

moje to Pimafucin, tez antybiotyk przeciwgrzybiczy.. ale dlaczego musicie je brac? Zle wyniki z moczu, posiewu czy co?

heehe pisalam ze wyszly mi po raz kolejny liczne bakterie w moczu i przepisala mi proszki jakies i te globulki zeby nie dostac grzybka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮

ja nie wiem ile kosztowaly bo to moj maz kupowal. Tylko ze ta Nystatyna to jest antybiotyk przeciwgrzybiczy.

moje to Pimafucin, tez antybiotyk przeciwgrzybiczy.. ale dlaczego musicie je brac? Zle wyniki z moczu, posiewu czy co?


i wykazało jakieś grzyby jak robiłam wymaz na GBS czy cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a Wasze tez byly takie drogie ? Bo ja kupilam te globulki i masc i zaplacilam prawie 50 zl 😮 a tych globulek tylko 3 jest 😮

ja nie wiem ile kosztowaly bo to moj maz kupowal. Tylko ze ta Nystatyna to jest antybiotyk przeciwgrzybiczy.

moje to Pimafucin, tez antybiotyk przeciwgrzybiczy.. ale dlaczego musicie je brac? Zle wyniki z moczu, posiewu czy co?

heehe pisalam ze wyszly mi po raz kolejny liczne bakterie w moczu i przepisala mi proszki jakies i te globulki zeby nie dostac grzybka.

☺️ nie widzialam, ze odpisalas na to, wybacz 😉 ja tez mam bakterie liczne, leukocytow nieduzo, ale bialko sie pojawilo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja mam je brać zapobiegawczo ale bede jeszcze u innego lekarza za tydzień to się dopytam bo ja niehce i nie mam zamiaru brać antybiotyku nie potrzebnie chyba mu na łeb padło!
ja jestem anty do antybiotyków i nie bede brala zapobiegawczo jeśli nie trzeba!!!!!!!!!!

no pewnie, ze tak.. ja tam tez jestem anty do lekow, antybiotykow itp.. ale teraz juz jest koniecznosc, bo porod niedlugo, a tam jakies bakterie, no i to bialko najgorzej. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...