Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja mam je brać zapobiegawczo ale bede jeszcze u innego lekarza za tydzień to się dopytam bo ja niehce i nie mam zamiaru brać antybiotyku nie potrzebnie chyba mu na łeb padło!
ja jestem anty do antybiotyków i nie bede brala zapobiegawczo jeśli nie trzeba!!!!!!!!!!

no pewnie, ze tak.. ja tam tez jestem anty do lekow, antybiotykow itp.. ale teraz juz jest koniecznosc, bo porod niedlugo, a tam jakies bakterie, no i to bialko najgorzej. 🙃



no tak to rozumiem ale ja mam wyniki wszystkie swietne wiec po co ten antybiotyk???? 😠
nie wezme go dopytam się innego lekarza jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a jakaś została jeszcze??? 🤨


tak ja 🙂 nie wiem czy ci odpowiada heh



no wiesz co fajnie bo moge popisać jeszcze chwilke a nie nudzić sie przed telewizorem.
tymbardziej że wlecze mi się ten czas strasznie ale oby do poniedziałku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja mam je brać zapobiegawczo ale bede jeszcze u innego lekarza za tydzień to się dopytam bo ja niehce i nie mam zamiaru brać antybiotyku nie potrzebnie chyba mu na łeb padło!
ja jestem anty do antybiotyków i nie bede brala zapobiegawczo jeśli nie trzeba!!!!!!!!!!

no pewnie, ze tak.. ja tam tez jestem anty do lekow, antybiotykow itp.. ale teraz juz jest koniecznosc, bo porod niedlugo, a tam jakies bakterie, no i to bialko najgorzej. 🙃



no tak to rozumiem ale ja mam wyniki wszystkie swietne wiec po co ten antybiotyk???? 😠
nie wezme go dopytam się innego lekarza jeszcze

no to pewnie, ze bez sensu brac, w dodatku antybiotyk 😮 ja pierwsze badania tez mialam idealne, a ostatnie mi sie spieprzylo.. moze dlatego, ze juz koncowka i wiecej bakterii sie namnaza, sama nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
tak dziś sobie niechcący weszłam na forum dziewczyn w 4 miesiącu i przeczytałam pare postów śmiać mi się chciało bo pamiętam takie same tematy my poruszałyśmy a teraz prosze już końcówka ciąży nawet nie wiem kiedy to tak szybko zleciało 🤪

ten czas tak szybko leci, ze to jest niesamowite 😁 cala ciaza mi bardzo szybko zleciala, a ta koncowka to juz w ogole.. 🤢 a zaraz nasze maluszki beda siadac, zabkowac, raczkowac itp 🙂 nie dociera to do mnie jeszcze, ale czasami tak sobie mysle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tak dziś sobie niechcący weszłam na forum dziewczyn w 4 miesiącu i przeczytałam pare postów śmiać mi się chciało bo pamiętam takie same tematy my poruszałyśmy a teraz prosze już końcówka ciąży nawet nie wiem kiedy to tak szybko zleciało 🤪

ten czas tak szybko leci, ze to jest niesamowite 😁 cala ciaza mi bardzo szybko zleciala, a ta koncowka to juz w ogole.. 🤢 a zaraz nasze maluszki beda siadac, zabkowac, raczkowac itp 🙂 nie dociera to do mnie jeszcze, ale czasami tak sobie mysle 😁


do mnie też czasmi to nie dociera że w ciąży jestem 😜 nie wiem czemu!Tylko mały jak kopnie to mi przypomina o swoim istnieniu!
no i wtedy kiedy mam ochote na drinka a nie moge ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matko znowu mi z cycków leci 😠 🥴 🥴

a mi nie leci w ogole wlasnie.. 🙃


a mi wczoraj dziś no jakiś koszmar aż się boje gdy tak się dzieje

a mnie czasami dziwi, ze mi nic nie leci, ze moze nie bede miala pokarmu..tfu tfu. Ale wiem, ze to nie jest zaden wyznacznik, ze siara leci pod koniec. Jednym leci innym nie i tez maja pokarm 😁 ale takie glupie mysli ciagle zaprzataja mi glowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
tadam 😁

fajny ten Twoj brzusio 😜 rozstepow brak, opalony 🙂 czego chciec wiecej hehe 😁
dobra dziolszki, ide juz spac, jutro rano mnie chyba nie bedzie, bo bede musiala sie troszke Moim nacieszyc 🤪 ale na pewno wejde pozniej 🙂
Wiolcia powtarzam po raz ktorys, ze klade sie wlasnie, odmawiam zdrowaske za Ciebie i Laure 🙂 a jutro tak do poludnia trzymam kciuki 🙂 i czekam na wiesci oraz fotke malutkiej 😉 trzymaj sie i badz silna! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
tadam 😁

fajny ten Twoj brzusio 😜 rozstepow brak, opalony 🙂 czego chciec wiecej hehe 😁
dobra dziolszki, ide juz spac, jutro rano mnie chyba nie bedzie, bo bede musiala sie troszke Moim nacieszyc 🤪 ale na pewno wejde pozniej 🙂
Wiolcia powtarzam po raz ktorys, ze klade sie wlasnie, odmawiam zdrowaske za Ciebie i Laure 🙂 a jutro tak do poludnia trzymam kciuki 🙂 i czekam na wiesci oraz fotke malutkiej 😉 trzymaj sie i badz silna! 😘


to papa ps rozstepy sa ale tak zrobione zdjecie zeby nie bylo widac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
tadam 😁

fajny ten Twoj brzusio 😜 rozstepow brak, opalony 🙂 czego chciec wiecej hehe 😁
dobra dziolszki, ide juz spac, jutro rano mnie chyba nie bedzie, bo bede musiala sie troszke Moim nacieszyc 🤪 ale na pewno wejde pozniej 🙂
Wiolcia powtarzam po raz ktorys, ze klade sie wlasnie, odmawiam zdrowaske za Ciebie i Laure 🙂 a jutro tak do poludnia trzymam kciuki 🙂 i czekam na wiesci oraz fotke malutkiej 😉 trzymaj sie i badz silna! 😘






buziaki 😘 ja też już chce mojego w domu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...