Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I na Tarchomin też wyślij !!
wprawdzie upiekłam biszkopta, jeszcze nie wiem z czym będzie ale już usłyszałam: tylkooo jednoo ciasto ??? 😮 😮

I wiecie co? super by było ( nie wiem tylko jak to zrobić 🤢 ) jakby dało radę i na naszej stronie kwietnióweczek wklejac zdjęcia naszych dzieci: bo tak trzeba się straaaasznie daleko w stronach cofać. Wiecie, tak jak na bobasie mają 🙂

ja to w ogóle pomyślałam żeby Wioli kwiaty wysłać pocztą kwiatową tylko trzeba by się było zrzucić po ok 5 zł gdyby się wszystkie zgodziły..
Co o tym myślicie?


Jestem za. Super pomysł 🙂 na pewno się ucieszy !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/53149134906041375395.jpg[/IMG][/URL]

"Znieczulenie przestaje działać i zaczyna mnie mocno boleć. Jutro dopiero spróbujemy karmienia bo na razie nie mam możliwości. Mała śpi i jest bardzo spokojna. Mogę pić wodę a jutro dostanę zupę mleczną.. Pozdrawiam wszystkich"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOLEJNE INFO OD WIOLI

"Dostałam 3 tabletki i trochę przeszło. Byle do jutra. Wtedy wstanę i zobaczymy co dalej. Na sali mam laskę której maleństwo nieustannie płacze a zasypia maksymalnie na 5 min. Szykuje się ciekawa noc. Całuski dla wszystkich dwupaczków"

Zapytałam ją jakie to uczucie miec pusty brzuch 🙂

Odp: " Dziwne 🙂 W końcu czuje swoje żebra od dołu 🙂 Mała od razu jak ją wyjęli zaczęła płakać a ja też w bek. Potem mi ją dali do ucałowania. Ma sporo włosków takich czarnych. Gdybym dzisiaj nie przyjechała to do poniedziałku by mi wody odeszły bo rozwarcie miałam na 3 cm i regularne skurcze czego nie czułam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu jestem
Ola jesteś nieoceniona, dziękuję za wszystkie info
i znowu ryczę jak zobaczyłam tą opatulona buziunię, jaki słodziak , i taka wielka się wydaje, Boze jak ja Wioli zazdroszczę na prawdę a ja jeszcze muszę tyle czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że z dzisiejszym dniem weszłyśmy na nową płaszczyznę problemów: już nie wyprawka, nie seks, nie rozstępy i "co by tu zjeść"... 🤨
Idę kończyć ciasto.
zamelduję się późnym wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boziu jestem
Ola jesteś nieoceniona, dziękuję za wszystkie info
i znowu ryczę jak zobaczyłam tą opatulona buziunię, jaki słodziak , i taka wielka się wydaje, Boze jak ja Wioli zazdroszczę na prawdę a ja jeszcze muszę tyle czekać

Nie dziękuj, nie ma za co ☺️ Każda na moim miejscu zrobiłaby to samo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matylda mi też wydawała się taka duża na tym zdjecieu ale pożniej zobaczyłam reke dosrosłego człowieka po prawej stronie zjęcia i jest wielkości wiekszej niż głowka małej i uśwaidomiłam sobei ze to złudne wrazenie bo skoro głowka jest mniejsza niż reka to pomyśl jaka to kruszynka musi byc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matylda mi też wydawała się taka duża na tym zdjecieu ale pożniej zobaczyłam reke dosrosłego człowieka po prawej stronie zjęcia i jest wielkości wiekszej niż głowka małej i uśwaidomiłam sobei ze to złudne wrazenie bo skoro głowka jest mniejsza niż reka to pomyśl jaka to kruszynka musi byc....

wiem i powiem Ci że waga identyczna jak tego mojego małego co wczoraj u niego byłam tylko on z 38 tc też przez cc i waga identyczna i na zdjęciach wydawał się duży i wczoraj skończył 2 tygodnie a przyznam serio to było najmniejsze dziecko jakie w życiu widziałam na żywo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa !!!! ubije kiedyś tego mojego chłopa 😠 rano wyszedł bez słowa, wrócił zjadł, odburknął parę słów, teraz wyszedł bez słowa do pracy, a ja ryczę bo nie wiem o co mu chodzi. Wrócił z pretensjami 😮 mam dość tego jaka jestem płaczliwa przez ciąże 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
kuźwa !!!! ubije kiedyś tego mojego chłopa 😠 rano wyszedł bez słowa, wrócił zjadł, odburknął parę słów, teraz wyszedł bez słowa do pracy, a ja ryczę bo nie wiem o co mu chodzi. Wrócił z pretensjami 😮 mam dość tego jaka jestem płaczliwa 😠 😠 😠

A Ty mu jeszcze bułeczki rano nosisz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
😁 😁 😁 Śliczne maleństwo 😁 😁 😁 Jejciu jeszcze wczoraj buszowała w brzuszku a dzisiaj już jest z nami 🤪 ehhh jakie to wzruszające
Ola baaaaaardzo dziękuję za info 😘 kochana jesteś 😆

nie ma za co 🙂
dopisz sie do gratulacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...