Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

mhm za pewne mam jeszcze neta na chwilę i nie wiem jak to wykorzystać hihi
może plastikowa biedronka????????
ale nie nawet to mi dziś nastroju nie poprawi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😞 😞 😞 ja nie umiem nic na to odpowiedziec.. trudno jest komus cos madrego w takiej sytuacji napisac.. strasznie mi sie tylko smutno i przykro zrobilo, czemu ludzie sa tak pozbawieni szacunku, taktu, wyrozumialosci i tych innych pierdol .. oby to minelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boże dziewczyny ja nawet wstydziłabym się napisać o tym wszystkim czego doświadczam
ja zawsze mówiłam święta nie jestem no ale kuźwa nawet w najmniejszym stopniu nie zasłużyłam na to co mnie spotyka
ten człowiek powinien się leczyć, zero szacunku do mnie, do nikogo ,nerwy ma na wierzchu dla niego liczy się tylko praca i kasa
dziwę się tylko bo ani ja ani on nie mieliśmy nigdy normalnych rodzin i nie zaznaliśmy ciepła rodzinnego i ja w końcu chciałabym tego doświadczyć a on mimo że miał zjebane życie to postępuje dokładnie tak jak jego tatuś
ale dobra nie chce o tym gadać , na dziś mi już wystarczy

Biedna 😞 😞 Szkoda mi Ciebie,ale ja też nie mam kolorowo...Ale powiem Ci,że ja bym nie dała tak sobą pomiatać,ja na sczescie nie mam slubu....W sumie po co sie meczysz...Nie lepiej było by Ci samej mała,po jakims czasie moze znalazł sie ktos kto by pokochała ciebie i mała....Garbata i krzywa nie jestes...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Boże dziewczyny ja nawet wstydziłabym się napisać o tym wszystkim czego doświadczam
ja zawsze mówiłam święta nie jestem no ale kuźwa nawet w najmniejszym stopniu nie zasłużyłam na to co mnie spotyka
ten człowiek powinien się leczyć, zero szacunku do mnie, do nikogo ,nerwy ma na wierzchu dla niego liczy się tylko praca i kasa
dziwę się tylko bo ani ja ani on nie mieliśmy nigdy normalnych rodzin i nie zaznaliśmy ciepła rodzinnego i ja w końcu chciałabym tego doświadczyć a on mimo że miał zjebane życie to postępuje dokładnie tak jak jego tatuś
ale dobra nie chce o tym gadać , na dziś mi już wystarczy

to po co się szarpiecie? ja wiem że to trudne bo sama przez to przeszłam, i jeszcze będzie Lenka ale dla niej to zrób jeśli nie dla siebie.. niech nie przyjeżdża i da Ci spokój jeśli ma Cię obrażać 🥴 i poniżać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
😞 😞 😞 ja nie umiem nic na to odpowiedziec.. trudno jest komus cos madrego w takiej sytuacji napisac.. strasznie mi sie tylko smutno i przykro zrobilo, czemu ludzie sa tak pozbawieni szacunku, taktu, wyrozumialosci i tych innych pierdol .. oby to minelo

nic nie trzeba mówić
dziś się niczego nowego nie dowiedziałam
po prostu można było to wszystko skonczyć zanim się zaczęło , teraz też można a nawet trzeba tylko wiadomo tak łatwo już nie będzie
dobra dawajcie o czymś miłym no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a może by się któraś rozpakowała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Boże dziewczyny ja nawet wstydziłabym się napisać o tym wszystkim czego doświadczam
ja zawsze mówiłam święta nie jestem no ale kuźwa nawet w najmniejszym stopniu nie zasłużyłam na to co mnie spotyka
ten człowiek powinien się leczyć, zero szacunku do mnie, do nikogo ,nerwy ma na wierzchu dla niego liczy się tylko praca i kasa
dziwę się tylko bo ani ja ani on nie mieliśmy nigdy normalnych rodzin i nie zaznaliśmy ciepła rodzinnego i ja w końcu chciałabym tego doświadczyć a on mimo że miał zjebane życie to postępuje dokładnie tak jak jego tatuś
ale dobra nie chce o tym gadać , na dziś mi już wystarczy

to po co się szarpiecie? ja wiem że to trudne bo sama przez to przeszłam, i jeszcze będzie Lenka ale dla niej to zrób jeśli nie dla siebie.. niech nie przyjeżdża i da Ci spokój jeśli ma Cię obrażać 🥴 i poniżać

nie wiem co jeszcze ma się wydarzyć żebym w końcu powiedziała DOŚĆ doświadczyłam już chyba wszystkiego co najgorsze a dalej potem przymyka się oko bo jakoś to będzie, ale "jakoś" to nie rozwiązanie
przecież już mieliśmy przerwę i co , nawet za bardzo nie musiał się wysilać żeby wrócić
ja jestem niekonsekwentna i tyle i on dobrze o tym wie
z resztą tu nie chodzi o jakieś obrażanie mnie- bo w tej kwestii też potrafię być przykra i szczera do bólu
on zwyczajnie zwariował o tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tyle o mnie bo kuźwa jak dziewczyny wrócą i będą nadrabiać to się za głowę złapią
nie ma tematu
ej no ja mam wizytę we wtorek i zastanawiam się jak to dalej będzie
iiiiiiiiiiiiiiiiiii wrócił matko kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
INFO OD WIOLI

"Halo halo, kolejny dzień za nami. Jestem już na nogach choć nie jest łatwo. Pojawił się pokarm ale na razie jest go mało i dokarmiam butelką. Sutki bolą niemiłosiernie. Mała jest chyba najspokojniejszym dzieckiem na oddziale. Tylko je i śpi. Reszta to diabły wcielone. Jak wszystko będzie ok to pójdziemy do domu koło środy. Mój brzuch to totalna masakra jest ale wale to. Warto było cierpieć dla tego cudeńka. Buziaki dla wszystkich dziewuszek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
INFO OD WIOLI

"Halo halo, kolejny dzień za nami. Jestem już na nogach choć nie jest łatwo. Pojawił się pokarm ale na razie jest go mało i dokarmiam butelką. Sutki bolą niemiłosiernie. Mała jest chyba najspokojniejszym dzieckiem na oddziale. Tylko je i śpi. Reszta to diabły wcielone. Jak wszystko będzie ok to pójdziemy do domu koło środy. Mój brzuch to totalna masakra jest ale wale to. Warto było cierpieć dla tego cudeńka. Buziaki dla wszystkich dziewuszek"
biedna Wiola 🙂 Trafila na same potgwory 🙂 Az sie boje jak wroca do domu.. ciekawe co nam za opowiesci zafunduje z byciua swiezo upieczona mama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
INFO OD WIOLI

"Halo halo, kolejny dzień za nami. Jestem już na nogach choć nie jest łatwo. Pojawił się pokarm ale na razie jest go mało i dokarmiam butelką. Sutki bolą niemiłosiernie. Mała jest chyba najspokojniejszym dzieckiem na oddziale. Tylko je i śpi. Reszta to diabły wcielone. Jak wszystko będzie ok to pójdziemy do domu koło środy. Mój brzuch to totalna masakra jest ale wale to. Warto było cierpieć dla tego cudeńka. Buziaki dla wszystkich dziewuszek"
biedna Wiola 🙂 Trafila na same potgwory 🙂 Az sie boje jak wroca do domu.. ciekawe co nam za opowiesci zafunduje z byciua swiezo upieczona mama...

Ojj tam na potwory, małe dzieci mają to do siebie że płaczą 😉, ona raczej ma szczęście że sama ma "niespotykanie spokojnego człowieka" 😁 wszystko będzie dobrze..nie będzie miała czasu z nami pisac zapewne a poza tym coś wspominała że do Tomka się przenosi chyba nie? Więc kontakt całkowicie będzie ograniczony.. Kurde Matyldy nie będzie, Wioli nie bedzie, niedługo tylko ja Ty i Tutliputli tu zostaniemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie bedzie tak zle 🙂 jest tu nas troche, ja to tez tak jestem i mnie nie ma. Ostatnio gorzej sie czuje wiec wiecej leze odpoczywam a.lbo kimam w dzien wiec stad te moje ucieczki 🙂 tak mnie sttrasznie ciekawi ktora bedzie nastepna, Wiola to miala zaplanowane a tak jak cos sie zacznie z nienacka to bedz9e ciekawiej 🤪 ehh ciekawe ciekawe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Nie bedzie tak zle 🙂 jest tu nas troche, ja to tez tak jestem i mnie nie ma. Ostatnio gorzej sie czuje wiec wiecej leze odpoczywam a.lbo kimam w dzien wiec stad te moje ucieczki 🙂 tak mnie sttrasznie ciekawi ktora bedzie nastepna, Wiola to miala zaplanowane a tak jak cos sie zacznie z nienacka to bedz9e ciekawiej 🤪 ehh ciekawe ciekawe 😉

Stawiam na Ciebie w czwartek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie bedzie tak zle 🙂 jest tu nas troche, ja to tez tak jestem i mnie nie ma. Ostatnio gorzej sie czuje wiec wiecej leze odpoczywam a.lbo kimam w dzien wiec stad te moje ucieczki 🙂 tak mnie sttrasznie ciekawi ktora bedzie nastepna, Wiola to miala zaplanowane a tak jak cos sie zacznie z nienacka to bedz9e ciekawiej 🤪 ehh ciekawe ciekawe 😉

Stawiam na Ciebie w czwartek 😁
nie draznij lwa 😁 ! bo jak nie urodze to przylece z reklamacjami i pretensjami do Ciebie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
hejo 🙂
ja tylko na chwile weszłam nadrobic jutro mnie nie bedzie bo do 14 nie bedzie pradu 😞

A co Ty masz? Laptopa? To ładuj baterię i już będziesz miała kontakt z nami 😉


eh właśnie o to chodzi ze schrzaniliśmy łbaterie od lapka i długo nie wytrzyma... wiec pewnie mnie nie bedzie.
mam nogi jak balony wiecie mam wrażenie ze mam zawinięte ciasnym bandażem a to moja skóra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie bedzie tak zle 🙂 jest tu nas troche, ja to tez tak jestem i mnie nie ma. Ostatnio gorzej sie czuje wiec wiecej leze odpoczywam a.lbo kimam w dzien wiec stad te moje ucieczki 🙂 tak mnie sttrasznie ciekawi ktora bedzie nastepna, Wiola to miala zaplanowane a tak jak cos sie zacznie z nienacka to bedz9e ciekawiej 🤪 ehh ciekawe ciekawe 😉

Stawiam na Ciebie w czwartek 😁
nie draznij lwa 😁 ! bo jak nie urodze to przylece z reklamacjami i pretensjami do Ciebie !

gwarantuję że zanim dolecisz do Wawy to urodzisz 😁 Reklamacji nie przyjmę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
hejo 🙂
ja tylko na chwile weszłam nadrobic jutro mnie nie bedzie bo do 14 nie bedzie pradu 😞

A co Ty masz? Laptopa? To ładuj baterię i już będziesz miała kontakt z nami 😉


eh właśnie o to chodzi ze schrzaniliśmy łbaterie od lapka i długo nie wytrzyma... wiec pewnie mnie nie bedzie.
mam nogi jak balony wiecie mam wrażenie ze mam zawinięte ciasnym bandażem a to moja skóra...
TAK PISZECIE o tych nogach opuchnieciach.. ja dzieki Bogu nic takiego nie doswiadczam. Wszystko w normalnych rozmiarach, wszystkie buciki dobre. Wspolczuje Wam tych utrudnnien.. mnie to juz by chyba szlag jasny trafil i krew nagla zalala jak jeszcze by mj takie dolegliwosci doszly.. ale wiem wiem, ja straszna maruda jestem i zdaje sobie sprawe ze poprostu sapie na wyrost troszke ale jednak wnetrznosci mnie strasznie bola..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...