Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
ta która miałą skurcze to przy tym bólu twardnieje brzuch czy jeste tylko ten sam ból jak na okres?

ja miałam ostatnio skurcze i niechce martwić nikogo ale te które mam przy okresie a naprawde cierpie wtedy to nic w porównaniu z porodowymi ja siedziałam i wyłam z bólu a nawet siedzenie uciskało i trudno było znaleść pozycje wygodną ale nie chce o tym nawet myślec


i co duzo ich miałaś?
ale nie które kobiety nie maja takich bolesnych skurczy w pierwszej fazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikt nie mowil, ze to bedzie bezbolesne. Wiadomo, beddzie bardzo bolalo... ale trzeba miec ta mysl ze za chwile bedziemy mialy to wszystko wynagrodzone... 🙂

Ja wlasnie wczoraj na usg pytalam czy to laska na 100%, na szczesscie potwierdzila mi i pokazala bardzo dokladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
No i mamy kwiecień !! 🤪 🤪
jestem wyspana, wypoczeta, pogoda dla mnie super, bo lubię taką, w weekend przyjeżdzają niespodziewanie moi rodzice 🤪 🤪 😘 😘 😘 więc dzisiaj pewnie dzień sprzątania 😁 😁

a najważniejsze, wiecie, że dzisiaj są imieniny Grażyny ??!! 🤪 🤪 🤪 🤪

wszystkim naszym Grażynom

i bezkrwawych akcji, i żeby nie wyglądały jak wyliniałe łasice 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Zjadłam śniadanko i moj plan na dzis to nie wychodzic z łóżka 🙂 pogoda jest straszna, głowa mnie boli ;( niby cieplo, a tak szaro buro... < bardzo ładny nam sie kwiecien zapowiada > 😞
Powiem Wam że ja sie w ogole porodu nie boje i chcialabym zeby juz byl 28 kwietnia albo zebym zaczela juz rodzic 😁 jakos nie mysle o tych bolach,nacieciu itd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny: spokojnie, to skurcze przepowiadające, macica sobie ćiwczy 🙂
jeszcze tydzien temu martwiłam się, że ominę właściwe, ale siostra poinformowała mnie łaskawie, że właściwe bolą, oj bolą i nie da się ich przegapić ani pomylić. I że jeszcze krzyż do tego napierdziela.
I teraz mam luz i spokój i bez stresu sobie żyję. Fakt, że i skurcze mnie na razie omijają 🤢


zapytanie do brechti o jej stan i cc wysłane, na razie nic nie odpisała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
ta która miałą skurcze to przy tym bólu twardnieje brzuch czy jeste tylko ten sam ból jak na okres?

ja miałam ostatnio skurcze i niechce martwić nikogo ale te które mam przy okresie a naprawde cierpie wtedy to nic w porównaniu z porodowymi ja siedziałam i wyłam z bólu a nawet siedzenie uciskało i trudno było znaleść pozycje wygodną ale nie chce o tym nawet myślec


i co duzo ich miałaś?
ale nie które kobiety nie maja takich bolesnych skurczy w pierwszej fazie



dlatego niechce was straszyc czy opowiadać bo każda bedzie to inaczej odczuwac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co Wy tak w kółko o tych skurczach gadacie? No są i będą coraz częściej bo przecież macica się przygotowuje już nieustannie 🙂

Nina - nie nasłuchuj tak i nie oczekuj porodu bo im bardziej będziesz chciała tym więcej będziesz się blokować, weź to na spokojnie 🙂 Na pewno będziesz wiedziała że to te właściwe, ja już mam po kilkanaście w ciągu dnia i bolą i brzuch twardnieje i na KTG wychodzą jako silne i nic się nadal nie dzieje.. Więc siedzę grzecznie i czekam, choć już też bardzo bym chciała 🙂

Ewelina - Ty się narobiłaś i nic, a ja dodam że masowanie sutków też przereklamowane, ponad pół godziny je szarpałam i co? Dupaaaaaaaaaaaa 😁

Kaśka wstawaj i nadrabiaj posty 😜

A gdzie nasza aisak zaginęłą? Rodzić poszła? Nie uwierzę dopóki foto nie zobaczę 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
No wlasnie.... ciekawe co z brechti.... czy jej zrobili to ciecie....


a ja to juz nie pamietam zapowiadało sie cos u niej jakies rozwarcie skurcze itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z nudów poklaskałam wam troszku bo już całkiem to zaniedbujecie i tylko o skurczach smarujecie

ja niby głodna jestem ale od dwóch dni znowu nie mam na nic ochoty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, no żesz nadrobiłam i się udzieliłam 😁 😁 nie przeczytałaś życzeń ??!! 😠

No pisałam tekst jak się udzielać zaczęłaś 😜
No i moja Grażynka hmmm wolałaby co innego... mogłaś nam tu lepiej jakąś porządną patelnię sprezentować. 😁 😁 😁 a nie każesz Grażynkę oszpecać maszynkami.. Ja i tak jej nie widzę, no chyba że lusterko bierę.. teraz to częściej z wizytą po lekarzach chodzę i oni ją oglądają.. Dziwne to ale mus to mus..

Zaraz do Wioli też napisać muszę bo wczoraj jej malutka jakieś sensacje brzuszkowe miała i cierpiało maleństwo..

No i co z tą brechti naszą? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola jak ty wytrzymałaś je poł godziny ciagnąć?
ja bym sie chyba siara zalała i bólem, twardzielka z ciebie 🙂

no wiesz, pierwszy raz i poród też bolą a jednak każda wytrzymuje żeby mogłoby być pięknie 😁

Jak mawia mój kolega: "Pięknie, pięknie, aż pała mięknie" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola jak ty wytrzymałaś je poł godziny ciagnąć?
ja bym sie chyba siara zalała i bólem, twardzielka z ciebie 🙂

no wiesz, pierwszy raz i poród też bolą a jednak każda wytrzymuje żeby mogłoby być pięknie 😁

Jak mawia mój kolega: "Pięknie, pięknie, aż pała mięknie" 😁


a bola cie dzis gorzej po tym szarpaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wiecie co zrobiłam
o 7.20 wysłałam mojemu mms z zdjęciem noworodka i podpisem że to Antek napisałam wagę i długość i o której się urodził i tam jeszcze parę rzeczy kiedy się zaczęło z kim pojechałam i że nie mogę teraz zadzwonić ble ble ble
a on się kolegom zaczął chwalić i dopiero trzeci go uświadomił że to prima aprilis 🤢
a co najważniejsze wolne poszedł do dowódcy załatwiać
matko jaki to baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola jak ty wytrzymałaś je poł godziny ciagnąć?
ja bym sie chyba siara zalała i bólem, twardzielka z ciebie 🙂

no wiesz, pierwszy raz i poród też bolą a jednak każda wytrzymuje żeby mogłoby być pięknie 😁

Jak mawia mój kolega: "Pięknie, pięknie, aż pała mięknie" 😁


a bola cie dzis gorzej po tym szarpaniu?

nie - nie bolą, tylko stoją cały czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wiecie co zrobiłam
o 7.20 wysłałam mojemu mms z zdjęciem noworodka i podpisem że to Antek napisałam wagę i długość i o której się urodził i tam jeszcze parę rzeczy kiedy się zaczęło z kim pojechałam i że nie mogę teraz zadzwonić ble ble ble
a on się kolegom zaczął chwalić i dopiero trzeci go uświadomił że to prima aprilis 🤢
a co najważniejsze wolne poszedł do dowódcy załatwiać
matko jaki to baran



🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wiecie co zrobiłam
o 7.20 wysłałam mojemu mms z zdjęciem noworodka i podpisem że to Antek napisałam wagę i długość i o której się urodził i tam jeszcze parę rzeczy kiedy się zaczęło z kim pojechałam i że nie mogę teraz zadzwonić ble ble ble
a on się kolegom zaczął chwalić i dopiero trzeci go uświadomił że to prima aprilis 🤢
a co najważniejsze wolne poszedł do dowódcy załatwiać
matko jaki to baran


osioł 😁 😁 😁 😁 😁 😁 - z moim to nie przejdzie

bo on codziennie rano mnie budzi i pyta - i co, i co? masz skurcze? i słyszy to samo: - nie, bo śpię i nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola jak ty wytrzymałaś je poł godziny ciagnąć?
ja bym sie chyba siara zalała i bólem, twardzielka z ciebie 🙂

no wiesz, pierwszy raz i poród też bolą a jednak każda wytrzymuje żeby mogłoby być pięknie 😁

Jak mawia mój kolega: "Pięknie, pięknie, aż pała mięknie" 😁


a bola cie dzis gorzej po tym szarpaniu?

nie - nie bolą, tylko stoją cały czas 😁

moje bez szarpania stoją a jak będą potrzebne to pewnie się schowają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...