Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Asia jak Ci to coś pomoże to nam mówili w szkole, żeby przed każdym podaniem piersi ogrzać je ciepłą wodą lub przykładać ciepłe okłady żeby rozmiękczyć otoczkę i żeby dziecko mogło jeść bo jak takie twarde to nie może złapać, wcześniej pochylić się i poobijać jedną pierś o drugą.. No i pomocne te liście kapusty z lodówki.. jak chcesz szczegóły to mogę napisać 🙂

wlasnie musze sobie zaczac robic te cieple oklady, bo co chwile mam je takie ciezkie 🙂 ale o obijaniu cyckow jednego o drugie nie slyszalam, tez sprobuje. a o lisciach kapusty wiem, mozna tez zamrozic pieluszke tetrowa i przykladac. Dzieki bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hej
Asia tylko utwierdziłaś mnie w tym że chcę rodzić jak najpóźniej 🥴
ja już samiusieńka debila chwilowo nie ma a i tak nie mam co robić 😮

i tak Cie to czeka predzej czy pozniej 🙂 ja juz chcialam miec to za soba, naprawde.. a w ogole brzuch mam taki jak worek.. 😮 nie mam prawie go prawie w ogole, ale skora jest taka sflaczala, masakra jakas 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hej
Asia tylko utwierdziłaś mnie w tym że chcę rodzić jak najpóźniej 🥴
ja już samiusieńka debila chwilowo nie ma a i tak nie mam co robić 😮

i tak Cie to czeka predzej czy pozniej 🙂 ja juz chcialam miec to za soba, naprawde.. a w ogole brzuch mam taki jak worek.. 😮 nie mam prawie go prawie w ogole, ale skora jest taka sflaczala, masakra jakas 🤢


a miałaś rozstępy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
to jak zimna pieluszke przykładac czy ciepłą?

oklady robisz ciepla pieluszka przed karmieniem. A zamrozona pieluszke albo liscie kapusty, tylko takie wczesniej rozwalkowane nam mowili na obolale piersi przykladasz. A one waza tyle ze to jakas masakra jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hej
Asia tylko utwierdziłaś mnie w tym że chcę rodzić jak najpóźniej 🥴
ja już samiusieńka debila chwilowo nie ma a i tak nie mam co robić 😮

i tak Cie to czeka predzej czy pozniej 🙂 ja juz chcialam miec to za soba, naprawde.. a w ogole brzuch mam taki jak worek.. 😮 nie mam prawie go prawie w ogole, ale skora jest taka sflaczala, masakra jakas 🤢


a miałaś rozstępy?

mialam, niestety mnie to nie ominelo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hej
Asia tylko utwierdziłaś mnie w tym że chcę rodzić jak najpóźniej 🥴
ja już samiusieńka debila chwilowo nie ma a i tak nie mam co robić 😮

i tak Cie to czeka predzej czy pozniej 🙂 ja juz chcialam miec to za soba, naprawde.. a w ogole brzuch mam taki jak worek.. 😮 nie mam prawie go prawie w ogole, ale skora jest taka sflaczala, masakra jakas 🤢


a miałaś rozstępy?

mialam, niestety mnie to nie ominelo 😮


kiedys słyszałam o tym pasie sciagajacym na obwisłe brzucho po porodzie moze za jakis czas kup sobie taki ale ja sie nie znam na tym bo moze to zaszkodzic tez chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to jak zimna pieluszke przykładac czy ciepłą?

przed samym karmieniem ciepłą pieluszkę a najlepiej to ciepły prysznic a potem jak piersi znów będa nabrzmiałe to tłuczone liście kapusty z zamrażalnika z wyciętym otworem na sutek 🙂

za dużo tych zabiegów i męczarni jak dla mnie
dlatego nie zamierzam karmić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta moja kumpela co w 30 tc urodziła 2 lata sie o dziecko starali, myslałam ze bedzie na nie chuchać dmuchać a ona wczoraj mówi ze ma wesele w wakacje i musi przestac karmic zeby jej pryszcze znikneły i zeby do formy wróciła bo ona musi swietnie wygladac...normalnie nie wierze ze sa takie matki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to jak zimna pieluszke przykładac czy ciepłą?

przed samym karmieniem ciepłą pieluszkę a najlepiej to ciepły prysznic a potem jak piersi znów będa nabrzmiałe to tłuczone liście kapusty z zamrażalnika z wyciętym otworem na sutek 🙂

za dużo tych zabiegów i męczarni jak dla mnie
dlatego nie zamierzam karmić

Twoje dziecko - Twoja sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
moglybyscie mi podac linka do tych wpisow z gratulacjami ? 🙂 bo nawet nie przejrzalam ich 😜

http://www.brzuszek.net/forum,gratulacje_dla_kwietniowych_mam,329,720601.html,str=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
hej dziewczynki 🙂
Czytajac opis Asi wzruszylam sie.Ja tez chce Kacperka juzzzzzz !!!!!!!
Asia a Wojtus w brzusiu tez byl taki spokojny ??

wlasnie szalal strasznie w brzuszku, wiec nie wiem czy nie podmienili mi dziecka hehe 😁 nie no zart, ale oby tak dalej 🙂 w nocy dzisiaj dwa razy sie obudzil na jedzonko, troche sie meczylismy, bo nie mogl zlapac przez te twarde cyce, ale dajemy rade pomalutku 🙂 juz niedlugo bedziesz miala Kacperka przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
hej dziewczynki 🙂
Czytajac opis Asi wzruszylam sie.Ja tez chce Kacperka juzzzzzz !!!!!!!
Asia a Wojtus w brzusiu tez byl taki spokojny ??

wlasnie szalal strasznie w brzuszku, wiec nie wiem czy nie podmienili mi dziecka hehe 😁 nie no zart, ale oby tak dalej 🙂 w nocy dzisiaj dwa razy sie obudzil na jedzonko, troche sie meczylismy, bo nie mogl zlapac przez te twarde cyce, ale dajemy rade pomalutku 🙂 juz niedlugo bedziesz miala Kacperka przy sobie 🙂

no wlasnie moj tez taak szaleje caly dzien w brzuszku i juz sie balam ze taki bedzie po porodzie 😉 Ale mam nadzieje ze bedzie tez w miare spokojny 😉

Kurde.. zazdroszcze Ci 😜 Przeslij jakies zdj Wojtusia 😉 Bo na te male dzieciaczki moge sie patrzec i patrzec..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Asia a po kim on taki siwulek? 😉

on nie jest siwulek, ma takie brazowe wlosy 😁 zaraz dodam jakies fotki, ale napiszcie mi jak to sie robilo plis 😉


http://www.iv.pl/

dodajesz foto, wczytujesz i link "pełny obraz na forum" kopiujesz i wklejasz i wsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...