Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

popieram: super pokoik dla Polci udało ci się zorganizować 🙂

Ola, nie wpędzaj się w wyrzuty: na tym etapie ciąży masz prawo nie czuć się komfortowo, masz prawo do zmęczenia i teściowa na pewno to rozumie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frytus slicznie 🙂 🙂) ojej jak słodko aż mi sie spać zachciało tak tam przytulnie 🙂
Ola to zadzwon do niej i powiedz ze zle sie czujesz itp... albo przy nast wizycie powiedz o jej tak sie wtedy zle czułam cały dzien i wtedy bedzie wiedziała ze to o zdrowie chodzi a nie o humorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
frytus slicznie 🙂 🙂) ojej jak słodko aż mi sie spać zachciało tak tam przytulnie 🙂
Ola to zadzwon do niej i powiedz ze zle sie czujesz itp... albo przy nast wizycie powiedz o jej tak sie wtedy zle czułam cały dzien i wtedy bedzie wiedziała ze to o zdrowie chodzi a nie o humorki 🙂

nie będę się tłumaczyć, nie mam zamiaru nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Bosz, jaki Wojtek śliczny. I śmiem twierdzić że do ciebie podobny? czy też nie? 😁

jedna co zauwazyla 😁 wszyscy tak twierdza, nawet Moj powiedzial, ze wykapana mamusia, wiec chyba cos w tym jest 😉


podobny, podobny: ale to tylko dobrze mu wróży wiesz?
moja babcia zawsze mówiła, że jak chłopak do matki podobny, a dziewczynka do ojca, to tylko powodzenie im wróży u płci przeciwnej 😁 😁 jeszcze będziesz synowi do pokoju herbatki zanosić żeby wiedzieć co on tam święci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia? A jak się czujesz bez brzuszka? nie brakuje ci tego falowania?
A i jeszcze miałam pytać: traktujesz czymś specjalnym krocze? jakims tantum rosa czy białym jeleniem? ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Asia? A jak się czujesz bez brzuszka? nie brakuje ci tego falowania?
A i jeszcze miałam pytać: traktujesz czymś specjalnym krocze? jakims tantum rosa czy białym jeleniem? ☺️ ☺️

jakos nie brakuje mi brzucha wcale, wrecz sie ciesze, ze wreszcie moge sie schylic, zawiazac buty i nie chodze jak kaczka, tylko kuleje na prawa noge ;/ a w szpitalu podmywalam sie tantum rosa, tak jak polecalas z butelki z dziubkiem 😁 teraz juz zwyklym plynem do higieny intymnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Asia? A jak się czujesz bez brzuszka? nie brakuje ci tego falowania?
A i jeszcze miałam pytać: traktujesz czymś specjalnym krocze? jakims tantum rosa czy białym jeleniem? ☺️ ☺️

jakos nie brakuje mi brzucha wcale, wrecz sie ciesze, ze wreszcie moge sie schylic, zawiazac buty i nie chodze jak kaczka, tylko kuleje na prawa noge ;/ a w szpitalu podmywalam sie tantum rosa, tak jak polecalas z butelki z dziubkiem 😁 teraz juz zwyklym plynem do higieny intymnej 🙂


ja tez sie zaopatrzylam w tantum rosa i butelkę z dziubkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dorcia jakie sliczne o jej jaka kochana mamusia z ciebie nawet swojemu dzidziusiowi naklejki juz nakleiła 🙂 o jej


nie mam pokoiku dla małej to przynajmniej kącik jej zrobiłam ☺️


kochana śliczny 🙂 na prawde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...