Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Od Oli:
"Jestem w szpitalu, karetka mnie przywiozla, chyba bede miec cc bo dziecko ma reke za glowka a mam skurc"

czekałam na uzupełnienie wiadomości, ale to chyba wszystko co dała radę napisać ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ta Ola znowu się kurczy przy środzie?????????????? ajajaj
Justynko zaglądaj w miarę możliwości pisz o kupach, rzygach i o czym tam jeszcze chcesz
zbereźne tematy też mile widziane
a ja dostałam paczkę z USA z nowymi ciuchami dla dzidzi i kurde stoi u sąsiada na podwórku bo mnie w domu nie było a tam wszyscy zajęci a ja jej nie przytaszczę
chyba ją tam pójdę i rozpakuję i tylko zawartość będę "partiami" przynosić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Od Oli:
"Jestem w szpitalu, karetka mnie przywiozla, chyba bede miec cc bo dziecko ma reke za glowka a mam skurc"

czekałam na uzupełnienie wiadomości, ale to chyba wszystko co dała radę napisać ! 🤪

karetka skąd????? przecież poszła do lekarza
ajajaj ale jak to co rączki już nie weźmie znad głowy??????????????chyba że akcja już ruszyła pełną parą
nie czaję nie czaję ale zaraz się zesram 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Od Oli:
"Jestem w szpitalu, karetka mnie przywiozla, chyba bede miec cc bo dziecko ma reke za glowka a mam skurc"

czekałam na uzupełnienie wiadomości, ale to chyba wszystko co dała radę napisać ! 🤪

O matko 😮 Ale jak to cc to nie ma szans że dzidzia zabierze tą rączkę? Rany to ona naprawdę rodzi? Już? O matko o matko, oby wszystko z nimi było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiec tak:
Zyjemy calkiem calkiem, oby tak dalej, by tylko nie bylo gorzej 🙂
Od razu mowie ze opisu porodu nie bedzie bo uwazam ze to bez sensu.. nie mozna generalizowac a kazda z nas sie czegos nasluchala czy naslucha, bedzie sie obawiac pewnych spraw ktore wogole moga u niej nie zaistniec, wiec stwierdzam ze nie potrzebne jest straszenie sie wzajemne. Moge tylko powiedziec ze u mnie poszlo szybko dzieki Bogu, ogolnie skurcze byly dla mnie znosne i dobrze to przeszlam, tylko zdenerwowalo mnie to ze polozna ktora mnie przygotowywala nie uwierzyla ze ja juz rodze tak naprawde i po przygotowaniu wszystkiego dla mnie poszla sie polozyc.. a mnie dopadly za chwile takie kurewskie skurcze ze juz nie dalam rady oddychac, wtedy jej rady co do oddechu juz sie do niczego nie nadawaly chociaz dziewczyny, z tym oddechem to swieta prawda, jest o wiele lepiej i lagodniej jak sie oddycha tak jak one ucza. U mnie do czasu tych ostatnich boli partych. No i poleciano po nia ze ja juz mam czesto skurvcze i bardzo mocne. Robila mi ktg a ja zdychalam juz doslownjie. A ona do mnie ze one sa bolesne ale za krotko mi trzymaja i na pewno do 4 nie urodze, moze do 12 w polodnie sie wyrobie... tak wiec ja sobie pomyslalam ze zejde z tego swiata przy takich bolach do 12. Za jakies 3 skurcze moj organizm zaczac PRZEC ! Bo inaczej tego nie mozna nazwac, ja nie bylam w stanie tego powstrzymac wiec mowie jej ze JA RODZE JUZ !! A ona "no dobrze to sprawdzimy" wlozyla paluchy i chlusnely wody a ona "no faktycznie"... 😮 usadowila mnie na samolocie i nie zdazylam dobrze usiasc i znow parcie. I tak co chwile, zajebiste bylo to ze przerwy przy skurczach partych sa kompletnie bezbolesne i mozna naprawde odpoczac. Mialam tylko problem z oddychaniem bo tak napieprzalam ze w momencie opadniecia mojej glowy mialam mrowki w calej glowie.. brakowalo mi tlenu. Ale dawalam ostro i po ktoryms razie wylecial mlody 🙂 JAKA ULGA !! Lozysko wyciagnela pociagajac za pepowine wiec nie musialam juz przec, szycie (nie wiedzialam nawet ze mnie naciela, wogole tego nie czuc) i tyle, po robocie 🙂
A teraz jakos sie przywyczajam do nowej sytuacji, z dnia na dzien coraz lepiej. Maly jest w miare grzeczny, jesli tak dalej bedzie to bedzie super. Teraz wlasnie spi ale co chile do niego zagladam.. jakos strasznie sie boje, nie wiem w sumie o co ale zagladam jak glupia czy wszystko tak u niego ok 🙂 Jest maluski, sliczny, pachnacy i gladziutki. Cudny 🙂 Nadal dziwnie sie czuje ale mam nadzieje ze to na dniach bedac juz u siebie w domu przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ! no i karmie piersia ale przyznaje sie bez bicia ze na sile.. meczy mnie to i chyba malego takze, mam kupione mleko w razie co i chyba bede przede wszystkim na noc mu dawac z butli bo wtedy zawsze dlugo i dobrze spi. Nie wiem jak dlugo wytrzymam, sie okaze. O kupach i zygach nic nie bede pisac bo nie cierpie jak mamusie o takich rzeczach dyskutuja. Zawsze mnie to denerwowalo. A no i chyba jakas nietypowa jestem ale mimo rany w kroczu i mimo nowej sytuacji zyciowej mimo zmecznia TAK MI SIE CHCE BZYKAC !! Ze nie macie pojecia... meza to pozeram wzrokiem i slinka mi leci ze nie moge.. masakra 😞 normalnie mam taka chcice ze jak bede juz mogla to zgwalce wszystko co sie bedzie ruszac 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska, a tu jeszcze 6 tygodni 🤪 🤪 !!
choć są inne sposoby i też w miarę miłe 😉 😉 😉

No nic, tylko gratulować Ci łatwego i szybkiego porodu: podniosłaś na duchu co niektóre, w tym mnie 😁
ale przy wadzie Witka nie mam co się łudzić, że lekko pójdzie 😁 😁


A Ole pewnie z wizyty karetka zabrała: choć cały czas się łudzę, że może jeszcze dadzą radę wszystko powstrzymać i obędzie się bez cc :-/ nie wiem, w szoku jestem, że tak szybko to idzie i nie wiem co powiedzieć. Idę smażyć naleśniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko lewatywy nie mialam bo u nas nie robia, ale caly wtorek mialam rozwolnienie i w domu przed wyjazdem zaa[plikowalam sobie czopka glicerolowego tego co Ola polecala nam wszystkim. A malego nie mialam przy sobie przez 2 dni wiec ja odpoczelam w miare, potem co chwile do mnie przylazily ale mnie to akurat denerwowalo, bo wolalam sie nim sama zajac nie mialam z tym zadnych problemow, no ale przychodzily, pytaly, sprawdzaly i wogole. Tak wiec chyba to dobrze chociaz nie dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTÓRAŚ CHCE ZA MNIE URODZIĆ?????????
Justyna może ty jeszcze raz co?????????????

a co do Twojej chcicy to ja nie wiem co sie ze mną dzieje bo ja na Pawła chcicy nie mam ale na orgazm to już nieziemską ☺️

ale kurde jak to jest wraca sie do domu i co????????? ja to sie panicznie boję tej sytuacji i tego dnia, przecież a nawet takiego małego dziecka nigdy na rękach nie trzymałam 😮

justyna a rodziłaś sama czy z fachową pomocą małżonka???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Beatko lewatywy nie mialam bo u nas nie robia, ale caly wtorek mialam rozwolnienie i w domu przed wyjazdem zaa[plikowalam sobie czopka glicerolowego tego co Ola polecala nam wszystkim. A malego nie mialam przy sobie przez 2 dni wiec ja odpoczelam w miare, potem co chwile do mnie przylazily ale mnie to akurat denerwowalo, bo wolalam sie nim sama zajac nie mialam z tym zadnych problemow, no ale przychodzily, pytaly, sprawdzaly i wogole. Tak wiec chyba to dobrze chociaz nie dla mnie 🙂

To tylko ci zazdrościć że wszystko tak sprawnie poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
CZY KTÓRAŚ CHCE ZA MNIE URODZIĆ?????????
Justyna może ty jeszcze raz co?????????????

a co do Twojej chcicy to ja nie wiem co sie ze mną dzieje bo ja na Pawła chcicy nie mam ale na orgazm to już nieziemską ☺️

ale kurde jak to jest wraca sie do domu i co????????? ja to sie panicznie boję tej sytuacji i tego dnia, przecież a nawet takiego małego dziecka nigdy na rękach nie trzymałam 😮

justyna a rodziłaś sama czy z fachową pomocą małżonka???????????????????
malzonkowi sie upieklo, bo pojechal we wtorek o 18 w trase.. cieszylam sie ze w srode bedzie bo mialam miec ta wizyte i w razie co w nocy mowie tez bedzie gdyby sie cos zaczelo.. a tu dupa, on do pracy a ja rodze 😮 Dzwonilam po mame, z nia rodzilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
CZY KTÓRAŚ CHCE ZA MNIE URODZIĆ?????????
Justyna może ty jeszcze raz co?????????????

a co do Twojej chcicy to ja nie wiem co sie ze mną dzieje bo ja na Pawła chcicy nie mam ale na orgazm to już nieziemską ☺️

ale kurde jak to jest wraca sie do domu i co????????? ja to sie panicznie boję tej sytuacji i tego dnia, przecież a nawet takiego małego dziecka nigdy na rękach nie trzymałam 😮

justyna a rodziłaś sama czy z fachową pomocą małżonka???????????????????
malzonkowi sie upieklo, bo pojechal we wtorek o 18 w trase.. cieszylam sie ze w srode bedzie bo mialam miec ta wizyte i w razie co w nocy mowie tez bedzie gdyby sie cos zaczelo.. a tu dupa, on do pracy a ja rodze 😮 Dzwonilam po mame, z nia rodzilam

ojej
ja to na mamę nie mogę liczyć, nawet nie mogłabym jej "tego zrobić"ona ma problemy z sercem więc źle by się to to dla wszystkich mogło skończyć
więc będę sama 😞 ale może to i lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska fajnie, że wreszcie jesteście w domku. Zazdroszczę, że tak gładko poszło - nie ukrywam podniosłaś mnie na duchu bo juz zaczynałam łapać schizę. I masz całkowitą rację z tymi opowieściami, chyba jednak nie jest nam to do konca potrzebne. Każda pójdzie i przeżyje "swój poród" i bez dokładnej wiedzy jak to było u innych. A słyszałam o tym, że niektóre pod wpływem hormonów właśnie mają ogromną chcicę na seks zaraz po porodzie 🙂 no cóż jedne łapią depresję inne szczęściary mają chcice 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brzuszek.net/forum,gratulacje_dla_kwietniowych_mam,329,720601.html,str=102
Justyna to jest wątek z gratulacjami jakbyś chciała coś poczytać, napisać
no i na naszym wątku są fotki "naszych " dzieci ale to sporo szukania
no i słynny opis po lewatywie Wioli ale może kiedyś w wolnej chwili z nudów znajdziesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...