Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jezdeemmm

jem chlebek z twarożkiem i dżemikiem truskawkowym teścia i inkę se trzasnęłam oooo! 🙃

A Wy czego z rana marudzicie? 😜


jak to "teścia" trzasnęłaś???????? za co????????????

Ty nie wybieraj ze zdania fragmentów które Ci pasują bo to jawna prowokacja jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

1. miałam chu*****ą noc. Witek jak zasnie to jak 5 kg kamień co się nawet nie ruszy z boku na bok, do tego sikanie co pół godziny.
2. o 6.00 🤪 🤪 🤪 🤪 mój wstał razem z pasierbem co by go do szkoły zawieźć. Zachowywali się przy tym jak stado rozbrykanych koziołków, radośnie i szczęśliwie i GŁOŚNO !!! a ja chciałam spać !!!! 😠 😠 😠 😠
3. wstałam, zobaczyłam co zostawili w kuchni i chuj mnie strzelił.
jeżeli bałaganiarz wysyła mi smsa: przepraszam za bałagan w kuchni, to wyobraźcie sobie co tam się dzieje. Nie ma ani kawałka pustej czy czystej przestrzeni żebym sobie kanapkę mogła zrobić. 😠 😠 😠

I nie mam GDZIE i CO jeść 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
1. miałam chu*****ą noc. Witek jak zasnie to jak 5 kg kamień co się nawet nie ruszy z boku na bok, do tego sikanie co pół godziny.
2. o 6.00 🤪 🤪 🤪 🤪 mój wstał razem z pasierbem co by go do szkoły zawieźć. Zachowywali się przy tym jak stado rozbrykanych koziołków, radośnie i szczęśliwie i GŁOŚNO !!! a ja chciałam spać !!!! 😠 😠 😠 😠
3. wstałam, zobaczyłam co zostawili w kuchni i chuj mnie strzelił.
jeżeli bałaganiarz wysyła mi smsa: przepraszam za bałagan w kuchni, to wyobraźcie sobie co tam się dzieje. Nie ma ani kawałka pustej czy czystej przestrzeni żebym sobie kanapkę mogła zrobić. 😠 😠 😠

I nie mam GDZIE i CO jeść 😠 😠 😠 😠

to nie jedz bo Witek już i tak zapasiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia uspokój się zaraz ci złość minie wszystko pięknie posprzątasz a nawet więcej niż trzeba i jeszcze okna pomyjesz, i zakupy zrobisz i dwa ciasta upieczesz, będzie dobrze.
Ja to w ogóle chodzić nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś pisałam: niech sie nauczy mówić: nie dziękuję nie jestem głodny. Nie musi jeść wszystkiego co mu daję. JA jestem głodna 😁

A avatara masz takiego słtaaaaaaśnegooo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ dzisiaj mi szybko nie minie: ale masz rację, posprzątam bo w burdelu do wieczora siedzieć nie będę. Ale tak mu posprzątam, że 3 dni będzie się próbował ogarnąć i coś znaleźć 😠 😠


a wiecie co mi wczoraj wieczorem powiedział? 😁
że mogłabym już urodzić żeby mieć jakieś zajęcie !!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
mam dołujacy humor jak nigdy...
Boje sie ze dzis mnie lekarz do szpitala skieruje...
Boje sie ze powie ze mam zatrucie ciązowe... bo tak stopy rtece i piersi mam tyakie gorace zle sie czuje jak bym temprature miałą ( a może to ten stan przed rzucawkowy) moze sie okaze ze mam wysokie cisnienie, a jak mnie zbada i wpoei ze jestem pozamykana to powie ze mdłosci sa od zatrucia, boje sie zle sie czuje strasznie dziwnie... jak nigdy wczoraj tak i dzis...
Jak powie ze do szpitala to znó bede plakac jak wtedy gdy wyszły tydzien temu skurcze i mnie postraszyła ze jak bedzie rozwarcie to jade do szpitala... jak głupia siedziałam i lzy mi plynely...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
czesc
mam dołujacy humor jak nigdy...
Boje sie ze dzis mnie lekarz do szpitala skieruje...
Boje sie ze powie ze mam zatrucie ciązowe... bo tak stopy rtece i piersi mam tyakie gorace zle sie czuje jak bym temprature miałą ( a może to ten stan przed rzucawkowy) moze sie okaze ze mam wysokie cisnienie, a jak mnie zbada i wpoei ze jestem pozamykana to powie ze mdłosci sa od zatrucia, boje sie zle sie czuje strasznie dziwnie... jak nigdy wczoraj tak i dzis...
Jak powie ze do szpitala to znó bede plakac jak wtedy gdy wyszły tydzien temu skurcze i mnie postraszyła ze jak bedzie rozwarcie to jade do szpitala... jak głupia siedziałam i lzy mi plynely...

ojjj nie martw się na zapas, jedź do lekarza i jak zdecyduje że szpital to trudno, zdrowie małej najważniejsze, to nie koniec świata.. masz aparat to mierzenia ciśnienia?
jakbyś miała zatrucie to cc od razu Ci zrobią i po sprawie, a póki co nie denerwuj się bo dziecku to nie służy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijcie mnie dziś please, please 😮
Nawet nie mogłam się ubrać, wszystko mnie boli i przeszkadza
i Leonek jeszcze nie jadł a mnie się nawet po schodach nie chce złazić
w domu syf - ja pierdole
jestem niepełnosprawna i jeszcze łeb zaczyna
chujowe to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie mam ciśnieniomierza, no mówie Ci ze tak sie dziwnie czuje i wiem ze to nie na poród tylko co sie dzieje...
a ty tez masz wrazenie ze rece i stopy od tej opuchlizny masz takie cieplejsze?
Ja wiem ze jej zdrowie najwazniejsze ale wiesz jak to jest, szpital...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Dobijcie mnie dziś please, please 😮
Nawet nie mogłam się ubrać, wszystko mnie boli i przeszkadza
i Leonek jeszcze nie jadł a mnie się nawet po schodach nie chce złazić
w domu syf - ja pierdole
jestem niepełnosprawna i jeszcze łeb zaczyna
chujowe to wszystko


a co Cię boli? ale przynajmnijej wiesz ze na poród...
a ja mam jeszcze tydzien czasu do terminu wiec wiem ze nie na poród zle sie czuje bo na pewno nie urodze przed terminem bno niby dlaczego bym miałą ur. przed terminem tydzien temu byłam pozamykana na siedem spustów wiec wiem ze urodzic wczesniej nie urodze a czuje sie okropnie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się na dwóch ostatnich wizytach ciśnienie podniosło - znacznie co doktor oczywiście zauważył i kazał monitorować to w domu ja mam ciśnieniomierz ale w zasadzie dobrze się czułam to nigdy nie sprawdzałam - może raz
ale chyba dziś trzeba bo ta łepetyna juz zaczyna- chyba że to z niewyspania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
właśnie nie mam ciśnieniomierza, no mówie Ci ze tak sie dziwnie czuje i wiem ze to nie na poród tylko co sie dzieje...
a ty tez masz wrazenie ze rece i stopy od tej opuchlizny masz takie cieplejsze?
Ja wiem ze jej zdrowie najwazniejsze ale wiesz jak to jest, szpital...

mi ogólnie w ciąży ciągle gorąco jest więc nie umiem się do tego odnieść 🤔
a jak się źle czujesz to jedź do lekarza i powiedz mu o swoich obawach, po co się denerwować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Mi też się na dwóch ostatnich wizytach ciśnienie podniosło - znacznie co doktor oczywiście zauważył i kazał monitorować to w domu ja mam ciśnieniomierz ale w zasadzie dobrze się czułam to nigdy nie sprawdzałam - może raz
ale chyba dziś trzeba bo ta łepetyna juz zaczyna- chyba że to z niewyspania


a jak sie czuje wysokie ciśnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dobijcie mnie dziś please, please 😮
Nawet nie mogłam się ubrać, wszystko mnie boli i przeszkadza
i Leonek jeszcze nie jadł a mnie się nawet po schodach nie chce złazić
w domu syf - ja pierdole
jestem niepełnosprawna i jeszcze łeb zaczyna
chujowe to wszystko


a co Cię boli? ale przynajmnijej wiesz ze na poród...
a ja mam jeszcze tydzien czasu do terminu wiec wiem ze nie na poród zle sie czuje bo na pewno nie urodze przed terminem bno niby dlaczego bym miałą ur. przed terminem tydzien temu byłam pozamykana na siedem spustów wiec wiem ze urodzic wczesniej nie urodze a czuje sie okropnie... 😞


nie no na poród to nie
tzn krocze wiadomo
ale łydki mi zaraz wybuchną po tych nocnych skurczach i stawy w kostkach mi promieniują , musiałam amolem posmarować bo na to tylko to mi pomaga
a te stawy to bolą mnie dlatego że wczoraj pierwszy raz ubrałam baleriny i cieniutkie skarpetki a wcale ciepło nie było więc mogłam się tego spodziewać zawsze tak mam jak przemrożę kostki-stopy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
właśnie nie mam ciśnieniomierza, no mówie Ci ze tak sie dziwnie czuje i wiem ze to nie na poród tylko co sie dzieje...
a ty tez masz wrazenie ze rece i stopy od tej opuchlizny masz takie cieplejsze?
Ja wiem ze jej zdrowie najwazniejsze ale wiesz jak to jest, szpital...

mi ogólnie w ciąży ciągle gorąco jest więc nie umiem się do tego odnieść 🤔
a jak się źle czujesz to jedź do lekarza i powiedz mu o swoich obawach, po co się denerwować?


powiem powiem i chyba pojade wczesniej niz mieliśmy jechac, zaraz zadzwonie zapytam od której położna juz jest i potem od razu do lekarza, bo ja miałąm miec dzis wizyte wiec sie swietnie składa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Mi też się na dwóch ostatnich wizytach ciśnienie podniosło - znacznie co doktor oczywiście zauważył i kazał monitorować to w domu ja mam ciśnieniomierz ale w zasadzie dobrze się czułam to nigdy nie sprawdzałam - może raz
ale chyba dziś trzeba bo ta łepetyna juz zaczyna- chyba że to z niewyspania


a jak sie czuje wysokie ciśnienie?


nie wiem Nina każdy to odczuwa inaczej , ja normalne mam 90/60 i wtedy czuję się rewelacyjnie no ale jak dojdzie tak do 120/100 bo takie miewam ostatnio i własnie to rozkurczowe za wysokie to boli mnie głowa i jestem taka rozdrażniona.
Słabo z kolei robi mi się jak mam za niskie ale to przed ciążą miałam takich kila przypadków , ostatni dokładnie rok temu w Wielki Piątek jak miałam ciśnienie 60/30 i spałam 3 godziny nieświadoma niczego a jak mama wróciła z pracy to 3 razy mierzyła- już myślałyśmy że się aparat zepsuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dobijcie mnie dziś please, please 😮
Nawet nie mogłam się ubrać, wszystko mnie boli i przeszkadza
i Leonek jeszcze nie jadł a mnie się nawet po schodach nie chce złazić
w domu syf - ja pierdole
jestem niepełnosprawna i jeszcze łeb zaczyna
chujowe to wszystko


a co Cię boli? ale przynajmnijej wiesz ze na poród...
a ja mam jeszcze tydzien czasu do terminu wiec wiem ze nie na poród zle sie czuje bo na pewno nie urodze przed terminem bno niby dlaczego bym miałą ur. przed terminem tydzien temu byłam pozamykana na siedem spustów wiec wiem ze urodzic wczesniej nie urodze a czuje sie okropnie... 😞


nie no na poród to nie
tzn krocze wiadomo
ale łydki mi zaraz wybuchną po tych nocnych skurczach i stawy w kostkach mi promieniują , musiałam amolem posmarować bo na to tylko to mi pomaga
a te stawy to bolą mnie dlatego że wczoraj pierwszy raz ubrałam baleriny i cieniutkie skarpetki a wcale ciepło nie było więc mogłam się tego spodziewać zawsze tak mam jak przemrożę kostki-stopy 🤢


tez taka jestem wrażliwa na zimno potem az kosci w nogach bola.
Matylda jak sie czujesz jak masz za wysokie cisnienie? masz jakies zawroty głowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...