Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
witam . ja mam dzisiaj nawet nawet humor. Zjadłam sniadanko i sie chyba jeszcze poloze 😉

dzisiaj mam wizyte u lekarza i mam nadzieje ze powie mi ze mam duuze rozwarcie 😉 i rodze 😉 hahahaha


wiesz jest takie powiedzenie o Nadziei 😁 😁

taa a drugie to że NADZIEJA UMIERA OSTATNIA 😁

wy to umiecie pocieszyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
witam . ja mam dzisiaj nawet nawet humor. Zjadłam sniadanko i sie chyba jeszcze poloze 😉

dzisiaj mam wizyte u lekarza i mam nadzieje ze powie mi ze mam duuze rozwarcie 😉 i rodze 😉 hahahaha


wiesz jest takie powiedzenie o Nadziei 😁 😁

taa a drugie to że NADZIEJA UMIERA OSTATNIA 😁

wy to umiecie pocieszyc 😞


nie można się wpychać poza kolejkę jeżeli Kasia nie urodziła to terminy się poprzesuwały hehe 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
to rozpakowywac sie szybko !! bo ja chce juz rodzic!! a wedlug kolejki jestem ostatnia 😠
nie zgadzam sie !! i musze sie wepchnąć !! ;D


hehe to przynajmniej nie musisz nadzorować tabelki bo jak wszystkie urodzą to wtedy spokojnie możesz jechać 😁 😁 żartuje dobra możesz być za mną 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
to rozpakowywac sie szybko !! bo ja chce juz rodzic!! a wedlug kolejki jestem ostatnia 😠
nie zgadzam sie !! i musze sie wepchnąć !! ;D


hehe to przynajmniej nie musisz nadzorować tabelki bo jak wszystkie urodzą to wtedy spokojnie możesz jechać 😁 😁 żartuje dobra możesz być za mną 😜 😜

Dorka jesli sobie jeszcze pochodzisz z brzuszkiem dwa tyg< czy polezysz > to chyba ja bede przed Toba < jesli nie przenosze > 😉 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorota a do kiedy oni chcą Cię tam trzymać? Już do porodu? 🤨


właśnie tak i w dodatku nie chce mi wywoływać więc mogę poleżeć 2 tygodnie jeżeli tylko małej będzie dobrze w brzuchu i będzie wszystko ok

dlatego ja się wypisałam na własne żądanie bo bym tam leżała do Wielkanocy pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
to rozpakowywac sie szybko !! bo ja chce juz rodzic!! a wedlug kolejki jestem ostatnia 😠
nie zgadzam sie !! i musze sie wepchnąć !! ;D


hehe to przynajmniej nie musisz nadzorować tabelki bo jak wszystkie urodzą to wtedy spokojnie możesz jechać 😁 😁 żartuje dobra możesz być za mną 😜 😜

o nie nie - ja się nie zgadzam, ja jestem za Tobą.. poza tym ja już za dużo się namęczyłam i mnie się należy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
to rozpakowywac sie szybko !! bo ja chce juz rodzic!! a wedlug kolejki jestem ostatnia 😠
nie zgadzam sie !! i musze sie wepchnąć !! ;D


hehe to przynajmniej nie musisz nadzorować tabelki bo jak wszystkie urodzą to wtedy spokojnie możesz jechać 😁 😁 żartuje dobra możesz być za mną 😜 😜

o nie nie - ja się nie zgadzam, ja jestem za Tobą.. poza tym ja już za dużo się namęczyłam i mnie się należy 😜


ale ty masz ten sam termin i w tabelce jestes wpisana przede mna to mogę cię przepuścić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
to rozpakowywac sie szybko !! bo ja chce juz rodzic!! a wedlug kolejki jestem ostatnia 😠
nie zgadzam sie !! i musze sie wepchnąć !! ;D


hehe to przynajmniej nie musisz nadzorować tabelki bo jak wszystkie urodzą to wtedy spokojnie możesz jechać 😁 😁 żartuje dobra możesz być za mną 😜 😜

o nie nie - ja się nie zgadzam, ja jestem za Tobą.. poza tym ja już za dużo się namęczyłam i mnie się należy 😜


ale ty masz ten sam termin i w tabelce jestes wpisana przede mna to mogę cię przepuścić 🙂

Lenie to powiedz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
i w pizdu! znów sie zaczynaja mdłosci!

Nina zaserwuj sobie też marchewę, podobno pomaga na mdłości 😉


wczoraj 3 zjadłam chodziarz nie miałam ochoty na nie na te mdłości i nic kompletnie nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem
byłam w sklepie i była ta dziewczyna co straciła dziecko wrrr nie cierpię takich sytuacji 😞
co do marchewki to ja też pochłaniałam ją ostatnio kilogramami i odkryłam właśnie że ona powoduje coś podobnego do zgagi, pisze podobnego bo taką prawdziwą zgagę miałam z 5 razy ale to po marchewce to co bardzo podobnego
ja tu jestem cały czas ale musze ponawiedzać strony bankowe w nadziei że jakąś lewą kasę na wózek znajdę ale nie ma się co łudzić - a net mi "osłabł" więc chwilkę to potrwa
a później też cokolwiek muszę ogarnąć ale ja kuźwa chodzić nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...