Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to już niewiem jak z tym skierowaniem najlepiej bedzie jak zadzwonie do nich pożniej i sie dowiem wszystkiego a ja na to ktg do nich to musze isc w dzień planowanego terminu czyli 40tc bo teraz robie je w przychodni rejonowej swojej bo u nas jest taki sprzet i nie musze jezdzić do szpitala na nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I Ewelina, jak nie masz założonej tam karty, to weź ze sobą kartę ciąży i DO, oraz skierowanie od lekarza. I dużo cierpliwości, bo tam wiecznie się czeka...

Ola, no chyba że masz kawę z mlekiem, ja mam niestety taki jasny jasny. Koszmaaarr...



skierowanie na ktg??
bede u niego 20 na ostatniej wizycie to w razie co wezme ale nie wiedziałam ze musze a ile sie czeka na te ktg tam?? od zapisów?? i rozumiem że jak juz sie tam jest to tez sporo sie czeka tak??

nie musisz mieć skierowania, tylko zapisać się trzeba i tyle 🙂
nie wiem ile się czeka bo do tej pory to mi na oddziale robili albo jak byłam ostatnio co mała mi numer wycięła i się nie ruszała, wtedy nie czekałam wcale prawie..
widziałam że pani miała cały kalendarz zapisany, może ktoś się wypisał i jest coś wolnego.. ja na 18-tego tylko 2 godziny miałam do wyboru 8.25 i 13-tą chyba, im szybciej zadzwonisz tym lepiej

a ja się nie zgodzę: byłam już tam dwa razy.
zwykle jest tak, że jak dzisiaj zadzwonisz, to już jutro masz termin, chodzi o czekanie pod gabinetem, bo nie wszystkie pacjentki przychodzą punktualnie i wszystko się obsuwa: za pierwszym razem czekałam 40 minut, wczoraj ponad 20 🤢
Skierowanie musisz mieć, przynajmniej do pierwszego ktg ( taka informacja wyświetlana jest nawet na monitorze nad gabinetem ) Skierowanie podpinane jest pod kartę i przynajmniej przed ukończeniem 40 tygodnia skierowanie jest wymagane. Nie wiem czy przyjmą cię z nim czy nie, ode mnie pani zakładająca kartę, poprosiła o nie. A byłam w 39 w.
Ola, tobie może zrobili ekspresowo i bez czekania, bo tak traktują, co naturalne, nagłe przypadki.

ale gdzie Ty poszłaś na KTG?
Ja idę na IP 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasi a ty jesteś po terminie już i miałamś ktg po terminie robione tak?? i co nadal kazda ci czekać

dwa miałam robione przed terminem: z tym, że jedno u siebie u lekarza ( niestety płatne 🤪 )
jedno po terminie, i do czasu aż się nie zgłosze do spzitala, mam jeździć co drugi dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasi a ty jesteś po terminie już i miałamś ktg po terminie robione tak?? i co nadal kazda ci czekać

dwa miałam robione przed terminem: z tym, że jedno u siebie u lekarza ( niestety płatne 🤪 )
jedno po terminie, i do czasu aż się nie zgłosze do spzitala, mam jeździć co drugi dzień.


po terminie co 2 dni?? 😮 o matko to jak ja w świeta bede jezdziła??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasi a ty jesteś po terminie już i miałamś ktg po terminie robione tak?? i co nadal kazda ci czekać

dwa miałam robione przed terminem: z tym, że jedno u siebie u lekarza ( niestety płatne 🤪 )
jedno po terminie, i do czasu aż się nie zgłosze do spzitala, mam jeździć co drugi dzień.


po terminie co 2 dni?? 😮 o matko to jak ja w świeta bede jezdziła??? 😮


oj jak pojedziesz po 3 czy 4 dniach to ci nic nie zrobią 🙂
ja tam może głupia jestem że jeżdżę, ale Witek duży jest, słabo ruchy przez to czuję, do tego mam schizy że się pępowiną okręci, więc wolę jechać i posłuchać serduszka, sprawdzić skurcze i mieć świadomość, że jednak jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia daj linka do profilu brechti - może jakieś fikcyjne konto założę i coś ujrzę? 🥴




nie da rady, założyłam nawet konto i dupa

moze Ania ma galerie zablokowana. Pewnie musisz ja miec w znajomych zeby ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kasi a ty jesteś po terminie już i miałamś ktg po terminie robione tak?? i co nadal kazda ci czekać

dwa miałam robione przed terminem: z tym, że jedno u siebie u lekarza ( niestety płatne 🤪 )
jedno po terminie, i do czasu aż się nie zgłosze do spzitala, mam jeździć co drugi dzień.


po terminie co 2 dni?? 😮 o matko to jak ja w świeta bede jezdziła??? 😮


oj jak pojedziesz po 3 czy 4 dniach to ci nic nie zrobią 🙂
ja tam może głupia jestem że jeżdżę, ale Witek duży jest, słabo ruchy przez to czuję, do tego mam schizy że się pępowiną okręci, więc wolę jechać i posłuchać serduszka, sprawdzić skurcze i mieć świadomość, że jednak jest ok 🙂



no to okej, a może uda sie na swieta już urodzić?! 🙂 a mi chyba czop śluzowy odszedł wczoraj ale bezbarwny uciekam na spacer za 30 minut bede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia daj linka do profilu brechti - może jakieś fikcyjne konto założę i coś ujrzę? 🥴




nie da rady, założyłam nawet konto i dupa

moze Ania ma galerie zablokowana. Pewnie musisz ja miec w znajomych zeby ogladac

a jak ona jest wpisana? bo ja jej nie szukałam, a po linku od Kasi się nie dało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia daj linka do profilu brechti - może jakieś fikcyjne konto założę i coś ujrzę? 🥴




nie da rady, założyłam nawet konto i dupa

moze Ania ma galerie zablokowana. Pewnie musisz ja miec w znajomych zeby ogladac

a jak ona jest wpisana? bo ja jej nie szukałam, a po linku od Kasi się nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...