Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):

3 !! 😁 wiesz... na mnie nie ma co patrzec bo u mnie ewidentnie poszlo za szybko, wiec ja sie tu nie licze. Mozna zazdroscic tym ktore urodzily pare dni przed polanowanym terminem a z tego co kojarze to male jest takich 🙂 Chyba tylko szyszka, a nie no i Linka zdecydowanie

ale linka miała tak jak Wiola i brechti położenie pośladkowe i miały wszystkie cc więc się nie liczy,
tylko szyszka w terminie się wyrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):

3 !! 😁 wiesz... na mnie nie ma co patrzec bo u mnie ewidentnie poszlo za szybko, wiec ja sie tu nie licze. Mozna zazdroscic tym ktore urodzily pare dni przed polanowanym terminem a z tego co kojarze to male jest takich 🙂 Chyba tylko szyszka, a nie no i Linka zdecydowanie

ale linka miała tak jak Wiola i brechti położenie pośladkowe i miały wszystkie cc więc się nie liczy,
tylko szyszka w terminie się wyrobiła 🙂
aa, no to widzisz.. masakra jakas swoja droga 🤨 Zeby teraz to tak wygladalo.. niby 2 tygodnie przed i 2 po terminie to jest urodzone dziecko o czasie.. ale jakos kurka przed nie chca sie rodzic 🙂 Przekichane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Magda dlaczego?? !! 😁


bo albo zle na poczatku, albo na koncu.... to mialo byc cos pioeknego..... ale wybaczcie mi, bo pewnie macie inne zdanie - dla mnie nie jest to cudowny stan 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Magda dlaczego?? !! 😁


bo albo zle na poczatku, albo na koncu.... to mialo byc cos pioeknego..... ale wybaczcie mi, bo pewnie macie inne zdanie - dla mnie nie jest to cudowny stan 🤢
heh , dla mnie tez nie byl o czym od poczatku mowilam. Tak wiec nie jestes jedyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Magda dlaczego?? !! 😁


bo albo zle na poczatku, albo na koncu.... to mialo byc cos pioeknego..... ale wybaczcie mi, bo pewnie macie inne zdanie - dla mnie nie jest to cudowny stan 🤢
heh , dla mnie tez nie byl o czym od poczatku mowilam. Tak wiec nie jestes jedyna 🙂

ja też zachwycona nie jestem, ale warto się przemęczyć żeby zobaczyć w końcu swoje szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Magda dlaczego?? !! 😁


bo albo zle na poczatku, albo na koncu.... to mialo byc cos pioeknego..... ale wybaczcie mi, bo pewnie macie inne zdanie - dla mnie nie jest to cudowny stan 🤢
heh , dla mnie tez nie byl o czym od poczatku mowilam. Tak wiec nie jestes jedyna 🙂


no wlasnie... a jesli juz bede miec drugie to pewnie z wpadki, albo za pare dobrychhhhhh lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Magda dlaczego?? !! 😁


bo albo zle na poczatku, albo na koncu.... to mialo byc cos pioeknego..... ale wybaczcie mi, bo pewnie macie inne zdanie - dla mnie nie jest to cudowny stan 🤢
heh , dla mnie tez nie byl o czym od poczatku mowilam. Tak wiec nie jestes jedyna 🙂


no wlasnie... a jesli juz bede miec drugie to pewnie z wpadki, albo za pare dobrychhhhhh lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Magda dlaczego?? !! 😁


bo albo zle na poczatku, albo na koncu.... to mialo byc cos pioeknego..... ale wybaczcie mi, bo pewnie macie inne zdanie - dla mnie nie jest to cudowny stan 🤢
heh , dla mnie tez nie byl o czym od poczatku mowilam. Tak wiec nie jestes jedyna 🙂


no wlasnie... a jesli juz bede miec drugie to pewnie z wpadki, albo za pare dobrychhhhhh lat
czuje ze u mnie bedzie tak samo 🙂 ale poprostu dlatego ze z dwojka to bym chyba osiwiala.. poki co sobie odpuszczam a po drugie to musialabym dzieciom oddac swoja sypialnie bo pokoj malego jest za maly by tam dwojka byla a tego to nie zrobie 🙂 poczekam az sie gdzies wyprowadzimy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja to wam powiem ze mi juz mojego brzuszka ciazowego brakuje :p jak lezała po tej cesarce i po 12 godzinach wstałam i czułam ten bol to myslałam ze nie wiem co by sie musiało stac zeby kolejny raz to przechodzic a teraz to juz tego bolu nawet nie pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
A ja się nie ruszę nigdzie!!!!!!
Tak się załatwić 😠


Co się stało?


Poślizgnęłam sie na płytkach i szpagat mi wyszedł. Teraz widocznie jakiś mięsień sobie nadciągnęłam i chodzić nie mogę. 😠


Ulalala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...