Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a
przypomniało mi się
wczoraj miałam zapytać jakie wasze dzieci mają miny, wyraz twarzy przy wkładaniu do wanienki?????????
tj Kasia nie musisz odpowiadać bo domyślam sie jak Witek wygląda 😉
bo moja jak tylko zamoczę jej kuper w wodzie to mruży oczęta , robi dzióbek ustami i rozszerza nozdrza ( wiem że i tak ma szerokie ale rozszerza jeszcze bardziej) i przez chwil kilka jest taka spięta że szok, mam wrażenie że nawet oddech wstrzymuje - może ja przesadzam z temperaturą wody i jest za gorąca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o jest mój Genek
oj trzymałam za niego kciuki trzymałam
a jak wczoraj ogłoszono wyniki to ja LENĘ kąpałam ☺️

chyba sama zostałam na tym forum więc czas dupę ruszyć i wziąć sie za robotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o P.zadzwonił i powiedział:
1. jest gorąco przenieś psa w cień
2. jak tam mała?( jeszcze nie zdążyłam mu opowiedzieć) a on rzekł
3. dobra muszę kończyć

ale ja się cieszę że on w taki upał musi w lesie siedzieć- niej mu się z jajka zetną na TWARDO!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - się z tych jajec uśmiałam - Ty to głupol jesteś 😁
Co do nocy to było wszystko jak trzeba i stąd taka ☺️ a nie taka 🤪 mina bo po cichu trzeba się było zachowywać co by dziecka śpiącego obok w pokoiku nie obudzić i nie daj boże nie przestraszyć wrzaskami 😁
Czułam się jak nastolatka 😁 S. mi się rozbierać kazał ale ni chu...a - w koszuli babcinej wystąpiłam 😁 bo się własnego ciała wstydzę - boszzzz do czego to doszło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂
My wczoraj fajny dzien mieliśmy 🙂 do koscioła a potem nad jezioro plus 2 pary z dziecmi ( nasz rodzina) gril spacerki suuper 🙂
Dzis idziemy do pediatry (prywatnie) zeby dowiedziec sie co to meczy moja maliuitką.
Co do seksu daniel sie co dzien dowiaduje a moze dzis a moze dzis a ja sie boje.. potym jak mi tyle lekarzy rece wpychało do samego gardla to mam jakiegos stracha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
moja noc taka jak zwykle czyli ok
fajnie macie z tym bzykaniem my kupiliśmy gumy a tu okres dostałam 😞 i jedna wielka dupa z bzykania 😞
Wiola trzymam kciuki za wizyty 😘
wczoraj spedzilam dzien nad wodą dzisiaj uciekamy do moich rodziców zostawiamy małą i sami wybieramy sie zrelaksować nad wodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
a tak wogóle nie wiem czy to normalne ale moja Amelka bardzo mało gaworzy czasem jej się zdarzy 😞 😞 😞 a wasze dzieciaczki podobno tak dużo już gaworzą 😞

nie wiem czy normalne
wiem że każde dziecko inne
moja dwa tyg temu pierwszy raz "przemówiła" i od tamtej pory może z 5 razy sie powtórzyło
i to tylko ze mną
moja mam niepocieszona bo sie wysila , gada do niej i takie tam a ona nic tylko ze mną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zzeszz kur..a ale mialam noc. Padam na twarz. Ten terrorysta nie chcial spac.. nie dziwie mu sie bo skoro mi samej bylo w h.. goraco to co dopiero jemu. Ale myslalam ze nie wytrzymam tego.. juz tak klelam. Dobrze ze D. byl ze mna i wstawalismy na zmiane bo bym kurwicy dostala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
zzeszz kur..a ale mialam noc. Padam na twarz. Ten terrorysta nie chcial spac.. nie dziwie mu sie bo skoro mi samej bylo w h.. goraco to co dopiero jemu. Ale myslalam ze nie wytrzymam tego.. juz tak klelam. Dobrze ze D. byl ze mna i wstawalismy na zmiane bo byl kurwicy dostala

No nie dziwię się
moja spała jak zwykle chociaż gorąco też było i ona jeszcze w trzech tetrach śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dzieci rodzą sie już z ostatecznym kolorem oczu????????????????????
czy jeszcze się to zmieni????
zmienia sie, podobno wszystkie noworodki maja niebieskie.. ile w tym prawdy to nien wiem ale moj ma teraz juz naprawde niebieskie. Wczesniej mial strasznie ciemne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ostateczny kolor teczowki dziecko ma ok 6 mca zycia 🙂


pytałam bo moja miała szare takie normalne
teraz ma szare bardzo ciemne a wszyscy mówią że oczy ma moje tylko że ja mam ciemne brązowe a Paweł to coś pomiędzy szarym a niebieskim 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka, ty gum nie marnuj tylko używaj !! 😁 😁
nauczyłam się spać z dzieckiem: Gad śpi, a ja przyklejam się czasami do niego ( jak mi zaśnie na łóżku 😁 ) i właśnie takie spanie zaliczyliśmy 😁 😁

dobra, nie bede miała do nocy kompa może to i dobrze, obiad jakiś zrobię, na pocztę pójdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boziu wiecie co wczoraj po 2 mc jak sie nie widzielismy z Daniela bratem zona i ich maluchem teraz ma 6mc oni go wnosza aja nie wierze... głowa taka wielka!! jest tak gruby ze szok! ale to głowa jezu, jak pojechalismy nad jeziorko do rodzinki to kazdy byl w szoku grubosc wiadomo roznie dzieci ale ta głowa...szok. A wiecie oni tyje jedzenia w niego pakuja butla za butla i gerberki tylko ze on zaknycha a oni zaraz jedzenie on sie wiwija od butli to mu rece trzymaja zeby jadł sluchajcie te dziecko wyglada jak mały karzeł dodam ze jego mama wazy 52 kg a tata 73 kg... i ja mowie a po czym poznajesz ze on chce jest bo moze on wcale nie jest głlodny tylko mu jest po prostu goraco... ale wiecie co ja sie moge wcinac matka wie najlepiej . szkoda dzieciaka a mazenswto lat 23(oni tyle maja lat) wiec nie starej daty zeby wciskac jedzenie na siłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...