Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziekuje, ale wiecie co, ja bylam strasznie niezadowolona ze swojego wygladu, naprawde 🥴 dzisiaj gdybym miala to powotrzyc zrobilabym wszystko inaczej. Sama bym sie pomalowala i wyprostowala sobie sama wlosy bo tak wygladam najlepiej. Zadnych kombinacji tylko dlatego ze to slub i tak sie robi. Bardzo zalowalam tego ze wymyslilam te fryzure, do samego konca mialam miec rozpuszczone wlosy a na ostatnia chwile wymyslilam cos takiego. Nie podobalo mi sie.. wszyscy mowili ze oczywiscie wymyslam ale skoro ja sie sama zle czulam w tym wszystkim to nic na to nie poradze. Ale chyba cos za cos bo wspominam jednak ten dzien niesamowicie., Swietnie sie czulam, zero stresu gdzie myslalam ze zawalu dostane przed tym dniem jak sobie o tym myslalam. A przyszedl ten dzien i wszystko zniknelo, bawilam sie super wiec chyba to dostalam w rekompensacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dziekuje, ale wiecie co, ja bylam strasznie niezadowolona ze swojego wygladu, naprawde 🥴 dzisiaj gdybym miala to powotrzyc zrobilabym wszystko inaczej. Sama bym sie pomalowala i wyprostowala sobie sama wlosy bo tak wygladam najlepiej. Zadnych kombinacji tylko dlatego ze to slub i tak sie robi. Bardzo zalowalam tego ze wymyslilam te fryzure, do samego konca mialam miec rozpuszczone wlosy a na ostatnia chwile wymyslilam cos takiego. Nie podobalo mi sie.. wszyscy mowili ze oczywiscie wymyslam ale skoro ja sie sama zle czulam w tym wszystkim to nic na to nie poradze. Ale chyba cos za cos bo wspominam jednak ten dzien niesamowicie., Swietnie sie czulam, zero stresu gdzie myslalam ze zawalu dostane przed tym dniem jak sobie o tym myslalam. A przyszedl ten dzien i wszystko zniknelo, bawilam sie super wiec chyba to dostalam w rekompensacie 🙂

tylko pozazdroscic.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska, WOW, pięknie: jak tu ktoś powiedział: bajkowo !!! 🤪 🤪 🤪
ja to chyba tylko mogę pomarzyć sobie o ślubie. Niestety..

Dagi, a mój Witalisek ma dokładnie takie same objawy od kilku dni: a to ssanie piąstki to mnie tak rozczula, że nawet mu tego nie zabraniam 😁 😁

no i nie mam nic ciekawego do napisania, więc dobranoc, spokojnej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa mać no
nie mogę tu być
bo młoda panikuje i to JAK 🤔
jak będę to pewnie w nocy i wtedy napiszę obszerny komentarz do zdjęć 🤪
spadam nosić jaśnie PANIĄ 😠
(czyt. DRZE SIĘ :angry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kurwa mać no
nie mogę tu być
bo młoda panikuje i to JAK 🤔
jak będę to pewnie w nocy i wtedy napiszę obszerny komentarz do zdjęć 🤪
spadam nosić jaśnie PANIĄ 😠
(czyt. DRZE SIĘ :angry 🙂
Matylda moj tez caly wieczor sie drze, zreszta pisalam niedawno, lezy u mnie na nogach caly czas, nosz na rekach albo tule i bujam i tlko na chwile sie uspokaja, zaraz ide go kapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a powiem wam jeszcze ze oprócz tego ze tak jak Kasia nie mam sumienia zabierać jej rączek jak sobie tak fajnie przeplata i ssie raz raczke raz paluszek 😁 😁 fajne jest tez to jak ssie swój języczek to jest takie cudne cmokanie 🙂

moja tez zaczyna ssac piastki 🤢 i wytyka nam caly czas jezyczek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz.. to dziecko może się w kąpieli śmiać ??:o 😮 😮 😮
jak tylko naprawię kabel od aparatu to wstawię Wam filmik jak wygląda nasza kąpiel 😁 😁

poważnie dobranoc mówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
a nie chcieliscie koscielnego brac ? czy to dla Was nie ma znaczenia?

chcieliśmy ale wszystko od dupy strony, musieliśmy szybko ślub brać ze względu na kredyt... 🥴
no to pamietam, a teraz? jakies plany?

nie wiesz jak to jest? zawsze jest "coś", to czasu nie ma, to dziecko się urodziło, to samochód teraz trzeba zmienić...
ja chcę iść do kościoła przysięgać a nie dla wesela, mogę nawet sama bez nikogo ale oczywiście jego rodzice chcą z pompą bo co rodzina powie.. a to do chuja mój ślub i moje święto i mi nikt niepotrzebny.. starczy mi tylko biała suknia, my, świadkowie i fotograf..
właśnie temat jest teraz na czasie "hot"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...