Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski nie miaalm czasu nadrabiac:/
bYlam z mala na szczepieniach jestem z niej dymna bo prawie nie plakala,kurde prawie 6 stow za szczepionki zaplacilam;/
Ale coz jak trza to trza...
Ogolnie dzionek spoko nam minal tylko strasznie mi slabo i w gliwe mi sie kreci..Lala juz ukapana,najedzona i spimka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
hej laski nie miaalm czasu nadrabiac:/
bYlam z mala na szczepieniach jestem z niej dymna bo prawie nie plakala,kurde prawie 6 stow za szczepionki zaplacilam;/
Ale coz jak trza to trza...
Ogolnie dzionek spoko nam minal tylko strasznie mi slabo i w gliwe mi sie kreci..Lala juz ukapana,najedzona i spimka 😁

no i git majonez

moja mama też jakaś słaba jak ty , ma takie same objawy i jeszcze ją mdli (ciąża???? 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
🤪 🤪 🤪Matydlus Twoja Lenka jest cudonaaaa!!!!!!!!!!!!Mała gaduła 🤪 🤪

no ta cecha to na pewno nie po tatusiu bo on o mruk , tylko wie kiedy mordę na mnie rozedrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska u mnie na puszce jest ze te ilosci dzieci 2- 4 miesieczne natomiast, no w kazdym badz razie moja je wedlug puszkowych napisow jak miesieczne. Nie specjalnie sie tym przejmuje, bo przeciez kazde malenstwo ma inny apetyt, inne potrzeby, tak sie poprostu z ciekawosci pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Tyska u mnie na puszce jest ze te ilosci dzieci 2- 4 miesieczne natomiast, no w kazdym badz razie moja je wedlug puszkowych napisow jak miesieczne. Nie specjalnie sie tym przejmuje, bo przeciez kazde malenstwo ma inny apetyt, inne potrzeby, tak sie poprostu z ciekawosci pytam

podajesz mleko SMA?? BO JA NA SWOIM MLEKU WLASNIE TYM MAM TAK SAMO NAPISANE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...