Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Dziewczyny, mam pytanie 🙂 Mój Mały ma ciemieniuchę... oliwka nie pomaga.
Macie jakiś dobry sposób na to??
Dziś zdrapywałam to ale nie wiem czy można.

tak, właśnie ja się z tym bujam, byłam u specjalisty i pozwolił mi zdrapywać, tylko bardzo ostrożnie, bo moja ma skorupę, a właściwie już resztki, i zwykła oliwka nie zdała egzaminu, stosowałam i jeszcze stosuję Mustele Stelaker a podobno najlepszy jest Xerial capillaire - tylko w 6 aptekach nie mogłam go dostać, a i naczytałam się że oliwką to można dziecku w takim przypadku zaszkodzić i wpędzić w atopowe zapalenie skóry...


Wielkie dzięki! 😘
kupię mustele.
Nie ma to jak zapytać koleżanek 🙂 🙂
Alexia_79 mój też ma taką skorupkę, zastanawiam się czy nie iść do lekarza jakiegoś innego. Bo moja lekarka każe mi smarować oliwka a to nic nie daje 🤢 🤢. Olejuszka czy jakoś tak nic nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka - Ty warszawska dziołcha to powinnaś znać - ze wszystkimi "większymi" problemami chodzę do zajeb...ego pediatry Wojciecha Ozimka, polecam w razie co

http://www.ozimek.orangemail.pl/



Oooooooooo do niego chodzisz?? Nazwisko oczywiście , że bardzo znane 🙂 🙂 Hmm, ja się wybiorę do niego 🙂) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Dziewczyny, mam pytanie 🙂 Mój Mały ma ciemieniuchę... oliwka nie pomaga.
Macie jakiś dobry sposób na to??
Dziś zdrapywałam to ale nie wiem czy można.

tak, właśnie ja się z tym bujam, byłam u specjalisty i pozwolił mi zdrapywać, tylko bardzo ostrożnie, bo moja ma skorupę, a właściwie już resztki, i zwykła oliwka nie zdała egzaminu, stosowałam i jeszcze stosuję Mustele Stelaker a podobno najlepszy jest Xerial capillaire - tylko w 6 aptekach nie mogłam go dostać, a i naczytałam się że oliwką to można dziecku w takim przypadku zaszkodzić i wpędzić w atopowe zapalenie skóry...


Wielkie dzięki! 😘
kupię mustele.
Nie ma to jak zapytać koleżanek 🙂 🙂
Alexia_79 mój też ma taką skorupkę, zastanawiam się czy nie iść do lekarza jakiegoś innego. Bo moja lekarka każe mi smarować oliwka a to nic nie daje 🤢 🤢. Olejuszka czy jakoś tak nic nie pomaga.

no to tak jak pisałam polecam doktora Ozimka - dosyć że super fachowiec i profesjonalista, to jeszcze Ci dziecko wszerz i wzdłuż przebada a i Ciebie obejrzy jak zajdzie potrzeba, nie będę się powtarzać bo mnie tu moje dziewczynki wyśmieją ale ja jestem pod wrażeniem, koszt tej przyjemności 150 zeta ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Matylda wstaw na chwile zdjecie meza:P moja sis chce obczaic bo sie dzisiaj podniecalam;p

jaja sobie robisz??? zbijasz się???? chcesz mnie wkurwić czy o co chodzi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłam dziecko i miałam tu tyle rzeczy napisać ale już sama nie wiem co to miało być chyba musze nadrabiać całe popołudnie bo coś nie uważnie czytałam
marinka mam nadzieję że przynajmniej Twoje małżeństwo udane 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Odstawiłam dziecko i miałam tu tyle rzeczy napisać ale już sama nie wiem co to miało być chyba musze nadrabiać całe popołudnie bo coś nie uważnie czytałam
marinka mam nadzieję że przynajmniej Twoje małżeństwo udane 😉




Matylda, hmm udane. Wiadomo, że są lepsze i gorsze dni 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
O matko Matylda, ile Ty masz postów 🤪 🤪 🤪

Nieźle!

staram się
w sumie nie wiem kiedy to się nazbierało rzadko tu zaglądam 😁może kiedyś Olę dogonię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Matylda wstaw na chwile zdjecie meza:P moja sis chce obczaic bo sie dzisiaj podniecalam;p

jaja sobie robisz??? zbijasz się???? chcesz mnie wkurwić czy o co chodzi???

Oj zarcik taki co sie spinasz 😁 😁 😁 😁 😁

ło matko a myślałam ze poważnie juz fotki zaczęłam szukać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
ale ja gupia, guppia gupia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...