Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
ja powrocilam..
Boze caly dzien bylam z Poznaniu z kolezankami na zakupach, jak ja to kocham... dziecko mnie tak nie wymecza przez caly dzien jak takie lazenie..
Ale kupilam sobie sliczna sukienke, w sam raz na wypad do warszawskich klubow w sierpniu 🤪
Padam na twarz.. ide zaraz malego kapac i musz pozniej cos zjesc bo mnie ssie

Klubów? A z kim Ty tam pójdziesz kochana? 😁 😁 😁
Ja się z Tobą nigdzie nie pokazuje, chyba że Tutliputli po Dukanie zechce się puścić w miasto na Mazowiecką 😁
Poza tym nie wiem czy wtedy chrzcin nie będę musiała robić - chcę 13-tego ale nie wiem co na to ksiądz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja powrocilam..
Boze caly dzien bylam z Poznaniu z kolezankami na zakupach, jak ja to kocham... dziecko mnie tak nie wymecza przez caly dzien jak takie lazenie..
Ale kupilam sobie sliczna sukienke, w sam raz na wypad do warszawskich klubow w sierpniu 🤪
Padam na twarz.. ide zaraz malego kapac i musz pozniej cos zjesc bo mnie ssie

Klubów? A z kim Ty tam pójdziesz kochana? 😁 😁 😁
Ja się z Tobą nigdzie nie pokazuje, chyba że Tutliputli po Dukanie zechce się puścić w miasto na Mazowiecką 😁
Poza tym nie wiem czy wtedy chrzcin nie będę musiała robić - chcę 13-tego ale nie wiem co na to ksiądz 🤢


zawsze się ktoś znajdzie na tany tany 😜
a ja to chrzciny chyba za rok zrobie sama już nie wiem brak chrzesnego mamy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem. na sekundę dosłownie: jutrejsza impreza mnie przerasta organizacyjnie: brakuje mi z trzech lodówek żeby to żarcie i ciasta pomieścić 😁
na razie w 2 upchnięte ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


Ola:świetnie cię rozumiem choć ja mam brzuch bez rozstępów, skóra gładziutka tylko co z tego jak jeszcze tyle kilogramów do przodu: i za nic nie mogę zrzucić; biegam, jeżdzę rowerem stacjonarnym po 400 kalorii i gówno z tego: celilit na udach, boki wielkie i wyglądam jak enerdowska pływaczka..
A myślałaś może o jakis zabiegach kosmetycznych na rozstępy?

aaa i kolezanka ostatnio poleciła mi zabiegi vacu well czy coś takiego..
ja na razie, przyznam się bez bicia: do biegania smaruję uda i poślaki kremem anty-celulit i uda owijam folią spożywczą żeby przyspieszyć spalanie tłuszczu..
dobra, pozwalam się z tego pośmiać ale mam dość swojego rozmairu i zrobię wszystko żeby wrócić przynajmniej do stanu sprzed ciąży

( Z Oli i tak jest laska, wierzcie mi: tyłek ma taki fajny okrąglutki jak jen lopez ☺️ ☺️ ☺️ )

Szyszka, zdjęcie Witka wstawię na bank: niech no tylko wrócę do Wawy gdzie kable zostały.
a propos Witek zjadł dzisiaj po kąpieli ( niestety znów płakał.. ) 240 ml... 😮 😮 😮 😮
podejrzewam, że mega głodny był i dlatego wył.
i wstawię swoje sprzed 3 lat: i ja wtedy laska byłam...
ok, lecę dalej 😉 dobrej nocy i wzystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci bez wzgledu na rocznicę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczyny czytam posta kaśki i oczą nie wierze wasze dzieci też tyle jedzą??
moj to zaledwie 80 ml je no jak bardzo głodny to potrafi 120ml wciągnąć ale nie wiecej a tu 2*tyle 😮

Moja dzisiaj zjadła 100 ml mojego ściągniętego i zapiła 60 ml MM 🙃 ale jeszcze tydzień temu było tak samo jak u Ciebie Ewelina - szykuj się na skok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No i Ola się wydało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ona tak mówi bo miła jest i przykrości nie chce sprawiać 🙂
Już ja wiem co mówię 🤢

Jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mowilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠Kaśka Cie wydala i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOCH 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej Majce zwieksszam mniej wiecej co 2, 3 tyg dawke jedzenia... widze po niej kiedy jej nie wystarcza... teraz zjada 120-150 ml co 3, 4 godziny. noc jest wyjatkiem.... bo tam ma przerwe 10 godzin i nie je wtedy w ogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczyny czytam posta kaśki i oczą nie wierze wasze dzieci też tyle jedzą??
moj to zaledwie 80 ml je no jak bardzo głodny to potrafi 120ml wciągnąć ale nie wiecej a tu 2*tyle 😮

Moja dzisiaj zjadła 100 ml mojego ściągniętego i zapiła 60 ml MM 🙃 ale jeszcze tydzień temu było tak samo jak u Ciebie Ewelina - szykuj się na skok...


no moj to mam wrażenie coraz mniej je kiedyś za każdym RAZEM 90-120 a teraz coraz mniej i mniej np teraz zjedł ledwie 60NA NOC 😮 nie rozumiem no i w cyckach mam coraz mniej miałam problem wczoraj żeby ściągnąć 80ml z cyckow obu na dwór 🤢 tragedia całą noc się meczyłam i ranek ale już troszkę lepiej widze że pomału się nabiera coraz wiecej jak kiedys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Mojej Majce zwieksszam mniej wiecej co 2, 3 tyg dawke jedzenia... widze po niej kiedy jej nie wystarcza... teraz zjada 120-150 ml co 3, 4 godziny. noc jest wyjatkiem.... bo tam ma przerwe 10 godzin i nie je wtedy w ogole


10godzin??
moj ma pobudkę raz w nocy po około5-6 godzinach snu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No i Ola się wydało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ona tak mówi bo miła jest i przykrości nie chce sprawiać 🙂
Już ja wiem co mówię 🤢

Jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mowilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠Kaśka Cie wydala i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOCH 🤨

pffff a się fochuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Mojej Majce zwieksszam mniej wiecej co 2, 3 tyg dawke jedzenia... widze po niej kiedy jej nie wystarcza... teraz zjada 120-150 ml co 3, 4 godziny. noc jest wyjatkiem.... bo tam ma przerwe 10 godzin i nie je wtedy w ogole


10godzin??
moj ma pobudkę raz w nocy po około5-6 godzinach snu


10, czasem nawet 12 godzin spi i nie je wtedy w ogole.... nie ma pobudek na jedzenie.... zasypia kolo 9, 10 i spi tak mniej wiecej do 7, 8 rano BEZ PRZERWY......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Mojej Majce zwieksszam mniej wiecej co 2, 3 tyg dawke jedzenia... widze po niej kiedy jej nie wystarcza... teraz zjada 120-150 ml co 3, 4 godziny. noc jest wyjatkiem.... bo tam ma przerwe 10 godzin i nie je wtedy w ogole


10godzin??
moj ma pobudkę raz w nocy po około5-6 godzinach snu

Moja też się budzi co 6h mniej więcej, każde dziecko jest inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No i Ola się wydało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ona tak mówi bo miła jest i przykrości nie chce sprawiać 🙂
Już ja wiem co mówię 🤢

Jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mowilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠Kaśka Cie wydala i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOCH 🤨

pffff a się fochuj 😁


😠 😠 😠 😠 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, no ja bym chyba się nie cieszyła jakby mi dziecko tak dużo bez jedzenia spało: kiedy miałam w szpitalu problem z karmieniem to P. Małgosia ( rewelacyjna pielęgniarka laktacyjna) bezwzględnie, BEZWZGLĘDNIE kazała budzić na jedzenie: w nocy co 4 godziny przynajmniej.. i w ogóle na szkole rodzenia mówiła, że to wcale nie jest dobrze dla rozwoju dziecka kiedy TAK długo pozostaje bez jedzenia. 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢

na pewno Ola zna historię ze szkoły rodzenia o małżeństwie które mieli takie dziecko co im tak jadło..jak nie: będę TU w niedzielę wieczorem to opowiem 😉


Ola, a bo mi się wypiełaś kiedy ja Wita karmiłam na ławce a ty Lenkę przebierałaś 😜 na co miałam patrzeć? na dziada obok?? 😁 😁

idę marynować miesa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
madzia widziałam zdjecia na nk twoje no no naprawde figurkę to ty masz ☺️ 🤪 i ten kolor włosków też kiedyś miałam taki rudy uwielbiam go ale żeby dojść do blondu to 1.5 roku schodziłam z koloru 🤢

Dziekuje.... 🙂 Ale tak naprawde to ja zawsze bylam niezadowolona ze swojej figury.... Zawsze mi cos nie pasowalo 😞 😞 😞 😞
Ja mialam czarne jeszcze miesiac temu.... za tydzien ide i juz bede miala blond 😁 tylko nie taki odcien jakbym chciala, ale juz blizej niz dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Ewelina nie martw sie, moja ?Nelka raz w tygodniu zjada okolo 130 tak to zazwyczaj 90- 100, ale przybiera na wadze, wyrasta z ciuszkow, wiec sitaram sie nie przejmowac, widocznie naszym maluszkom tyle wystarcza... 🙂
no chyba tak bo moj też rośnie jak bym mu jakiś sterydów na wzrost dosypywała gówniarz jest taki długi że zaczełam na 68cm ubranka mu zakładac bo 62 to już nie które są za małe! wagowo jest normalny ale długi sie robi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...