Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
Ola pięknie wyglądasz , serio
a fałdki nawet jeśli jakieś są to faktycznie je ukryłaś więc nie ma się czym przejmować
czekamy na więcej fotek skoro juz się przełamałaś 😉
co do jajek to ja jadłam od samego początku bo co niby miałam jeść 😮 i nic jej nie było problemy zaczęły się dwa tygodnie temu i to nie wiadomo dlaczego
a ja pokarmu już nie mam
czasem z rana tylko mnie pociumka
a i myślałam że jakieś fotki będą u mnie a tu dupa , grzmi, pochmurno i zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Czy któraś karmiąca cycem jadła jajka? Bo mam ochotę na jajecznicę i nie wiem jak zareaguje na to moje dziecię 🤨


witajcie
oleńka ja jadła i nic próbuj 😉 ja to już wszystko jem nawet fasolkę, kapustę itp i moj mały ok 😉i oby tak zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za komplementy i za odp odnośnie jajec 😉 Już zjadłam i zobaczymy, chociaż na razie i tak jakaś bonanza bo Lenka płacze i nie przestaje i S. ją nosi 🤨 Ale kupki 3 dzień nie ma - może to o to chodzi? 🤔

A BTW - ja nie mam apetytu wcale 😮 Wczoraj zjadłam 1,5 bułki z serem a na wieczór na siłę 2 kawałki pizzy i to wsio 🥴 I padłam o 22-ej po długim spacerze.

U mnie się zachmurzyło i chyba też zanosi się na burzę albo deszcz, a ja właśnie pranie na balkon wystawiłam z suszarką 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dzięki dziewczynki za komplementy i za odp odnośnie jajec 😉 Już zjadłam i zobaczymy, chociaż na razie i tak jakaś bonanza bo Lenka płacze i nie przestaje i S. ją nosi 🤨 Ale kupki 3 dzień nie ma - może to o to chodzi? 🤔

A BTW - ja nie mam apetytu wcale 😮 Wczoraj zjadłam 1,5 bułki z serem a na wieczór na siłę 2 kawałki pizzy i to wsio 🥴 I padłam o 22-ej po długim spacerze.

U mnie się zachmurzyło i chyba też zanosi się na burzę albo deszcz, a ja właśnie pranie na balkon wystawiłam z suszarką 🤢


a ja to ostatnio wpieprzam co wlezie i to w takich ilościach że szkoda gadać dobrze chociaż że waga stoi w miejscu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzięki dziewczynki za komplementy i za odp odnośnie jajec 😉 Już zjadłam i zobaczymy, chociaż na razie i tak jakaś bonanza bo Lenka płacze i nie przestaje i S. ją nosi 🤨 Ale kupki 3 dzień nie ma - może to o to chodzi? 🤔

A BTW - ja nie mam apetytu wcale 😮 Wczoraj zjadłam 1,5 bułki z serem a na wieczór na siłę 2 kawałki pizzy i to wsio 🥴 I padłam o 22-ej po długim spacerze.

U mnie się zachmurzyło i chyba też zanosi się na burzę albo deszcz, a ja właśnie pranie na balkon wystawiłam z suszarką 🤢


a ja to ostatnio wpieprzam co wlezie i to w takich ilościach że szkoda gadać dobrze chociaż że waga stoi w miejscu 🙃


SKŁAMAŁAM ☺️własnie się ważyłam chcialam zweryfikować i co wpierdalam jak głupia a znów 300g spadło szok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł.

M. pożegnany 😞 jak ja nienawidzę takich pożegnań !! 😠 😠

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/07468049616646413835.jpg[/IMG][/URL]
a czy Wasze dzieciaczki też się tak wykręcają? 😮
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/96393038153976479095.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziwczyny 🙂
Ola -ale Ty malutka 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪
Tysia-czemu ostatni raz maly z tesciowa zostanie,bo chyba o to chodzilo w twoim poscie?:P Eee w Łagowie byłas to juz moglas do mnie na Herbatke wpasc bo to nie daleko 🙂
Szyszus-ja juz nic nie wypowiadam sie na temat Twojej córci bo bede sie powtarzac cUDOOOO!!!! 🙃


A ja wlasnie sie szykuje i ide zaraz z siostra i mala na spacerek a potem jedziemy do naszego przyjaciela i jedziemy na pizze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Czesc Dziwczyny 🙂
Ola -ale Ty malutka 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪

No do wielkoludów nie należę, zawsze byłam mała i drobna 🙂 ☺️
Mam 162 cm ale mój S. takie lubi tzn teraz już tylko jedną ma, na inne patrzeć nie może 😁
Aaaa - nie patrz że poręcz od wózka mam pod cyckami - bo to S. tak ją wyciągną na maxa, żeby się mu dobrze wózek pchało, to nie jest standardowe ustawienie ☺️
Tak czy inaczej nie da się ukryć że mała dziewczynka jezdemmm, jak szpilki założę to jest w sam raz - wtedy mam ponad 170 cm 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja się śmieje że moj się wykręca jak taki robak z jabłka 😜
ale ja lubie jak sie tak przeciąga taki słodki wtedy jest ☺️

Moja gadzina też się tak wykręca, a do tego odpycha się nogami, podnosi dupkę i ciągle jest pod samym końcem łóżeczka z wygiętą głową, wczoraj nie zdążyłam zrobić zdjęcia, ale jak weszłam do pokoju to leżała mała sprężynka w poprzek łóżeczka z głową przy szczebelkach i z nogami po drugiej stronie pomiędzy szczebelkami 😁 - ja nie wiem jak ona to zrobiła 🤪
Strach ją samą na dłużej z oka spuścić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja zaraz wybywam
OLA kochana moja... ja przyrzekam ze nie mam pojecia dlaczego tak sie balas SIEBIE pokazac 🙂 wygladasz naprawde wspaniale, piekna mamusia. A tak jak Matylda napisala ze jesli jakies faldki faktcznie sa to wogole tego nie widac 🙂 az nie moge sie nadziwic czdemu tak przezywalas.. wygladasz super
A esciowa wielce sobie z dziecmi razdzi ona ma do nich podejscie (tak mowila) a kurwa ledwno wyjechalismy z domu, nawet nie z miasta i juz dzwoni bo on placze strasznie i ona nie wie co robic !! Ona sie chyba jednak nie nadaje do tego (jej slowa) i co mu jest.. ja mnowie ze on tak placze czasami, ze Boze przeciez to dziecko i jest 30 stopn ciepla.. moze chce spac niech sprobuje go polozyc cokolwiek (bo on na rekach nie zasnie),.. zamiast sama najpierw poprobowac wszystkiego to ona nie ! bo zaraz mysli ze dziecko ma goraczke i cos go boli, bo dzieci jak nie maja goraczki to nigdy nie placza.. oh jej mowie Wam. W koncu go jednak polozyla i zasnal. Moja mama nigdy tak nie robi i nigdy by do mnie nie dzownila i nie panikowala bo my mamy jednak inne podejscie do dzieci, mam to chyba po niej ze jakos tak naturalnie znam sie na obsludze dzieci. Ehh.. tesciowa wykonczona, moje dziecko biedne tez i to byl ostatni raz na tak dlugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...