Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
hej, ja zaraz wybywam
OLA kochana moja... ja przyrzekam ze nie mam pojecia dlaczego tak sie balas SIEBIE pokazac 🙂 wygladasz naprawde wspaniale, piekna mamusia. A tak jak Matylda napisala ze jesli jakies faldki faktcznie sa to wogole tego nie widac 🙂 az nie moge sie nadziwic czdemu tak przezywalas.. wygladasz super


Ja się nie bałam pokazać, po prostu nie miałam żadnego foto zrobionego po ciąży, a za komplementy dziękuję. Z fałdkami tragedii nie ma ale wiesz - jak się zawsze miało perfekcyjne ciało to teraz wszystko co odstaje razi 🤢 🥴 Ten typ tak ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem Ola.. ja zawsze tez bylam szczupla i nigdy mi tam nic nie odstawalo, dlatego ja zawsze balam sie strasznie ciazy bo bym chyba tego nie przezyla.. tzn tak pierdole ale bylo by mi ciezko. Dlatego ja intensywnie stosowalam wszystkie sposoby na to by temu zapobiec 😁 Dzieku Bogu u mnie podzialaly.. Ale patrzac na Ciebie mysle ze wlasnie to tylko twoje wyobrazene o sobie samej jest takie bardzo krytyczne bo pewnie w oczach innych wygladasz bardzo korzystnie 😉 tak jak na tym zdjeciu, teraz mam nadzieje ze bedzie ich wiecej.
Ja juz uciekam, milej niedzieli dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie skwar, ale chmury na całym niebie, więc szykuje się pewnie wieczorem jakieś burzysko.
dziewczyny, jeśli chodzi o sprawdzalność pogody, to polecam stronę
www.icm.edu.pl
tam pogoda sprawdza się niemalże co do godziny. na początku trzeba rozkminić legendę 😉
dziś na obiad schabowe 🤪 tak mi się chciało !

ale ta niania elektroniczna to super wynalazek 🤪
mała śpi u siebie na górze a ja spokojnie mogę wziąć się za obiad 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
ja wiem Ola.. ja zawsze tez bylam szczupla i nigdy mi tam nic nie odstawalo, dlatego ja zawsze balam sie strasznie ciazy bo bym chyba tego nie przezyla.. tzn tak pierdole ale bylo by mi ciezko. Dlatego ja intensywnie stosowalam wszystkie sposoby na to by temu zapobiec 😁 Dzieku Bogu u mnie podzialaly.. Ale patrzac na Ciebie mysle ze wlasnie to tylko twoje wyobrazene o sobie samej jest takie bardzo krytyczne bo pewnie w oczach innych wygladasz bardzo korzystnie 😉 tak jak na tym zdjeciu, teraz mam nadzieje ze bedzie ich wiecej.
Ja juz uciekam, milej niedzieli dziewczynki

e tam, gadanie 🙂
miłego dnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
szyszka dla mnie to za bardzo skomplikowane 😮


hehe 😜
w pierwszej kolumnie masz temperaturę.
czerwona kreska - temp. średnia.
niebieska - odczuwalna.

w drugiej kolumnie masz opady i wilgotność.
ruda kreska to wilgotność, a jeśli wystąpią opady to pojawią się zielone słupki 😉

to wykresy czasu i wysokości temp. i wielkości opadów.

z reszty możesz wyczytać ciśnienia, zachmurzenia i wiatry 😉 ale to raczej zbędne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 3 minuty i bez nadrabiania nawet:
zobaczymy, chyba zostanę u rodziców jeszcze tydzień, musze to z nimi uzgodnić.
Chrzest super: w kosciele tylko rodzina, i my, bardzo kameralnie i śmiesznie, i na luzie, więc spoko. Grill fantastyczny !! pogoda super, humory też 😉

ale ja po tu wpadłam, żeby powiedzieć ,że poszłam w ślady Wioli i tez karmię swoje dziecię już czymś więcej mlekiem: od wczoraj dostaje jabłuszko z Hippa i mlaska niesamowicie, smakuje mu bardzo, kupy normalne więc dzisiaj zaopatrzę się w kaszki i lece dalej z kaszkami..
🙂 🙂 🙂

Obiecuję, że jak tylko uspokoi się sytuacja: nadrobię !! 🙂 🙂 🙂
Ola, ty wiesz o co chodzi.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
na 3 minuty i bez nadrabiania nawet:
zobaczymy, chyba zostanę u rodziców jeszcze tydzień, musze to z nimi uzgodnić.
Chrzest super: w kosciele tylko rodzina, i my, bardzo kameralnie i śmiesznie, i na luzie, więc spoko. Grill fantastyczny !! pogoda super, humory też 😉

ale ja po tu wpadłam, żeby powiedzieć ,że poszłam w ślady Wioli i tez karmię swoje dziecię już czymś więcej mlekiem: od wczoraj dostaje jabłuszko z Hippa i mlaska niesamowicie, smakuje mu bardzo, kupy normalne więc dzisiaj zaopatrzę się w kaszki i lece dalej z kaszkami..
🙂 🙂 🙂

Obiecuję, że jak tylko uspokoi się sytuacja: nadrobię !! 🙂 🙂 🙂
Ola, ty wiesz o co chodzi.. 😉

Yyyy, mogę się tylko domyślać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
na 3 minuty i bez nadrabiania nawet:
zobaczymy, chyba zostanę u rodziców jeszcze tydzień, musze to z nimi uzgodnić.
Chrzest super: w kosciele tylko rodzina, i my, bardzo kameralnie i śmiesznie, i na luzie, więc spoko. Grill fantastyczny !! pogoda super, humory też 😉

ale ja po tu wpadłam, żeby powiedzieć ,że poszłam w ślady Wioli i tez karmię swoje dziecię już czymś więcej mlekiem: od wczoraj dostaje jabłuszko z Hippa i mlaska niesamowicie, smakuje mu bardzo, kupy normalne więc dzisiaj zaopatrzę się w kaszki i lece dalej z kaszkami..
🙂 🙂 🙂

Obiecuję, że jak tylko uspokoi się sytuacja: nadrobię !! 🙂 🙂 🙂
Ola, ty wiesz o co chodzi.. 😉



nie chce tu nikogo negować ale uważam ze wprowadzanie czegoś więcej niż mleka u tak małego dziecka to ryzykowne posuniecie.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ola w koncu zdarzylam zobaczyc Twoje zdjecie 🙂 slicznie wygladasz i wogole ladna jestes ☺️ 🙃 ja tez jestem drobna i mala mam az 160cm 🤪
co do wprowadzania czegos nowego to ja zaczne od 3ego msca zobaczymy jaka bedzie reakcja 🙂


ja tam nie bede ryzykowac po cos na opakowaniach jest napisane od jakiego wieku moze byc stosowane,pozatym za duzo sie naczytałam o powikłaniach i zaczne napewno po skończenie 3.5misiaca a nawet 4 misiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ola w koncu zdarzylam zobaczyc Twoje zdjecie 🙂 slicznie wygladasz i wogole ladna jestes ☺️ 🙃 ja tez jestem drobna i mala mam az 160cm 🤪
co do wprowadzania czegos nowego to ja zaczne od 3ego msca zobaczymy jaka bedzie reakcja 🙂


ja tam nie bede ryzykowac po cos na opakowaniach jest napisane od jakiego wieku moze byc stosowane,pozatym za duzo sie naczytałam o powikłaniach i zaczne napewno po skończenie 3.5misiaca a nawet 4 misiecy

ja na poczatku planuje dac jej raz dziennie tak z lyzeczke albo pol lyzeczki sloiczka, a kaszke to dodac na noc do mleka. wole rozpoczac w malych ilosciach bo nie wiadomo jak zareaguje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...