Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Olu, body jest super, na prawdę mogę polecić. Miałam osobiście owego Nikona.. poszło mi w nim samo lustro. Spadł mi z dachu samochodu ☺️ ale udało się go sprzedać 😜

No właśnie. Moim zdaniem - body super. Natomiast obiektyw 18-105 uważam, że ma trochę zadużą granice końcową czyli 105. polecałabym kupić Ci ze standardowym obiektywem 18-55 + np. 55-200. takie obiektywy jak masz w tym zestawie, co pokazałaś 18-105 przy maksymalnym "zbliżeniu" będą gubić Ci światło, one są ciemne, fotki jednym słowem niedoświetlone 😉

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11769&nikon-d3100-test

żebym ja jeszcze wiedziała o czym Ty do mnie rozmawiasz 😁


😁

no.. generalnie. ŚMIAŁO KUPUJ 😉

spadam na rolki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ola w koncu zdarzylam zobaczyc Twoje zdjecie 🙂 slicznie wygladasz i wogole ladna jestes ☺️ 🙃 ja tez jestem drobna i mala mam az 160cm 🤪
co do wprowadzania czegos nowego to ja zaczne od 3ego msca zobaczymy jaka bedzie reakcja 🙂

A to Ty mnie w ogóle nie widziałaś? 😮 Masz konto na NK? Tam jest więcej zdjęć
BTW - dziękuję ☺️

nie widzialam 😞 nigdy nie zadarzylam obejrzec zdjec bo usuwalas 😜 jak cos to ja jestem na NK i FB Gosia Gosławska. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ola w koncu zdarzylam zobaczyc Twoje zdjecie 🙂 slicznie wygladasz i wogole ladna jestes ☺️ 🙃 ja tez jestem drobna i mala mam az 160cm 🤪
co do wprowadzania czegos nowego to ja zaczne od 3ego msca zobaczymy jaka bedzie reakcja 🙂

A to Ty mnie w ogóle nie widziałaś? 😮 Masz konto na NK? Tam jest więcej zdjęć
BTW - dziękuję ☺️

nie widzialam 😞 nigdy nie zadarzylam obejrzec zdjec bo usuwalas 😜 jak cos to ja jestem na NK i FB Gosia Gosławska. 🙂

wysłałam zaproszenie na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dorota ogladala Twoje zdjecia na fb co dzis dodalas noralnie takie szczescie od Ciebie promienieje ze tylko pozazdroscic ☺️

jaka Dorota? 😮

dorka1986 🙂

☺️


ola a na nk czemu nie masz??? bo fb mam ale nie używam wcale nawet nie umiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dorota ogladala Twoje zdjecia na fb co dzis dodalas noralnie takie szczescie od Ciebie promienieje ze tylko pozazdroscic ☺️

jaka Dorota? 😮

dorka1986 🙂

☺️


ola a na nk czemu nie masz??? bo fb mam ale nie używam wcale nawet nie umiem ☺️

to jest to samo foto co tu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dorota ogladala Twoje zdjecia na fb co dzis dodalas noralnie takie szczescie od Ciebie promienieje ze tylko pozazdroscic ☺️

jaka Dorota? 😮

dorka1986 🙂

☺️


ola a na nk czemu nie masz??? bo fb mam ale nie używam wcale nawet nie umiem ☺️

to jest to samo foto co tu 🙂


na forum tak?? jeśli tak to wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dorota ogladala Twoje zdjecia na fb co dzis dodalas noralnie takie szczescie od Ciebie promienieje ze tylko pozazdroscic ☺️

jaka Dorota? 😮

dorka1986 🙂

☺️


ola a na nk czemu nie masz??? bo fb mam ale nie używam wcale nawet nie umiem ☺️

to jest to samo foto co tu 🙂


na forum tak?? jeśli tak to wiem 😉

tak, to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, no to ja wsadzę kija w mrowisko: taka już moja natura: ale ja też nikogo nie neguję że sadza dziecko w wieku dwóch miesięcy 🙂
choć wskazania lekarzy i rehabilitantów są inne..
Mówiłam że wsadze kija w mrowisko ale lekko się wkurzyłam..

Poza tym mój pediatra powiedział mi wyraznie: po skończeniu 3 miesięcy prosze przejść na 2 i nie trzymac się sztywno granicy wieku na pudełku: i jeżeli mojemu dziecku to smakuje, to nie zamierzam z tego rezygnować. Bo wolę dać mu szybciej coś zdrowego niż MM.
Czytałas może skład mleka modyfikowanego?
to mnie przekonuje do tego, że skoro nie karmię piersią to choć ograniczę mu kontakt z tą chemią a zacznę szybciej sama mu rosołki gotować.
a jutro dostanie marchewkę z jabłkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to ja wsadzę kija w mrowisko: taka już moja natura: ale ja też nikogo nie neguję że sadza dziecko w wieku dwóch miesięcy 🙂
choć wskazania lekarzy i rehabilitantów są inne..
Mówiłam że wsadze kija w mrowisko ale lekko się wkurzyłam..

Poza tym mój pediatra powiedział mi wyraznie: po skończeniu 3 miesięcy prosze przejść na 2 i nie trzymac się sztywno granicy wieku na pudełku: i jeżeli mojemu dziecku to smakuje, to nie zamierzam z tego rezygnować. Bo wolę dać mu szybciej coś zdrowego niż MM.
Czytałas może skład mleka modyfikowanego?
to mnie przekonuje do tego, że skoro nie karmię piersią to choć ograniczę mu kontakt z tą chemią a zacznę szybciej sama mu rosołki gotować.
a jutro dostanie marchewkę z jabłkiem 😜


ja powiedziałam że nie neguje nikogo i to twoje dziecko będzie cierpiało w razie co a nie moje! i dobrze przestudiuj posty to dowiesz się że moje dziecko nie jest sadzane miłej lektury 😉
Pozatym jak sama napisałaś PO 3 miesiącu a nie na początku- a czemu?? bo układ trawienny twojego dziecka jeszcze nie jest tak dojrzały aby przyjmować taki8e pokarmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to ja wsadzę kija w mrowisko: taka już moja natura: ale ja też nikogo nie neguję że sadza dziecko w wieku dwóch miesięcy 🙂
choć wskazania lekarzy i rehabilitantów są inne..
Mówiłam że wsadze kija w mrowisko ale lekko się wkurzyłam..

Poza tym mój pediatra powiedział mi wyraznie: po skończeniu 3 miesięcy prosze przejść na 2 i nie trzymac się sztywno granicy wieku na pudełku: i jeżeli mojemu dziecku to smakuje, to nie zamierzam z tego rezygnować. Bo wolę dać mu szybciej coś zdrowego niż MM.
Czytałas może skład mleka modyfikowanego?
to mnie przekonuje do tego, że skoro nie karmię piersią to choć ograniczę mu kontakt z tą chemią a zacznę szybciej sama mu rosołki gotować.
a jutro dostanie marchewkę z jabłkiem 😜

łojjjjj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, no to uważnie przeczytaj tez mojego posta:
i wolę żeby Witek miał problem z kupą niż z krzywym kręgosłupem 😜

poza tym to MOJE dziecko, mogę karmić je jabłkiem kiedy chcę. A ku Twojej uwadze poświęcam też wcześniejsze moje posty: gdzie pisałam, że Wit w wieku 1.5 miesiąca dostał już do jedzenia mleko bebilon 2: dobra Noc z kleikiem ryżowym: zniósł to fantastycznie 😁 😁
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪o matko matko: jestem wyrodna !!!
😁 😁 😁


poza tym Ewelina: smieszy mnie taka sztywna granica: to co 18 lipca układ pokarmowy dziecka będzie niedojrzały ale 20 już będzie.. ?? nie rozśmieszaj mnie proszę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogóle najprostsza zasada-dziecko,które nie siedzi nie może opierać całego cięzaru ciałka na pupie!
Pozycja półleżąca jest ok,bo nacisk rozkłada się równo mniej więcej na plecki i pupę-przecież nawet foteliki dla noworodków(samochodowe)są właśnie w takiej pozycji.Byle z umiarem oczywiście,w kazdej pozycji po pewnym czasie zaczyna być niewygodnie,a maluch sam nie zmieni pozycji przecież,grunt to pozwolić dziecku rozwijać się w swoim tempie i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to uważnie przeczytaj tez mojego posta:
i wolę żeby Witek miał problem z kupą niż z krzywym kręgosłupem 😜

poza tym to MOJE dziecko, mogę karmić je jabłkiem kiedy chcę. A ku Twojej uwadze poświęcam też wcześniejsze moje posty: gdzie pisałam, że Wit w wieku 1.5 miesiąca dostał już do jedzenia mleko bebilon 2: dobra Noc z kleikiem ryżowym: zniósł to fantastycznie 😁 😁
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪o matko matko: jestem wyrodna !!!
😁 😁 😁


poza tym Ewelina: smieszy mnie taka sztywna granica: to co 18 lipca układ pokarmowy dziecka będzie niedojrzały ale 20 już będzie.. ?? nie rozśmieszaj mnie proszę 😁 😁


nie chce mi sie dyskutować z tobą skoro już postanowiłaś to sobie tak rób! skończone 3 misiące twojego dziecka nastąpi nie w lipcy tylko sierpniu!!!to jest po 3-cim miesiącu życia! tak na marginesie!
jeśli już zdecydowałaś się na taki krok to zwróć uwage na wszystko u swojego dziecka sprawdzaj też czy w kale nie pojawia sie też krew bo i tak może być gdy dietę rozszerzymy zbyt szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to uważnie przeczytaj tez mojego posta:
i wolę żeby Witek miał problem z kupą niż z krzywym kręgosłupem 😜

poza tym to MOJE dziecko, mogę karmić je jabłkiem kiedy chcę. A ku Twojej uwadze poświęcam też wcześniejsze moje posty: gdzie pisałam, że Wit w wieku 1.5 miesiąca dostał już do jedzenia mleko bebilon 2: dobra Noc z kleikiem ryżowym: zniósł to fantastycznie 😁 😁
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪o matko matko: jestem wyrodna !!!
😁 😁 😁


poza tym Ewelina: smieszy mnie taka sztywna granica: to co 18 lipca układ pokarmowy dziecka będzie niedojrzały ale 20 już będzie.. ?? nie rozśmieszaj mnie proszę 😁 😁


nie chce mi sie dyskutować z tobą skoro już postanowiłaś to sobie tak rób! skończone 3 misiące twojego dziecka nastąpi nie w lipcy tylko sierpniu!!!to jest po 3-cim miesiącu życia! tak na marginesie!
jeśli już zdecydowałaś się na taki krok to zwróć uwage na wszystko u swojego dziecka sprawdzaj też czy w kale nie pojawia sie też krew bo i tak może być gdy dietę rozszerzymy zbyt szybko.

3 miesiące nasze dzieci kończą w lipcu, że się wtrącę ☺️[color=black][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...