Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ominęły cię zajęcia Kasi Sępolskiej na szkole rodzenia która mówiła, że foteliki samochodowe to czyste zło dla kręgosłupa: kazała ich używać tylko w samochodzie a nie jak niektórzy rodzice do robienia swobodnych zakupów z dzieckiem.
Bo dziecko siedziało w brzuchu pogiete to teraz ma się maksymalnie prostować.


I bardzo żałuję że nie mogę pociągnąć dyskusji dalej ale moja siostra przyjechała. Chlip.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to uważnie przeczytaj tez mojego posta:
i wolę żeby Witek miał problem z kupą niż z krzywym kręgosłupem 😜

poza tym to MOJE dziecko, mogę karmić je jabłkiem kiedy chcę. A ku Twojej uwadze poświęcam też wcześniejsze moje posty: gdzie pisałam, że Wit w wieku 1.5 miesiąca dostał już do jedzenia mleko bebilon 2: dobra Noc z kleikiem ryżowym: zniósł to fantastycznie 😁 😁
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪o matko matko: jestem wyrodna !!!
😁 😁 😁


poza tym Ewelina: smieszy mnie taka sztywna granica: to co 18 lipca układ pokarmowy dziecka będzie niedojrzały ale 20 już będzie.. ?? nie rozśmieszaj mnie proszę 😁 😁


nie chce mi sie dyskutować z tobą skoro już postanowiłaś to sobie tak rób! skończone 3 misiące twojego dziecka nastąpi nie w lipcy tylko sierpniu!!!to jest po 3-cim miesiącu życia! tak na marginesie!
jeśli już zdecydowałaś się na taki krok to zwróć uwage na wszystko u swojego dziecka sprawdzaj też czy w kale nie pojawia sie też krew bo i tak może być gdy dietę rozszerzymy zbyt szybko.

3 miesiące nasze dzieci kończą w lipcu, że się wtrącę ☺️[color=black][/color]


słusznie się wtrącasz: nawet suwaczek mi policzył jeżeli ja niekumata i nie umiem, ale 19 lipca Witold kończy 3 miesiące i wejdzie w 4.. 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to uważnie przeczytaj tez mojego posta:
i wolę żeby Witek miał problem z kupą niż z krzywym kręgosłupem 😜

poza tym to MOJE dziecko, mogę karmić je jabłkiem kiedy chcę. A ku Twojej uwadze poświęcam też wcześniejsze moje posty: gdzie pisałam, że Wit w wieku 1.5 miesiąca dostał już do jedzenia mleko bebilon 2: dobra Noc z kleikiem ryżowym: zniósł to fantastycznie 😁 😁
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪o matko matko: jestem wyrodna !!!
😁 😁 😁


poza tym Ewelina: smieszy mnie taka sztywna granica: to co 18 lipca układ pokarmowy dziecka będzie niedojrzały ale 20 już będzie.. ?? nie rozśmieszaj mnie proszę 😁 😁


nie chce mi sie dyskutować z tobą skoro już postanowiłaś to sobie tak rób! skończone 3 misiące twojego dziecka nastąpi nie w lipcy tylko sierpniu!!!to jest po 3-cim miesiącu życia! tak na marginesie!
jeśli już zdecydowałaś się na taki krok to zwróć uwage na wszystko u swojego dziecka sprawdzaj też czy w kale nie pojawia sie też krew bo i tak może być gdy dietę rozszerzymy zbyt szybko.

3 miesiące nasze dzieci kończą w lipcu, że się wtrącę ☺️[color=black][/color]


to i ja się wtrącę PO 3 MIESIĄCU czyli po 90 dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ewelina, no to uważnie przeczytaj tez mojego posta:
i wolę żeby Witek miał problem z kupą niż z krzywym kręgosłupem 😜

poza tym to MOJE dziecko, mogę karmić je jabłkiem kiedy chcę. A ku Twojej uwadze poświęcam też wcześniejsze moje posty: gdzie pisałam, że Wit w wieku 1.5 miesiąca dostał już do jedzenia mleko bebilon 2: dobra Noc z kleikiem ryżowym: zniósł to fantastycznie 😁 😁
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪o matko matko: jestem wyrodna !!!
😁 😁 😁


poza tym Ewelina: smieszy mnie taka sztywna granica: to co 18 lipca układ pokarmowy dziecka będzie niedojrzały ale 20 już będzie.. ?? nie rozśmieszaj mnie proszę 😁 😁


nie chce mi sie dyskutować z tobą skoro już postanowiłaś to sobie tak rób! skończone 3 misiące twojego dziecka nastąpi nie w lipcy tylko sierpniu!!!to jest po 3-cim miesiącu życia! tak na marginesie!
jeśli już zdecydowałaś się na taki krok to zwróć uwage na wszystko u swojego dziecka sprawdzaj też czy w kale nie pojawia sie też krew bo i tak może być gdy dietę rozszerzymy zbyt szybko.

3 miesiące nasze dzieci kończą w lipcu, że się wtrącę ☺️[color=black][/color]


dobra każda robi jak sobie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Chyba ominęły cię zajęcia Kasi Sępolskiej na szkole rodzenia która mówiła, że foteliki samochodowe to czyste zło dla kręgosłupa: kazała ich używać tylko w samochodzie a nie jak niektórzy rodzice do robienia swobodnych zakupów z dzieckiem.
Bo dziecko siedziało w brzuchu pogiete to teraz ma się maksymalnie prostować.


I bardzo żałuję że nie mogę pociągnąć dyskusji dalej ale moja siostra przyjechała. Chlip.


a pani kasia to żaden dla mnie autorytet bo na najprostsze pytania nie potrafiła udzielić konkretnej odpowiedzi wiec nie trafia do mnie ten argument. dla niej dziecko chyba do roku powinno leżeć na wznak( nawet tak mówiła) to co mam kłaść dziecko nawet jak siada bo tak kazała?? hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra basta nie chce się wkurwiać bede mądrzejsza i zakończe temat każdy ma prawdo do własnej opinii zdania zachowań błedów i wogóle!!!!!!!!!!!!!!!!! pozatym żadna z nas nie chce żle dla swojego dziecka wiec nie wiem o co tyle szumu, poprostu nauczka poraz kolejny żeby wogóle nie komentować innych tylko przytakiwać nawet jeśli się nie zgadzamy z czynami innych 😜
na rozlużnienie atmosfery: mój syn właśnie kwiatki mi demoluje liście zrywa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

my po kosciele poszlismy na rodzinny obiad doswietnej japonskiej restauracji, objadlam sie jak szalona!!!! 🙂 🙂 🙂

Neliczek jesc nie chcial dzisiaj za bardzo, 2x100ml wypila i 2x50ml, z trego wzgledu chyba sprobujemy zmienic mleko gdy ta puszka sie skonczy, czyli okolo srody, na rozszerzanie dietuy mysle ze u niej jeszcze za wczesnie, bo spokojnie sie najada ta 100 czy 110 ktore zjada, wiec ja sprobuje podac cos innego dopiero pod koniec sierpnia, poczatek wrzesnia, zobaczymy jeszcze.

Ola, swietnie wygladasz, to tak na marginesie 🙂 a raczka od wozka widze, tzn wyczytalam ze wedruje w gore i w dol jak u mnie, Sola jest wyzszy i zawsze sobie ustawi na najwyzszy poziom, i wtedy ja mimo ze mierze zaszczytne 162 🙂 wygladam jak kompletny kurdupel 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina, wlasnie opowiedzialam mojemu S. ze zabralas malutkiego na casting do serialu i ma szanse zostac aktorem, od razu zapytal skad wiedzialas o tym castingu i co i jak? 🙂 chyba mialby ochote na to samo z Neliczka nasza zrobic 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Ewelina, wlasnie opowiedzialam mojemu S. ze zabralas malutkiego na casting do serialu i ma szanse zostac aktorem, od razu zapytal skad wiedzialas o tym castingu i co i jak? 🙂 chyba mialby ochote na to samo z Neliczka nasza zrobic 🙂 🙂


jak chcesz kochana wyśle ci namiary na agencje w której byliśmy my 🙂
casting to dużo powiedziane takich maluszków nie męczą castingami jedziesz tam jak już coś się znalazło typu rola w filmie reklamie itp wchodzisz poza kolejnością bo takie szkraby maja pirewszenstwo i nie czeka sie w kolejce robia pare zdjec albo na kamerke nakręcą i tyle my wysyłaliśmy zdjecia na emaila a jak dostaliśmy umowe do serialu to pojechaliśmy do nich dopiero to co wysyłać cic namiary?? bo twoja to śliczna jest ☺️
ja teraz zbieram się aby wysłać zdjecia do gazetki na okładke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
hej 🙂

my po kosciele poszlismy na rodzinny obiad doswietnej japonskiej restauracji, objadlam sie jak szalona!!!! 🙂 🙂 🙂

Neliczek jesc nie chcial dzisiaj za bardzo, 2x100ml wypila i 2x50ml, z trego wzgledu chyba sprobujemy zmienic mleko gdy ta puszka sie skonczy, czyli okolo srody, na rozszerzanie dietuy mysle ze u niej jeszcze za wczesnie, bo spokojnie sie najada ta 100 czy 110 ktore zjada, wiec ja sprobuje podac cos innego dopiero pod koniec sierpnia, poczatek wrzesnia, zobaczymy jeszcze.

Ola, swietnie wygladasz, to tak na marginesie 🙂 a raczka od wozka widze, tzn wyczytalam ze wedruje w gore i w dol jak u mnie, Sola jest wyzszy i zawsze sobie ustawi na najwyzszy poziom, i wtedy ja mimo ze mierze zaszczytne 162 🙂 wygladam jak kompletny kurdupel 🙂 🙂

dziękuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - gdzieś polazła? 🤨


może znów do lasu?! 😁

o tej porze? 😮 lisy ją wycyckają 😁


ja wam mówie ona jakąś chatkę tak sobie buduje 😁 😁 😁 😜

chyba szałas z gałęzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:Uhuhu jak tu gorąco sie zrobilo,ja oczywiscie nie w temacie wiec sie nie wypowiadam 🙂
Ewelinka-Twoj Dawidek juz sam tak siedzi? Masakra!!!! 🤪 🤪wlasnie luknełam na avatar 😁

A ja byłam dzisiaj na obiadku z sis i przyjacielem naszym,kurde zamowilam sobie jedzonko i tak sie wkurzylam bo nie dosc ze czakalismy na zarcie 40 minut to jeszcze wszystkiego nie zjadlam-SZOK 🤪 🤪 Jak mi to przyniesli se mysle kurde ale malo a ja polowe zjadlami bylam pełna,kurcze rzoładek mi sie tak skurczyl (a od rana nic nie jadlam) 😲 😲
Ale to dobrzE 🙂 🙂 🙂 🙂 Nie bede jadla tak jak kon jak kiedys 🙂
Kurcze chcialam jeszcze scudnac z dwa kilo zeby wazyc 60 ale cos nie moge;/;/; od dwoch tyg waga stoi w miejscu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Ewelina, bylabym wdzieczna 🙂 a moze sie uda cos, S. bylby dumny 🙂 🙂 bedziemy mialy pretekst przylatywac do polski czesciej przez to, jesli rzeczywiscie sie nia zainteresuja 🙂 np takie zdjecie do gazety, super sprawa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...