Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
moja waga za to leci w dół 😁 i juz albo nareszcie ważę tak jak przed ciążą

przyszłaś mnie tu denerwować przed snem? 😠



JA juz też 😁
Ola przeciez Ty tez wazysz tyle co przed ciaza,czy cos mi sie pokiełbasilo??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
moja waga za to leci w dół 😁 i juz albo nareszcie ważę tak jak przed ciążą

przyszłaś mnie tu denerwować przed snem? 😠



JA juz też 😁
Ola przeciez Ty tez wazysz tyle co przed ciaza,czy cos mi sie pokiełbasilo??? 😮

Niestety jeszcze (kurwa mać) nie 😁
3-4 kg zostały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tak w skrócie poszę se jaj z mej nieobecności nie robić bo
tak owszem byłam w lesie ale dopiero po 20.00 poganiałam trochę po krzakach
wczesniej o 17.00 rozszalała się ogromna burza ( pioruny nas oszczędziły) ale wody się nalało a grad była taki że hohoh a huk w chałupie niesamowity a ja oczywiście schowana pod kołdrą, no i wyłączyli prąd i niedawno odzyskałam napięcie wiec jestem
aha młoda nie kąpana bo jak prądu nie było to wzięłam ją na dwór i ta dopiero po 20.00 zasnęła i ciągle śpi więc ją umyję chusteczkami, odświeżę nakarmię pogadamy i idziemy spać
co do tych śmiesznych sporów nie skrytykuję żadnej chociaż mam tu swoje przemyślenia ale napisze tylko jak to wygląda u nas
1. młodej nie sadzam bo ona to w ogóle jest gibka jak osika na wietrze, ona nawet głowy nie odwraca 😮
2. jakies tam dodatkowe jedzonko wprowadzę jak młoda trochę oswoi swoje wnętrzności z MM bo dopiero od niedawna na nim jest ale myślę że tak za dwa tygodnie będziemy coś próbować
a tak z innej beczki jestem zdołowana bo we wtorek wyciagnęłam sobie kleszcza z uda, nie dziwcie się to normalne jak się tyle km po lesie łazi i umiem to robić bo średnio mam jednego w tygodniu ale teraz mam ogromny rumień na pół uda, tzn teraz to już jest siniak , noga jest gorąca i jakieś takie promeniowanie czuję , więc we wtorek muszę się pokazać z tym u lekarza bo to nie żarty
aha i kurwa siedzę z kalendarzem i liczę i liczę i moim zdaniem moje dziecko skończy 3mce w lipcu tj 17 lipca tj za tydzień tj po 90 dniach 😮
więć komuś się tu coś pomyliło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dodam jeszcze że moje dziecko od dwóch miesięcy nie podnosi głowy leżąc na brzuchu
nie potrafi odwrócić głowy w żadną stronę (leżą) tylko leży tak jak sie ją położy
i dwa tygodnie temu przestała gaworzyć więc niebawem chyba czeka nas wizyta u neurologa









przyniosłam ją z wózka na górę a ona nadal śpi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmieniłam avatar bo mnie powiesicie i żywcem spalicie na stosie zaraz 🤔
Przyznam że może źle zrobiłam "sadzając" małego nawet na 10 sek w ten sposób-(choć był trzymamy ręką od tyłu i głowe trzyma sztywno-ale i tak już tak nie zrobie)
co do tych 90dni to rzeczywiście 3 miesiące skończone ale szukałam wszędzie i nie mogę znaleźć nigdzie o rozszerzonej diecie już od tego czasu jeśli któraś coś ma niech podrzuci z chęcią poczytam(ja znalazłam( po 4 miesiącu najwcześniej i to tez w śladowych ilościach poczynając od 1 małej łyżeczki).
wszystkie deserki kleiki itp też są PO 4 miesiacu i chodz chciałabym aby mój tez zajadał się jabłuszkiem i innymi smakołykami poczekam cierpliwie ze zwykłej troski o jego zdrowie tyle w temacie jeśli chodzi o mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aha dodam jeszcze że moje dziecko od dwóch miesięcy nie podnosi głowy leżąc na brzuchu
nie potrafi odwrócić głowy w żadną stronę (leżą) tylko leży tak jak sie ją położy
i dwa tygodnie temu przestała gaworzyć więc niebawem chyba czeka nas wizyta u neurologa









przyniosłam ją z wózka na górę a ona nadal śpi 😠


matylda mała wioli też nie podnosiła główki i ona stosowała jakieś ćwiczenia z super efektem może napisz do niej niech ci podpowie jakie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
tak Ewelina, bylabym wdzieczna 🙂 a moze sie uda cos, S. bylby dumny 🙂 🙂 bedziemy mialy pretekst przylatywac do polski czesciej przez to, jesli rzeczywiscie sie nia zainteresuja 🙂 np takie zdjecie do gazety, super sprawa 🙂 🙂


napisz kochana jakim sposobem ci wysłać na nk maila czy jak sobie życzysz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aha dodam jeszcze że moje dziecko od dwóch miesięcy nie podnosi głowy leżąc na brzuchu
nie potrafi odwrócić głowy w żadną stronę (leżą) tylko leży tak jak sie ją położy
i dwa tygodnie temu przestała gaworzyć więc niebawem chyba czeka nas wizyta u neurologa









przyniosłam ją z wózka na górę a ona nadal śpi 😠


matylda mała wioli też nie podnosiła główki i ona stosowała jakieś ćwiczenia z super efektem może napisz do niej niech ci podpowie jakie

tak ale Laura ma zdiagnozowaną asymetrię i ma rehabilitację a my dopiero do neurologa trafimy
mam nadzieję ze nie jest za późno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aha dodam jeszcze że moje dziecko od dwóch miesięcy nie podnosi głowy leżąc na brzuchu
nie potrafi odwrócić głowy w żadną stronę (leżą) tylko leży tak jak sie ją położy
i dwa tygodnie temu przestała gaworzyć więc niebawem chyba czeka nas wizyta u neurologa









przyniosłam ją z wózka na górę a ona nadal śpi 😠


matylda mała wioli też nie podnosiła główki i ona stosowała jakieś ćwiczenia z super efektem może napisz do niej niech ci podpowie jakie

tak ale Laura ma zdiagnozowaną asymetrię i ma rehabilitację a my dopiero do neurologa trafimy
mam nadzieję ze nie jest za późno

Matylda - moja też nie chciała głowy trzymać, trzeba być wytrwałym i kłaść jak najwięcej na brzuszek, nawet jeśli dziecko płacze wniebogłosy (moja tak się właśnie darła), ale efekt jest taki, że po 2 tygodniach dziecko samo trzyma głowę tak jak książka pisze i już nie wyje, tylko się śmieje. Pamiętam, że Ty Lenki na brzuszek nie kładziesz, może w końcu zacznij bo w przeciwnym razie czeka Cię rehabilitacja.. Chyba tego nie chcesz, co? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...