Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
amy winehous nie żyje.
chlip.

narkomanka i pijaczka, ale cóż - człowiek 😞


dla mnie fantastyczny głos.
lubiłam jej słuchać w samochodzie.
i chyba tylko tam 🤨

nie neguję umiejętności wokalnych.. ale ona jakoś wizualnie źle mi się kojarzyła zawsze 🥴

a jej co sie stało???

na onecie masz artykuł, jeszcze nie podali przyczyny, ale pewnie narkotyki i alkohol 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny

nie bylo mnie jakis czas, ale mialam powod, najgorsz7ch 6 dni w moim calym zyciu, nela wciaz i wciaz odmawiala jedzenia, sama z siebie chciala jesc tak okolo 60 ml dziennie, reszta na spaniu, gdy nie wiedziala co sie dzieje, z reszta wiecie
teraz pol godziny temu zjadla sama, bez wydziwiania wiekszego 60 ml, i o 16.30 tez zjadla 60, tylko ze tamto to na lekkiej jeszcze drzemce.... wiec nei wiem czy moge sie juz cieszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
hej dziewczyny

nie bylo mnie jakis czas, ale mialam powod, najgorsz7ch 6 dni w moim calym zyciu, nela wciaz i wciaz odmawiala jedzenia, sama z siebie chciala jesc tak okolo 60 ml dziennie, reszta na spaniu, gdy nie wiedziala co sie dzieje, z reszta wiecie
teraz pol godziny temu zjadla sama, bez wydziwiania wiekszego 60 ml, i o 16.30 tez zjadla 60, tylko ze tamto to na lekkiej jeszcze drzemce.... wiec nei wiem czy moge sie juz cieszyc

a co lekarz powiedział? byłaś w końcu na tej wizycie? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola widzialo ja 3 lekarzy, pielegniarka polozna, po ktora specjalnie zadzwonilam i jeszcze moja mama poszla w polsce do pediatry zapytac co to moze byc, opowiedziala wszystko. No i wszyscy mowia ze nie mieli nigdy stycznosci z niemowleciem ktore przestalo jesc tak nagle w ciagu kilku dni. Podejrzewali gardlo, ale jest ok, uszy tez ok, ciemiaczko ok. Mala zaczela robic jakies 4 czy 5 kupki dziennie, lekko zoltawe, bardzo sie slini, kupilismy zel przeciwbolowy na zobkowanie i ja tym smarujemy, zmienilismy butelke na NUK, nie wieadomo co sie dzieje, i czy juz bedzie ok, czy nie, jak wczesniej napisalam boje sie cieszyc, Wiem jednak, ze pierwszy raz w ciagu ostatnich 4 dni sama bez strzykawki wypila 60 ml, wiec jest to MEGA OGROMNY POSTEp. ale wiecie co??? mamy tez podejrzenie, ze ona sie w tamtym tygodniu przestraszyla jak ja u kolezanki zostawilam na godzine i moze zatesknila, dzisiaj spotkalysmy sie z Gosia, widziala ja, moze to byla forma terapii??? inna sprawa jest taka, ze moze ma jakiegos wirusa zoladkowego, bo te biegunki.... no i jeszcze wczoraj wosk przelalam........

tak jak napisalam boje sie cieszyc jeszcze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikzachodni.pl/fakty24/353605,nie-ma-miejsca-w-zlobku-dostaniesz-doplate-na-nianie,id,t.html?cookie=1#material_1

( jestem na etapie szukania niani.. ) 😁

a mi Witosław robi po 5-6 kup dziennie: nie ważne czy był na cycu, czy dostawał MM, czy słoiczki..
ale poczynając od 5 rano do 16 to co karmienie to kupa 😁
i też żółte. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ciagu tych kilku dni spedzilam mnostwo czasu na necie i znalazlam dziesiatki postow zrozpaczonych mam, ktorych dzieci tez nagle przestawaly jesc, ze wszystkimi z medycznego punktu widzenia wszytko ok, poprostu przestaja akceptowac mm, czesto sie to zdarza wlasnie w okolicach 3 miesiaca, moze Nela to wlasnie ma???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ola widzialo ja 3 lekarzy, pielegniarka polozna, po ktora specjalnie zadzwonilam i jeszcze moja mama poszla w polsce do pediatry zapytac co to moze byc, opowiedziala wszystko. No i wszyscy mowia ze nie mieli nigdy stycznosci z niemowleciem ktore przestalo jesc tak nagle w ciagu kilku dni. Podejrzewali gardlo, ale jest ok, uszy tez ok, ciemiaczko ok. Mala zaczela robic jakies 4 czy 5 kupki dziennie, lekko zoltawe, bardzo sie slini, kupilismy zel przeciwbolowy na zobkowanie i ja tym smarujemy, zmienilismy butelke na NUK, nie wieadomo co sie dzieje, i czy juz bedzie ok, czy nie, jak wczesniej napisalam boje sie cieszyc, Wiem jednak, ze pierwszy raz w ciagu ostatnich 4 dni sama bez strzykawki wypila 60 ml, wiec jest to MEGA OGROMNY POSTEp. ale wiecie co??? mamy tez podejrzenie, ze ona sie w tamtym tygodniu przestraszyla jak ja u kolezanki zostawilam na godzine i moze zatesknila, dzisiaj spotkalysmy sie z Gosia, widziala ja, moze to byla forma terapii??? inna sprawa jest taka, ze moze ma jakiegos wirusa zoladkowego, bo te biegunki.... no i jeszcze wczoraj wosk przelalam........

tak jak napisalam boje sie cieszyc jeszcze.....

jeju Dagi bardzo Ci wpolczuje i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
http://www.dziennikzachodni.pl/fakty24/353605,nie-ma-miejsca-w-zlobku-dostaniesz-doplate-na-nianie,id,t.html?cookie=1#material_1

( jestem na etapie szukania niani.. ) 😁

a mi Witosław robi po 5-6 kup dziennie: nie ważne czy był na cycu, czy dostawał MM, czy słoiczki..
ale poczynając od 5 rano do 16 to co karmienie to kupa 😁
i też żółte. 😁

A moja ma zielone kupy i robi je co drugi dzień jedną, teraz zdarzyło się, że 3 dni nie robiła, ale za to dziś walnęła 2 razy.. i nie wiem co robić, bo odkąd nie pije mleka z cyca (dziś wypiła w nocy 60 ml ostatni raz) to kupy są gęste i mega śmierdzące.. nie chce też wody, z herbat tylko koper włoski ale wiadomo - koper zatwardza, próbowałam dziś dodać soczku z jabłuszka do wody (sama wyciskałam przez gazę) i też dupa 😞 sam soczek z łyżeczki to chlipała aż jej się uszy trzęsły bo był słodki jak mniut i rozpłakała się rzewnymi łzami jak jej przestałam dawać.. ale już na wodę z dodatkiem tegoż soczku już się wypięła 🥴
Nie mniej jednak nie mam jej czym poić 🥴 I cóż mam począć? Pozostają mi herbatki HIPP ale one są sztucznie słodzone, bardzo chciałam tego uniknąć ale chyba się nie uda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niech ten Ozimek już z tych wakacji wraca, mój wybawca - on zawsze ma dobrą radę na każdą okazję, tym bardziej że trzeba zbadać przyczynę tego rumienia na nóżkach i wyjaśnić co z kolorem i konsystencją kup, może trzeba będzie MM zmienić.. Może jest uczulona na ten Bebilon? 🤨
Pani pediatra zasugerowała obserwację i w razie co zmianę mleka na Bebilon Pepti..ale ja tam jej nie wierzę, zresztą nie wierzę nikomu kto nie patrzy w oczy jak siedzi naprzeciw 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dagi miejmy nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej :*
a ja juto swojej na 3 miesiace dam slioczek jabluszko, ale tak na powaznie to zaczne w polowie sierpnia 🙂 dzis bylismy u fotografa zdjecie do paszpotu zroobic i byla jak aniolek 🙂
no i sie zareczylam... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dagi miejmy nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej :*
a ja juto swojej na 3 miesiace dam slioczek jabluszko, ale tak na powaznie to zaczne w polowie sierpnia 🙂 dzis bylismy u fotografa zdjecie do paszpotu zroobic i byla jak aniolek 🙂
no i sie zareczylam... ☺️


gratulacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Gosia!!! 🙂

my tez idziemy w przyszlym tygodniu do fotografa po fotke pszportowa, nie wiem jak to bedzie, czy ja polozy, czy ja mam ja trzymac, czy cu??? 🙂

mnie zdecydowanie wszyscy odradzili podawanie czegokolwiek innego niz mleko, ze za mala jeszcze i inne posilki, tzw stale tylko zamaca jej w brzuszku, napelnia na dlugo i nie bedzie chciala mleka, ktore jednak ma poki co najwiecej skladnikow odzywczych, wiec ja na pewno do wrzesnia nie bede niczego jej podawac, aha, poniewaz moje dziecie wypija mokje mleko z butelki to, znow produkcje mleka uruchomilam, szalu nie ma, bo 2 razy dziennie 40ml, ale dobre i to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu-moja mala jak przestawilam ja na MM Bebilon to tez na poczatku robila kupy zielone i geste no i wtedy dopiero przeonalam sie co to sa smierdzace kupy:P Po moim mleku to byly fiolki a po MM to jeden wielki fetor;p;p;p
Gosia-Gratuluje zareczyn 🙂

Ja dzisiaj malej dalam soczek z jabluszka i ćmokala troszke ale jak dalam jej starte jabluszko to pluła;p

Ale mi sie nudzi wlasnie pomalowalam pazurki,K.tak mnie dzisiaj wkurwil bo mielismy isc do kina na kolacje juz zagadalam z mama zeby zostala z mala zgodzila sie a ten kurwa bum i on nigdzie naraz nie idzie i sobie pojechal no kurwa mac!!! i wylam jak ta jebnieta przez debila;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
biedny Frytus....... 😞 no to zadzwon do niego i powiedz, ze mieliscie wyjsc, ze umowiliscie sie i ze chcesz sie nim nacieszyc zanim wyjedzie 🙂 co ci zalezy?? 🙂

No cos Ty ja sie płaszczyc przed nim nie bede nie to nie...Napisal ze jutro sobie gdzies pojdziemy ale ja w dupie go mam i napisalam mu z ena jutro to ja juz plany mam i podejrzewam ze nawet mu to na reke;/
Ja odliczam dni do wtroeku niech leci w czortu mortu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...